Вітаємо з Днем енергетика!

Шановні партнери, колеги та друзі! Щиро вітаємо Вас з професійним святом – ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!

Для кожного з нас цей день є своєрідним підсумком року. Щорічно компанії звітують про свої перемоги та окреслюють виклики для нового літопису перетворень. Кожен із нас на своєму місці докладає титанічних зусиль, щоб стати на крок ближчими в реалізації стратегічної мети – енергетичної незалежності нашої країни.

В цей день, хочемо побажати всім витримки, наснаги, помноження професіоналізму, здоров’я, успіхів в щоденній праці та особистому житті. Мирного неба всім нам! Зберігаємо ланцюжок спадкоємності знань та досвіду в цій сфері. З повагою, компанія Авенстон.

День энергетика

Як вибрати якісний і надійний сонячний модуль?

Компанія Авенстон, спираючись на багаторічний досвід своєї команди у виробництві і застосуванні обладнання для сонячних електростанцій, пропонує свої рекомендації про те, як правильно вибрати сонячні панелі.
Дізнатися більше

Сонячна генерація: прогнози зростання

Нові аналітичні дані за результатами глобального розвитку ВДЕ в 2018 р. примусили вчених змінити свої попередні прогнози. Електрогенерація на PV-станціях невдовзі стане не тільки ключовим вкладником у загальне виробництво електроенергії, але ще й головним сегментом всієї глобальної енергосистеми.
Дізнатися більше

BIPV системи: особливості розвитку і застосування

BIPV - інтегровані рішення на межі архітектури та сонячної енергетики. Цей напрямок сьогодні є одним з найбільш перспективних і має великий потенціал для впровадження в Україні. Особливо актуальними технології BIPV є для нового будівництва як в комерційному, так і в приватному секторі.
Дізнатися більше

Як вибрати сонячні фотомодулі (сонячні батареї)?

Сонячна батарея – це найважливіший і, одночасно, найдорожчий компонент в будь-якій фотоелектричній системі. Саме від його надійності, довговічності та ефективності багато в чому залежить успішна і довгострокова прибуткова експлуатація сонячної станції.
Дізнатися більше