Вітаємо з Днем енергетика!

Шановні партнери, колеги та друзі! Щиро вітаємо Вас з професійним святом – ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!

Для кожного з нас цей день є своєрідним підсумком року. Щорічно компанії звітують про свої перемоги та окреслюють виклики для нового літопису перетворень. Кожен із нас на своєму місці докладає титанічних зусиль, щоб стати на крок ближчими в реалізації стратегічної мети – енергетичної незалежності нашої країни.

В цей день, хочемо побажати всім витримки, наснаги, помноження професіоналізму, здоров’я, успіхів в щоденній праці та особистому житті. Мирного неба всім нам! Зберігаємо ланцюжок спадкоємності знань та досвіду в цій сфері.

День энергетика

Калькулятори генерації сонячної електростанції

У даній статті ми розглянемо необхідність і доцільність використання такого популярного інструменту як "Калькулятор сонячних електростанцій" або "Калькулятор сонячних батарей"
Дізнатися більше

Інтернет-конференція з сонячної енергетики

У травні 2010 року в рамках проекту "Зелена Хвиля" в Україні пройшла інтернет-конференція на тему сонячної енергетики. У даній статті ми знайомимо вас з коментарями Дмитра Лукомського, експерта в сфері сонячної енергетики.
Дізнатися більше

Промислове моделювання сонячних електростанцій

Моделювання сонячних електростанцій дозволяє вирішити кілька завдань: оптимізувати систему, щоб отримати на виході максимальну потужність, розрахувати, через який час повернуться вкладення, допоможуть порівняти реальну продуктивність з розрахованою, а при необхідності — внести відповідні корективи.
Дізнатися більше

Технології та принципи роботи теплогенераторів на альтернативних видах палива

У цій статті коротко розглянуті існуючі технології спалювання твердого біопалива, що застосовуються в експлуатованих системах генерації теплової енергії на відновлюваних видах палива від вітчизняних і закордонних виробників.
Дізнатися більше