Про нас

Авенстон – українська компанія, що спеціалізується на інвестиціях та впровадженні технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективних рішень. Ми працюємо на підвищення ефективності проектів наших клієнтів, розробляючи та впроваджуючи сучасні інженерні рішення. Наша компанія забезпечує інновації, досвід і можливості шляхом глибокого знання секторів відновлюваної енергії та енергоефективності та розуміння динаміки ринку. Головний офіс Авенстон знаходиться в Києві (Україна). Структура нашої компанії включає в себе три основні напрямки бізнесу – інвестування, інжиніринг та консалтинг.

Група Авенстон, ставлячи за мету сталий розвиток та максимально ефективне використання природних ресурсів, планує як інвестор реалізувати кілька енергетичних проектів у сфері ВДЕ. В центрі нашої уваги проекти, які в першу чергу пов’язані з використанням сонячної енергії, геотермальних джерел енергії та інших ВДЕ. Наразі працівники відділу з розвитку бізнесу групи Авенстон ретельно аналізують та відбирають інвестиційні можливості в сфері відновлювальної енергетики, а також формують портфель проектів на 2020-2025 роки.

Інжиніринговий підрозділ Авенстон орієнтований на управління проектами “під ключ” та впровадження проектів відновлюваної енергетики. Наша кваліфікація та професійний досвід дозволяють виконувати проекти будь-якої складності. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного з своїх клієнтів, метою якого є найбільш ефективне вирішення проблем та довгострокове взаємовигідне співробітництво.

Консалтинговий департамент Авенстон підтримує інституційних та приватних клієнтів. Авенстон – це фінансовий і технічний консультативний центр з бездоганною репутацією. Компанія надає своїм клієнтам найкращу пораду та підтримку щодо залучення капіталу та фінансування проектів. Консультативна бізнес-модель дозволяє зосередитись виключно на досягненні найкращого результату для наших клієнтів та мінімізації ризиків їх виконання.

 

AVENSTON. Технології. Можливості. Природа.