Про нас

Авенстон – українська компанія, що спеціалізується на інвестиціях та впровадженні технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективних рішень. Ми працюємо на підвищення ефективності проектів наших клієнтів, розробляючи та впроваджуючи сучасні інженерні рішення. Наша компанія забезпечує інновації, досвід і можливості шляхом глибокого знання секторів відновлюваної енергії та енергоефективності та розуміння динаміки ринку. Головний офіс Авенстон знаходиться в Києві (Україна). Структура нашої компанії включає в себе три основні напрямки бізнесу – інвестування, інжиніринг та консалтинг.

Група Авенстон, ставлячи за мету сталий розвиток та максимально ефективне використання природних ресурсів, планує як інвестор реалізувати кілька енергетичних проектів у сфері ВДЕ. В центрі нашої уваги проекти, які в першу чергу пов’язані з використанням сонячної енергії, геотермальних джерел енергії та інших ВДЕ. Наразі працівники відділу з розвитку бізнесу групи Авенстон ретельно аналізують та відбирають інвестиційні можливості в сфері відновлювальної енергетики, а також формують портфель проектів на 2020-2025 роки.

Інжиніринговий підрозділ Авенстон орієнтований на управління проектами “під ключ” та впровадження проектів відновлюваної енергетики. Наша кваліфікація та професійний досвід дозволяють виконувати проекти будь-якої складності. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного з своїх клієнтів, метою якого є найбільш ефективне вирішення проблем та довгострокове взаємовигідне співробітництво.

Консалтинговий департамент Авенстон підтримує інституційних та приватних клієнтів. Авенстон – це фінансовий і технічний консультативний центр з бездоганною репутацією. Компанія надає своїм клієнтам найкращу пораду та підтримку щодо залучення капіталу та фінансування проектів. Консультативна бізнес-модель дозволяє зосередитись виключно на досягненні найкращого результату для наших клієнтів та мінімізації ризиків їх виконання.

 

AVENSTON. Технології. Можливості. Природа.

 

Історія нашої групи почалась ще в 2007 році з реалізації під маркою SolarUA ряду інвестиційних проектів в Україні та США, пов’язаних з виробництвом фотоелектричних компонентів. У 2010 році було засновано компанію Рентехно – на той час генерального підрядника у галузі сонячної енергетики. Перші проекти будівництва промислових сонячних електростанцій були розпочаті в 2011-2012 роках з метою отримання переваг від діючого зеленого тарифу. 2017-2018 роки відзначилися стрімким зростанням ринку сонячної енергетики України, новими викликами галузі та збільшенням попиту на послуги генпідряду та девелопменту. З метою забезпечення високого рівня обслуговування Клієнтів в умовах трансформацій сучасності в 2018 році було засновано ТОВ “Авенстон”. Усього наша група компаній взяла участь у реалізації великої кількості сонячних електростанцій загальною потужністю більше 150 МВт. У 2019 році прийнято стратегічне рішення щодо диверсифікації бізнесу та запуску нових напрямків діяльності групи – Авенстон RE Hub та Авенстон Агро.

Компанія Авенстон є дійсним членом Асоціації Сонячної Енергетики України та Energy Club. З початку 2019 року компанія є акредитованою в АБ “Укргазбанк” та входить до списку надійних підрядників (ЕРС-контракторів), які пройшли процедуру відбору та об’єктивного оцінювання. Також компанія співпрацює з провідними науково-дослідними установами та компаніями як в Україні, так і за кордоном, щоб досягти кінцевої мети – практичного застосування сучасних інноваційних технологій для ефективного перетворення ВДЕ у електричну та теплову енергію, відповідно до помірних рівнів капітальних витрат на будівництво такі об’єкти. Наші провідні співробітники отримали освіту в престижних університетах та мають великий досвід роботи на керівних посадах у великих національних та міжнародних компаніях. Команда менеджерів компанії Авенстон має великий досвід у галузі інжинірингу та фінансів, що, у поєднанні з досвідом використання відновлюваних джерел енергії, а також з широкою мережею наших партнерів по галузі в усьому світі, надає нам необхідні можливості та мотивацію для надання високоякісних послуг в проектах від їх початку і до успішного завершення.

