Промислові сонячні електростанції

Авенстон надає послуги із реалізації проектів будівництва промислових сонячних електростанцій. Основні напрямки діяльності – генеральний підряд з будівництва нових об’єктів та сервісне обслуговування вже діючих активів сонячної енергетики. Наша компанія має великий досвід впровадження проєктів такого типу, володіє високою кваліфікацією, необхідними напрацюваннями та знаннями. Ми на практиці використовували різні фотоелектричні технології та типи обладнання: кристалічні кремнієві сонячні батареї, двосторонні сонячні модулі, тонкоплівкові сонячні панелі, центральні та стрінгові інвертори, стаціонарні та поворотні опорні конструкції, що стежать за напрямом на сонце.

Послуги в сонячній енергетиці

Наша діяльність охоплює різні типи промислових сонячних електростанцій, включаючи гібридні рішення з системами накопичення енергії. Авенстон пропонує повний комплекс послуг із супроводу проєктів сонячної енергетики:

 • Інвестиційний консалтинг
 • Технічний консалтинг
 • Project management та комплексний супровід проєктів
 • Девелопмент ділянок
 • Інжиніринг та проєктування
 • Постачання обладнання
 • Будівництво та введення в експлуатацію
 • Генеральний підряд на умовах EPC та BoS
 • Експлуатація та сервісне обслуговування (O&M)

Авенстон забезпечує необхідну професійну підтримку та дає максимальну експертизу на всіх етапах впровадження проєктів та технологій «зеленої» енергетики. Бізнес-модель «витрати + винагорода» забезпечує нашим клієнтам прозору вартість EPC, яку підтримує своєчасне виконання проєкту.

КОНСАЛТИНГ. Ми консультуємо корпорації, інвесторів, місцеві органи влади, банки та всіх інших, хто зацікавлений в галузі відновлюваних джерел енергії, з усіх питань, пов’язаних із проєктами сонячної енергетики. Наша команда проводить дослідження ринків, розробляє стратегії, виконує інвестиційне та бізнес-моделювання, аналізує проєкти, відбирає технології та займається плануванням для отримання найкращих результатів на етапі реалізації проєктів.

ІНЖИНІРІНГ. Наші технічні можливості підтверджені успішними рекомендаціями та заповненим портфоліо раніше реалізованих проєктів. Авенстон виконує передпроєктні роботи, розробляє та затверджує проєктну документацію, готує детальні плани робіт та бюджети проєктів.

ЗАКУПІВЛІ. Під час наших послуг EPC та BoS ми керуємо постачанням для забезпечення необхідної якості закупівель та логістики, що є ключовим фактором успіху в реалізації проєктів із відновлюваних джерел енергії. Наші довгострокові відносини з великими виробниками фотоелектричних технологій забезпечують прозоре та своєчасне управління ланцюжками постачання для наших проєктів, а також дозволяють нашим клієнтам суттєво заощадити на витратах.

БУДІВНИЦТВО. Успішність реалізації проєктів промислових сонячних електростанцій залежить від погодних умов, технічних можливостей місцевої робочої сили, а логістичне середовище впливає на своєчасність та фіксовану вартість будівництва. Досвід Авенстон дозволяє нам захистити наших клієнтів від типових будівельних ризиків під час реалізації проєктів сонячних фотоелектричних систем та відповідним чином реагувати на зовнішні умови, що швидко змінюються. Компанія реалізує проєкти з відновлюваних джерел енергії відповідно до всіх місцевих вимог та стандартів будівництва, і ми зберігаємо гарантію на всі наші проєкти.

СЕРВІС. Ми стежимо за коефіцієнтом ефективності реалізованих проєктів, що безпосередньо впливає на окупність інвестицій у сонячні електростанції. Авенстон надає своїм клієнтам комплексні послуги з експлуатації та технічного обслуговування, щоб максимізувати коефіцієнт продуктивності їх енергетичних активів, а також надає рекомендації щодо його оптимізації та максимізації прибутку при мінімізації витрат та ризиків.

АУДИТ. Технічна інспекція діючих СЕС допомагає вчасно виявляти та оперативно усувати дефекти обладнання.

