Вітаємо з Днем енергетика!

Шановні партнери, колеги та друзі! Щиро вітаємо Вас з професійним святом – ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!

Для кожного з нас цей день є своєрідним підсумком року. Щорічно компанії звітують про свої перемоги та окреслюють виклики для нового літопису перетворень. Кожен із нас на своєму місці докладає титанічних зусиль, щоб стати на крок ближчими в реалізації стратегічної мети – енергетичної незалежності нашої країни.

В цей день, хочемо побажати всім витримки, наснаги, помноження професіоналізму, здоров’я, успіхів в щоденній праці та особистому житті. Мирного неба всім нам! Зберігаємо ланцюжок спадкоємності знань та досвіду в цій сфері.

День энергетика

Системи акумулювання енергії: промислові та побутові

З моменту відкриття електрики люди шукали ефективні методи зберігання енергії для подальшого використання у разі потреби. Існує багато способів зберігання енергії, проте дуже важливо визначити, які технології найкраще підходять для задоволення поточних і майбутніх потреб.
Дізнатися більше

Зелений тариф в Україні

Зелений тариф був офіційно введений в Україні в 2009 році. Основним зобов'язанням держави було викупити всю кількість електроенергії, виробленої з використанням відновлюваних джерел енергії (ВДЕ).
Дізнатися більше

Інжиніринг в сонячній енергетиці і не тільки

Вашій увазі пропонується інтерв'ю з Сергієм Друзенко, керівником компанії "Авенстон Інжиніринг". Дане підприємство реалізує проекти в сфері сонячної енергетики, а також займається впровадженням сучасних MEP-систем.
Дізнатися більше

Калькулятори генерації сонячної електростанції

У даній статті ми розглянемо необхідність і доцільність використання такого популярного інструменту як "Калькулятор сонячних електростанцій" або "Калькулятор сонячних батарей"
Дізнатися більше