Про Авенстон

Авенстон — це українська група компаній, що спеціалізуються на управлінні проєктами, консалтингу та впровадженні технологій відновлюваних джерел енергії. Ми працюємо на підвищення ефективності наших проєктів, ретельно розробляючи та впроваджуючи сучасні інженерні рішення. Наша група підтримує інновації та забезпечує можливості за рахунок глибокого знання різних секторів чистої енергетики та розуміння динаміки ринків.

У центрі нашої уваги проєкти, насамперед пов’язані з використанням сонячної енергії, BESS та інших ВДЕ. Наша кваліфікація та багаторічний досвід дозволяють реалізовувати проєкти будь-якої складності. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного зі своїх клієнтів, метою якого є найбільш ефективне вирішення завдань та довгострокове взаємовигідне співробітництво з партнерами.

Авенстон – експерт в управлінні проєктами відновлюваної енергетики (інвестиції, девелопмент, будівництво, експлуатація). Ключова сфера нашої діяльності та компетенцій – сонячна енергетика. У портфелі компанії – десятки значущих проєктів, які були успішно реалізовані нашою командою. Основне завдання – забезпечувати своїм партнерам максимальну додану вартість, ефективно застосовуючи раніше накопичений практичний досвід та знання.

Наша історія

  • У 2001-2002 роках ключові співробітники нашої команди взяли участь у проєкті із запуску першого та на той час найбільшого в СНД виробництва кремнієвих фотоелектричних перетворювачів.
  • У 2003-2007 роках було відпрацьовано технологію та взято участь у запуску серійного виробництва сонячних модулів.
  • У 2009-2010 роках під торговою маркою SolarUA нашою командою було реалізовано кілька інвестиційних проєктів в Україні та США, пов’язаних із виробництвом сонячних батарей.
  • З 2010 року ми почали надавати послуги по проєктуванню, дистрибуції обладнання та монтажу комерційних сонячних електростанцій під брендом Рентехно. Перші проєкти будівництва промислових сонячних електростанцій було реалізовано вже у 2011-2012 роках з метою отримання переваг від діючого в Україні «зеленого» тарифу.
  • З 2013 року наша група запустила власний девелопмент проєктів у сфері відновлюваної енергетики.
  • В 2018 році ТОВ “Авенстон” увійшла до Топ-10 найбільших генеральних підрядників України у сфері сонячної енергетики, стала членом Асоціації сонячної енергетики України, була акредитована АБ «Укргазбанк» як надійний підрядник.
  • З 2019 року наша група компаній активно займається власними інвестиціями, надає консалтингові послуги з проєктів у сфері ВДЕ та професійно керує операційними активами.
  • На початку 2021 року у зв’язку з інтенсивним зростанням діяльності, пов’язаної з сервісним обслуговуванням раніше збудованих об’єктів, наш технічний департамент було перетворено на окрему компанію ТОВ «Авенстон Інжиніринг».
  • З 2022 року група компаній Авенстон розширила свою діяльність на країни Східної Європи та MENA.
  • З 2023 року компанія фокусується на реалізації проєктів відновлювальної енергетики для українських комерційних підприємств. І центрі нашої уваги – сонячні електростанції під власне споживання, сонячні електростанції з продажем надлишків за механізмом Net Billing та гібридні інженерні рішення з системами накопичення енергії (PV + BESS).

 

AVENSTON. Технології. Можливості. Природа.

Наша корпоративна соціальна відповідальність полягає в тому, щоб управляти власним бізнесом і надавати позитивний вплив на суспільство і навколишнє середовище, максимально збільшуючи вартість для своїх акціонерів та інших зацікавлених сторін. Це концепція, за допомогою якої організації розглядають інтереси суспільства, беручи на себе відповідальність за вплив їх діяльності на клієнтів, працівників, акціонерів, спільнот і навколишнього середовища в усіх аспектах їх діяльності. Як член сучасного глобального співтовариства, Авенстон прагне адаптуватися до зростаючих потреб суспільства і сприяти його сталому розвитку. Ми постійно переглядаємо і удосконалюємо наші зусилля, щоб зменшити вплив на навколишнє середовище, вести відповідальну ділову практику і дотримуватися найвищих етичних стандартів у всьому, що ми робимо.

В основі наших зобов’язань щодо корпоративної відповідальності відносяться наші зацікавлені сторони – люди, які впливають на нашу ділову діяльність. До них відносяться регулятори, інвестори, ділові партнери, співробітники та громади, де ми працюємо і живемо. Авенстон прагне продемонструвати позитивний вплив, який чинять відновлювані джерела енергії і системи енергоефективності для суспільства, навколишнього середовища та клімату.

 

Клієнти

Клієнтами Авенстон є іноземні інвестори та незалежні виробники електроенергії (IPP), українські девелопери ВДЕ та місцеві інвестори в сонячну енергетику, виробничі компанії з різних галузей, таких як FMCG, харчова промисловість, логістика, сільське господарство, переробка сільськогосподарської продукції, тощо. Нижче наведено кілька прикладів компаній, які успішно користувалися послугами нашої компанії.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.