Сонячні електростанції від Авенстон

Дахова сонячна електростанція «Біскотті»

Сонячна фотоелектрична станція побудована у м. Львів на даху харчового підприємства. Сонячні модулі займають площу 1818,6 кв.м та мають загальну встановлену потужність 387,2 ­кВт по постійному струму. Тип СЕС: дахова, мережева, для власного споживання.
Дізнатися більше

Наземна сонячна електростанція “Катеринівка”

Сонячна фотоелектрична станція "Катеринівка" побудована в Дніпропетровській області для турецького інвестора Ümitli Enerji. Сонячна електростанція займає площу 20 га та має загальну потужність фотоелектричних модулів 13,5 ­МВт.
Дізнатися більше

Наземна сонячна електростанція “Чумаки”

Наземна мережева фотоелектрична станція "Чумаки" побудована та здана в експлуатацію в Дніпропетровській області для турецького інвестора Ümitli Enerji. Сонячна електростанція займає площу 8 га та має загальну потужність електростанції складає 5,7 МВт.
Дізнатися більше

Наземна сонячна електростанція “Новопетрівка”

Сонячна наземна електростанція "Новопетрівка" побудована в Дніпропетровській області для турецького інвестора Ümitli Enerji. Сонячна електростанція займає площу 10 га та має загальну потужність фотоелектричних модулів 6,54 ­МВт.
Дізнатися більше
Наші проєкти

Сонячна електростанція для харчової промисловості

Будуємо сонячні електростанції для підприємств харчової промисловості. Системи сонячної енергії від Авенстон можна встановлювати на дахах фабрик або адміністративних будівель для виробництва чистої та дешевої «сонячної» електроенергії.
Дізнатися більше

Сонячна електростанція для виробництв

Має місце активне впровадження технологій сонячної енергетики в різні сфери економіки. Підприємства з провідних галузей використовують сонячні електростанції для виробництва «зеленої» електроенергії для власного споживання або продажу.
Дізнатися більше

Сонячна електростанція для складу та логістичного центра

Ми проєктуємо і будуємо сучасні рішення сонячної енергетики для компаній, що працюють в сфері логістики та мають власні склади, логістичні центри або складські приміщення різного типу.
Дізнатися більше

Сонячна електростанція для сільського господарства

Сонячні електростанції для агропідприємств проєктуються і будуються спеціальним чином, щоб використовувати орні землі одночасно для вирощування с/г продукції та генерації електроенергії.
Дізнатися більше
Приклади застосування сонячних електростанцій

Генеральний підряд у сонячній енергетиці

Авенстон має власний інженерно-конструкторський відділ, відділ капітального будівництва та офіс з управління проєктами в сфері відновлювальної енергетики. Компанія підтримує і керує відповідною організаційною структурою, персоналом, обладнанням і дозволами для своєчасного виконання проєктів в галузі сонячної енергетики на найвищому рівні якості.

Ми пропонуємо декілька форматів роботи: EPC-підряд (інжиніринг, закупівля і будівництво), керування проєктами по моделям EPCM (EPC Management) або DD&CC (Девелопмент, Проєктування, Будівництво та Введення в експлуатацію). Наша компанія готова запропонувати всі необхідні послуги і виступити в якості генерального підрядника в будь-яких проєктах, пов’язаних з впровадженням відновлюваних джерел енергії, зокрема – при будівництві промислових сонячних електростанцій. Послуга EPC від Авенстон — це повний комплекс заходів щодо реалізації інвестиційно-будівельного проєкту в якості генерального підрядника: від збору та підготовки початково-дозвільної документації до введення в експлуатацію та підключення до електромережі.

Ключові переваги Авенстон

 • Власний проєктний відділ з великим досвідом у сфері сонячної енергетики.
 • Супровід проєктів будівництва промислових сонячних електростанцій «під ключ» — великий практичний досвід реалізації проєктів повного циклу.
 • Високоякісне та перевірене часом обладнання від лідерів галузі.
 • Робота на стороні клієнта — індивідуальний підхід до кожного проєкту, в тому числі і щодо підбору обладнання.
 • Підтримка обмінного фонду обладнання в Україні та власний штат сервісних інженерів, які пройшли навчання і мають всі необхідні дозволи і сертифікати.
 • Досвід роботи з іноземними замовниками та інвесторами.
 • Десятки фотоелектричних електростанцій потужністю від 0,2 до 20 МВт були успішно завершені і введені в експлуатацію в якості EPC-підрядника.
 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.