Промислові сонячні електростанції

Авенстон надає послуги із реалізації проектів будівництва промислових сонячних електростанцій. Основні напрямки діяльності – генеральний підряд з будівництва нових об’єктів та сервісне обслуговування вже діючих активів сонячної енергетики. Наша компанія має великий досвід впровадження проєктів такого типу, володіє високою кваліфікацією, необхідними напрацюваннями та знаннями. Ми на практиці використовували різні фотоелектричні технології та типи обладнання: кристалічні кремнієві сонячні батареї, двосторонні сонячні модулі, тонкоплівкові сонячні панелі, центральні та стрінгові інвертори, стаціонарні та поворотні опорні конструкції, що стежать за напрямом на сонце.

Послуги в сонячній енергетиці

Наша діяльність охоплює різні типи промислових сонячних електростанцій, включаючи гібридні рішення з системами накопичення енергії. Авенстон пропонує повний комплекс послуг із супроводу проєктів сонячної енергетики:

  • Інвестиційний консалтинг
  • Технічний консалтинг
  • Project management та комплексний супровід проєктів
  • Девелопмент ділянок
  • Інжиніринг та проєктування
  • Постачання обладнання
  • Будівництво та введення в експлуатацію
  • Генеральний підряд на умовах EPC та BoS
  • Експлуатація та сервісне обслуговування (O&M)

Авенстон забезпечує необхідну професійну підтримку та дає максимальну експертизу на всіх етапах впровадження проєктів та технологій «зеленої» енергетики. Бізнес-модель «витрати + винагорода» забезпечує нашим клієнтам прозору вартість EPC, яку підтримує своєчасне виконання проєкту.

КОНСАЛТИНГ. Ми консультуємо корпорації, інвесторів, місцеві органи влади, банки та всіх інших, хто зацікавлений в галузі відновлюваних джерел енергії, з усіх питань, пов’язаних із проєктами сонячної енергетики. Наша команда проводить дослідження ринків, розробляє стратегії, виконує інвестиційне та бізнес-моделювання, аналізує проєкти, відбирає технології та займається плануванням для отримання найкращих результатів на етапі реалізації проєктів.

ІНЖИНІРІНГ. Наші технічні можливості підтверджені успішними рекомендаціями та заповненим портфоліо раніше реалізованих проєктів. Авенстон виконує передпроєктні роботи, розробляє та затверджує проєктну документацію, готує детальні плани робіт та бюджети проєктів.

ЗАКУПІВЛІ. Під час наших послуг EPC та BoS ми керуємо постачанням для забезпечення необхідної якості закупівель та логістики, що є ключовим фактором успіху в реалізації проєктів із відновлюваних джерел енергії. Наші довгострокові відносини з великими виробниками фотоелектричних технологій забезпечують прозоре та своєчасне управління ланцюжками постачання для наших проєктів, а також дозволяють нашим клієнтам суттєво заощадити на витратах.

БУДІВНИЦТВО. Успішність реалізації проєктів промислових сонячних електростанцій залежить від погодних умов, технічних можливостей місцевої робочої сили, а логістичне середовище впливає на своєчасність та фіксовану вартість будівництва. Досвід Авенстон дозволяє нам захистити наших клієнтів від типових будівельних ризиків під час реалізації проєктів сонячних фотоелектричних систем та відповідним чином реагувати на зовнішні умови, що швидко змінюються. Компанія реалізує проєкти з відновлюваних джерел енергії відповідно до всіх місцевих вимог та стандартів будівництва, і ми зберігаємо гарантію на всі наші проєкти.

СЕРВІС. Ми стежимо за коефіцієнтом ефективності реалізованих проєктів, що безпосередньо впливає на окупність інвестицій у сонячні електростанції. Авенстон надає своїм клієнтам комплексні послуги з експлуатації та технічного обслуговування, щоб максимізувати коефіцієнт продуктивності їх енергетичних активів, а також надає рекомендації щодо його оптимізації та максимізації прибутку при мінімізації витрат та ризиків.

АУДИТ. Технічна інспекція діючих СЕС допомагає вчасно виявляти та оперативно усувати дефекти обладнання.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.