Компанія

AVENSTON GROUP – українська група компаній, що спеціалізуються на управлінні проєктами, консалтингу, інвестуванні та впровадженні технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективних рішень. Ми працюємо на підвищення ефективності наших проектів, ретельно розробляючи і впроваджуючи сучасні інженерні рішення. Наша група забезпечує інновації, досвід і можливості шляхом глибокого знання секторів відновлюваної енергії та енергоефективності і розуміння динаміки ринку. Наш головний офіс знаходиться в Києві (Україна), а структура бізнесу включає в себе кілька різних напрямків. Ключові сфери діяльності групи Авенстон: сонячна енергетика, вітрова енергетика, біоенергетика, гідроенергетика, геотермальна енергетика, агросектор, промисловість, комерційна нерухомість.

Наша група компаній є співзасновником і членом правління Асоціації сонячної енергетики України (АСЕУ), була учасником багатьох галузевих об’єднань: EUEA, Energy Club та EBA. Авенстон є постачальником таких брендів як Renesola, Hanwha Q-Cells, Trina Solar, JA Solar, Jinko Solar, Solitek, Onyx Solar і багатьох інших виробників сонячних батарей. Також ми є продуктовими і сервісними партнерами таких брендів як SMA, Huawei, Sungrow, Panasonic, Fronius, тощо. З питань фінансування проектів в сфері чистої енергетики Авенстон співпрацює з банками і міжнародними фінансовими організаціями. Наші проекти були удостоєні високих нагород і призів. Серед досягнень нашої групи компаній багато унікальних рішень сонячної енергетики, вперше впроваджених на реальних комерційних проектах:

  • перша в Україні гібридна комерційна сонячна електростанція потужністю 250 кВт, що виробляє електроенергію для власних потреб аграрного підприємства і використовує спроектовану нашими інженерами систему контролю перетікання потужності;
  • одна з перших в Україні промислових наземних сонячних електростанцій потужністю 90 кВт, побудована на двовісних сонячних трекерах, що дозволяють відслідковувати напрямок на сонці і максимально ефективно орієнтувати сонячні батареї в просторі;
  • перша в Україні дахова BIPV сонячна електростанція потужністю 132 кВт (сонячні батареї були використані замість покрівельних матеріалів при реконструкції будівлі);
  • перша промислова сонячна електростанція потужністю 2,2 МВт, побудована повністю без використання бетону і виконана 100% на металевих геошурупах (в 2019 році цей об’єкт отримав нагороду «Краща PV інсталяція середнього розміру»), надалі ця технологія була використана для декількох наземних сонячних електростанцій сумарної потужністю більше 30 МВт.

 

AVENSTON. Технології. Можливості. Природа.

 

Avenston є керуючею компанію, що займається супроводженням інвестиційних проєктів в Україні. Експерт в управлінні проектами відновлювальної енергетики – інвестиції, девелопмент, будівництво, експлуатація. В портфелі компанії – десятки проєктів, що були успішно реалізовані нашою командою. Основне завдання Avenston – забезпечити своїм партнерам максимальну додану вартість, ефективно застосовуючи накопичений практичний досвід та знання.

Підрозділ Avenston Capital підтримує інституційних і приватних інвесторів, надаючи своїм партнерам найкращі поради і підтримку по залученню капіталу і фінансування проектів. Інвестиційно-орієнтована бізнес-модель дозволяє зосередитися виключно на досягненні найкращого результату для наших проектів і мінімізації ризиків їх виконання. У центрі нашої уваги проекти, які в першу чергу пов’язані з використанням сонячної енергії, BESS, геотермальних джерел енергії та інших ВДЕ. Фахівці Avenston Capital ретельно аналізують і відбирають інвестиційні можливості в сфері відновлюваної енергетики та інших напрямках.

Підрозділ Avenston Engineering орієнтований в першу чергу на управління проектами «під ключ» і комплексне впровадження проектів відновлюваної енергетики. Наша кваліфікація і багаторічний професійний досвід дозволяють реалізовувати проекти будь-якої складності. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного зі своїх проектів, метою якого є найбільш ефективне рішення задач і довгострокове взаємовигідне співробітництво з партнерами. Ключовим напрямком діяльності є організація експлуатації та технічного обслуговування діючих об’єктів.

Підрозділ Avenston Innovation Center зосереджений на дослідженнях сучасних технологій та рішень, які можуть бути застосовані при реалізації майбутніх проєктів групи. Серед напрямків його роботи: обладнання для сонячних електростанцій, програмне забезпечення, технології накопичення електроенергії, тощо.

