Про нас

Авенстон – українська група компаній, що спеціалізується на інвестиціях та впровадженні технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективних рішень. Ми працюємо на підвищення ефективності наших проектів, ретельно розробляючи та впроваджуючи сучасні інженерні рішення. Наша компанія забезпечує інновації, досвід і можливості шляхом глибокого знання секторів відновлюваної енергії та енергоефективності та розуміння динаміки ринку. Головний офіс Авенстон знаходиться в Києві (Україна). Структура нашої компанії включає в себе три основні напрямки бізнесу – інвестування, консалтинг та інжиніринг.

Авенстон, ставлячи за мету сталий розвиток та максимально ефективне використання природних ресурсів, планує інвестиції в проекти у сфері відновлювальної енергетики. В центрі нашої уваги проекти, які в першу чергу пов’язані з використанням сонячної енергії, BESS, геотермальних джерел енергії та інших ВДЕ. Наразі працівники відділу з розвитку бізнесу групи Авенстон ретельно аналізують та відбирають інвестиційні можливості в сфері відновлювальної енергетики, а також формують портфель проектів на 2021-2025 роки.

Консалтинговий департамент Авенстон підтримує інституційних та приватних інвесторів. Авенстон – це фінансовий і технічний консультативний центр з бездоганною репутацією. Компанія надає своїм партнерам найкращу пораду та підтримку щодо залучення капіталу та фінансування проектів. Консультативна бізнес-модель дозволяє зосередитись виключно на досягненні найкращого результату для наших проектів та мінімізації ризиків їх виконання.

Інжиніринговий підрозділ Авенстон орієнтований на управління проектами “під ключ” та впровадження проектів відновлюваної енергетики. Наша кваліфікація та багаторічний професійний досвід дозволяють реалізовувати проекти будь-якої складності. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного проекту, метою якого є найбільш ефективне вирішення задач та довгострокове взаємовигідне співробітництво з партнерами.

 

AVENSTON. Технології. Можливості. Природа.