Про Авенстон

Авенстон — це українська група компаній, що спеціалізуються на управлінні проєктами, консалтингу та впровадженні технологій відновлюваних джерел енергії. Ми працюємо на підвищення ефективності наших проєктів, ретельно розробляючи та впроваджуючи сучасні інженерні рішення. Наша група підтримує інновації та забезпечує можливості за рахунок глибокого знання різних секторів чистої енергетики та розуміння динаміки ринків.

У центрі нашої уваги проєкти, насамперед пов’язані з використанням сонячної енергії, BESS та інших ВДЕ. Наша кваліфікація та багаторічний досвід дозволяють реалізовувати проєкти будь-якої складності. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного зі своїх клієнтів, метою якого є найбільш ефективне вирішення завдань та довгострокове взаємовигідне співробітництво з партнерами.

Авенстон – експерт в управлінні проєктами відновлюваної енергетики (інвестиції, девелопмент, будівництво, експлуатація). Ключова сфера нашої діяльності та компетенцій – сонячна енергетика. У портфелі компанії – десятки значущих проєктів, які були успішно реалізовані нашою командою. Основне завдання – забезпечувати своїм партнерам максимальну додану вартість, ефективно застосовуючи раніше накопичений практичний досвід та знання.

Наша історія

  • У 2001-2007 роках топ-менеджмент нашої компанії брав участь у проєкті із запуску першого в СНД виробництва кремнієвих фотоелектричних перетворювачів та сонячних модулів.
  • У 2009-2010 роках реалізовано кілька інвестиційних проєктів в Україні та США, пов’язаних із виробництвом сонячних батарей.
  • З 2010 року ми почали надавати послуги по проєктуванню, дистрибуції обладнання та монтажу комерційних сонячних електростанцій. Перші проєкти будівництва промислових сонячних електростанцій під «зелений» тариф було завершено вже у 2011 році.
  • З 2013 року група компаній почала власний девелопмент проєктів у сфері відновлюваної енергетики.
  • У 2018 році компанія Авенстон увійшла до Топ-10 найбільших генеральних підрядників України у галузі сонячної енергетики, стала членом Асоціації сонячної енергетики України, була акредитована АБ «Укргазбанк» як надійний підрядник.
  • З 2020 року наша група активно займається інвестиціями у власні проєкти ВДЕ, надає консалтингові послуги та професійно керує енергетичними активами.
  • З 2022 року компанія фокусується на реалізації проєктів енергетики для українських підприємств. У центрі уваги – сонячні електростанції під власне споживання, сонячні електростанції з продажем надлишків за механізмом Net Billing та гібридні рішення з системами накопичення енергії (СНЕ).
  • В 2024 році компанія приєдналася до Української Енергетичної Ініціативи, стала членом Спілки українських підприємців (СУП) та увійшла до Ради директорів Конфедерації будівельників України (КБУ).

 

AVENSTON. Технології. Можливості. Природа.

Наша корпоративна соціальна відповідальність полягає в тому, щоб управляти власним бізнесом і надавати позитивний вплив на суспільство і навколишнє середовище, максимально збільшуючи вартість для своїх акціонерів та інших зацікавлених сторін. Це концепція, за допомогою якої організації розглядають інтереси суспільства, беручи на себе відповідальність за вплив їх діяльності на клієнтів, працівників, акціонерів, спільнот і навколишнього середовища в усіх аспектах їх діяльності. Як член сучасного глобального співтовариства, Авенстон прагне адаптуватися до зростаючих потреб суспільства і сприяти його сталому розвитку. Ми постійно переглядаємо і удосконалюємо наші зусилля, щоб зменшити вплив на навколишнє середовище, вести відповідальну ділову практику і дотримуватися найвищих етичних стандартів у всьому, що ми робимо.

В основі наших зобов’язань щодо корпоративної відповідальності відносяться наші зацікавлені сторони – люди, які впливають на нашу ділову діяльність. До них відносяться регулятори, інвестори, ділові партнери, співробітники та громади, де ми працюємо і живемо. Авенстон прагне продемонструвати позитивний вплив, який чинять відновлювані джерела енергії і системи енергоефективності для суспільства, навколишнього середовища та клімату.

 

Клієнти

Замовниками послуг Авенстон є іноземні інвестори та незалежні виробники електроенергії (IPP), українські девелопери ВДЕ та інвестори в сонячну енергетику, виробничі компанії з різних галузей (FMCG, харчова промисловість, логістика, сільське господарство, переробка сільськогосподарської продукції, тощо). Нижче наведено кілька прикладів компаній, які успішно користувалися послугами нашої компанії:

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.