Команда менеджерів AVENSTON GROUP має великий досвід у галузі інжинірингу та фінансів, що у поєднанні з досвідом використання відновлюваних джерел енергії та широкою мережею партнерів надає нам необхідні можливості та мотивацію для надання високоякісних послуг в проектах від їх початку і до успішного завершення.

Історія групи Авенстон

Історія групи Авенстон почалася в 2001 році, коли ключові співробітники нашої команди взяли участь в успішному проекті по запуску першого і на той час найбільшого в СНД серійного виробництва кремнієвих фотоелектричних перетворювачів. На базі цього виробництва в 2003-2004 роках була відпрацьована технологія і запущений цех із серійного виробництва сонячних модулів. Участь у виробництві також включала в себе науково-практичну діяльність, в рамках якої було виконано ряд R&D досліджень із залученням провідних наукових інститутів України, Туреччини та Великобританії.

В 2007-2009 роках під маркою SolarUA нашою командою були реалізовані кілька інвестиційних проектів в Україні та США, пов’язаних з виробництвом фотоелектричних компонентів.

У 2010 році було засновано компанію Рентехно – на той час генерального підрядника у галузі сонячної енергетики. Перші проекти будівництва промислових сонячних електростанцій були розпочаті в 2011-2012 роках з метою отримання переваг від діючого в Україні “зеленого” тарифу. З 2013 року наша група запустила власний девелопмент проектів у сфері відновлюваної енергетики.

Для забезпечення більш високого рівня обслуговування клієнтів в умовах трансформацій ринкового середовища в 2018 році було засновано ТОВ “Авенстон”. Компанія Авенстон є дійсним членом Асоціації Сонячної Енергетики України, акредитована в АБ “Укргазбанк” та входить до списку надійних підрядників (ЕРС-контракторів). З 2019 року Авенстон займається інвестуванням власних коштів в різні проекти, активно надає консалтингові послуги щодо проектів в сфері ВДЕ, а також професійно керує операційними активами.

На початку 2021 року у зв’язку з інтенсивним зростанням діяльності, пов’язаної з проектуванням, монтажем та обслуговуванням інженерних систем, наш інжиніринговий департамент був значно розширений і перетворений в окрему компанію ТОВ “Авенстон Інжиніринг”.

Соціальна відповідальність

Наша корпоративна соціальна відповідальність полягає в тому, щоб управляти власним бізнесом і надавати позитивний вплив на суспільство і навколишнє середовище, максимально збільшуючи вартість для своїх акціонерів та інших зацікавлених сторін. Це концепція, за допомогою якої організації розглядають інтереси суспільства, беручи на себе відповідальність за вплив їх діяльності на клієнтів, працівників, акціонерів, спільнот і навколишнього середовища в усіх аспектах їх діяльності. Як член сучасного глобального співтовариства, AVENSTON GROUP прагне адаптуватися до зростаючих потреб суспільства і сприяти його сталому розвитку. Ми постійно переглядаємо і удосконалюємо наші зусилля, щоб зменшити вплив на навколишнє середовище, вести відповідальну ділову практику і дотримуватися найвищих етичних стандартів у всьому, що ми робимо.

В основі наших зобов’язань щодо корпоративної відповідальності відносяться наші зацікавлені сторони – люди, які впливають на нашу ділову діяльність. До них відносяться регулятори, інвестори, ділові партнери, співробітники та громади, де ми працюємо і живемо. AVENSTON GROUP прагне продемонструвати позитивний вплив, який чинять відновлювані джерела енергії і системи енергоефективності для суспільства, навколишнього середовища та клімату.


Діяльність у сфері відновлювальної енергетики

Проєктування та інжиніринг

Авенстон пропонує послуги з інжинірингового супроводження проєктів, пов'язаних з будівництвом об'єктів нерухомості, промисловості та енергетичних об'єктів.
Дізнатися більше

Будівництво і поставки

Авенстон пропонує послуги з впровадження будівельних проектів в сфері нерухомості, промисловості та енергетичних об'єктів.
Дізнатися більше

Служба замовника в будівництві

Авенстон забезпечує функціонування "Служби замовника", включаючи нагляд за будівництвом проекту, аналіз проекту, введення в експлуатацію, управління проектами та контрактами, а також приймально-здавальних випробувань.
Дізнатися більше

Генеральний підряд та супровід проектів

Група компаній Авенстон пропонує комплексний генеральний підряд в будівництві і реконструкції споруд будь-якого призначення по всій території України.
Дізнатися більше
Впровадження проєктів

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас