Про нас

AVENSTON GROUP – українська група компаній, що спеціалізуються на інвестуванні та впровадженні технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективних рішень. Ми працюємо на підвищення ефективності наших проектів, ретельно розробляючи і впроваджуючи сучасні інженерні рішення. Наша група забезпечує інновації, досвід і можливості шляхом глибокого знання секторів відновлюваної енергії та енергоефективності і розуміння динаміки ринку. Наш головний офіс знаходиться в Києві (Україна), а структура бізнесу включає в себе кілька різних напрямків.

Підрозділ Avenston Capital підтримує інституційних і приватних інвесторів, надаючи своїм партнерам найкращі поради і підтримку по залученню капіталу і фінансування проектів. Інвестиційно-орієнтована бізнес-модель дозволяє зосередитися виключно на досягненні найкращого результату для наших проектів і мінімізації ризиків їх виконання. У центрі нашої уваги проекти, які в першу чергу пов’язані з використанням сонячної енергії, BESS, геотермальних джерел енергії та інших ВДЕ. Фахівці Avenston Capital ретельно аналізують і відбирають інвестиційні можливості в сфері відновлюваної енергетики, а також формують портфель проектів на 2021-2025 роки.

Підрозділ Avenston Engineering орієнтований в першу чергу на управління проектами «під ключ» і комплексне впровадження проектів відновлюваної енергетики. Наша кваліфікація і багаторічний професійний досвід дозволяють реалізовувати проекти будь-якої складності. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного зі своїх проектів, метою якого є найбільш ефективне рішення задач і довгострокове взаємовигідне співробітництво з партнерами.

Соціальна відповідальність

Наша корпоративна соціальна відповідальність полягає в тому, щоб управляти власним бізнесом і надавати позитивний вплив на суспільство і навколишнє середовище, максимально збільшуючи вартість для своїх акціонерів та інших зацікавлених сторін. Це концепція, за допомогою якої організації розглядають інтереси суспільства, беручи на себе відповідальність за вплив їх діяльності на клієнтів, працівників, акціонерів, спільнот і навколишнього середовища в усіх аспектах їх діяльності. Як член сучасного глобального співтовариства, AVENSTON GROUP прагне адаптуватися до зростаючих потреб суспільства і сприяти його сталому розвитку. Ми постійно переглядаємо і удосконалюємо наші зусилля, щоб зменшити вплив на навколишнє середовище, вести відповідальну ділову практику і дотримуватися найвищих етичних стандартів у всьому, що ми робимо.

В основі наших зобов’язань щодо корпоративної відповідальності відносяться наші зацікавлені сторони – люди, які впливають на нашу ділову діяльність. До них відносяться регулятори, інвестори, ділові партнери, співробітники та громади, де ми працюємо і живемо. AVENSTON GROUP прагне продемонструвати позитивний вплив, який чинять відновлювані джерела енергії і системи енергоефективності для суспільства, навколишнього середовища та клімату.

 

AVENSTON. Технології. Можливості. Природа.