Компанія Авенстон надає послуги по проектуванню, постачанню обладнання та будівництву промислових сонячних електростанцій. Ми маємо давні партнерські стосунки з провідними українськими та світовими виробниками обладнання, а також підрядними організаціями, які при необхідності приймають участь в наших проектах. Спираючись на вимоги власної системи менеджменту якості Авенстон ретельно відбирає партнерів для реалізації своїх проектів в сфері відновлювальних джерел енергії. Серед наших партнерів – такі відомі компанії як Солар Стальконструкція, Піллар-Україна, SMA, Huawei, JA Solar, Jinko Solar, Hanwha Q Cells, Solis, HIS та багато інших.

Соціальна відповідальність

Наша корпоративна соціальна відповідальність полягає у тому, щоб керувати власним бізнесом і робити позитивний вплив на суспільство та навколишнє середовище, максимально збільшуючи вартість для своїх акціонерів та зацікавлених сторін. Це концепція, за допомогою якої організації розглядають інтереси суспільства, беручи на себе відповідальність за вплив своєї діяльності на клієнтів, працівників, акціонерів, спільнот та навколишнього середовища у всіх аспектах їх діяльності. Як член сучасної глобальної спільноти, Авенстон прагне адаптуватися до зростаючих потреб суспільства та сприяти її сталого розвитку. Ми постійно переглядаємо та вдосконалюємо наші зусилля, щоб зменшити вплив на навколишнє середовище, вести відповідальну ділову практику та дотримуватися найвищих етичних стандартів у всьому, що ми робимо.

В основі наших зобов’язань щодо корпоративної відповідальності належать наші зацікавлені сторони – люди, які впливають на нашу ділову діяльність. До них відносяться регулятори, інвестори, ділові партнери, працівники та громади, де ми працюємо та живемо. Компанія Авенстон прагне продемонструвати позитивний вплив, який надають відновлювані джерела енергії та системи енергоефективності для суспільства, навколишнього середовища та клімату.

Політика в сфері якості

Побудова взаємовигідних відносин з Клієнтами, бездоганна якість та дотримання заявлених строків проектування, будівництва та монтажу електростанцій на відновлювальних джерелах енергії, ріст довіри та лояльності клієнтів – головні цілі колективу компанії Авенстон в сфері якості. Досягнення даних цілей дозволить задовольнити вимоги клієнтів та забезпечити ріст прибутковості роботи нашої компанії.

 Основні завдання в досягненні поставленої цілі:

  1. Збільшення об’єму проектування, будівництва та монтажу електростанцій на відновлювальних джерелах енергії.
  2. Створення ефективної системи менеджменту якості (МС ISO 9001:2015) у відповідності до вимог замовників, законодавства, зацікавлених сторін. Забезпечення постійного поліпшення системи менеджменту.
  3. Організаційне вдосконалення бізнес-процесів проектування будівництва та монтажу електростанцій на відновлювальних джерелах енергії.
  4. Розробка стратегії виходу Компанії на зовнішній ринок з метою реалізації послуг, та планів щодо створення власного виробництва.

 Шляхи рішення поставлених завдань:

  1. Постійне вивчення кон’юнктури, ринку, законодавства, своєчасне реагування на зміну попиту, пристосування до потреб ринку.
  2. Вдосконалення методів контролю якості на всіх стадіях виконання генпідрядних робіт.
  3. Постійне вдосконалення організації робіт на всіх стадіях надання послуг, впровадження сучасних інструментів з управління проектами.
  4. Розробка та впровадження системи менеджменту якості у відповідності до МС ISO 9001:2015.
  5. Визначення процесів, що істотно впливають на стабільність якості робіт, що виконуються, та їх вдосконалення.
  6. Аналіз складових витрат на виконання генпідрядних робіт та пошук можливостей зменшення витрат.