Комерційні сонячні електростанції, нерухомість, ВДЕ

Напрямки нашої діяльності

Компанія Авенстон орієнтована на інвестиціях і управлінні «під ключ» проєктами впровадження сучасних енергоефективних технологій та відновлювальних джерел енергії. Ми маємо багаторічний практичний досвід в девелопменті, інжинірингу та проєктному менеджменті енергетичних та промислових інвестпроєктів.
Дізнатися більше

Девелопмент та інвестиції

Авенстон сприяє залученню капіталу для українських проєктів, пов’язаних із впровадженням відновлюваних джерел енергії та енергоефективних технологій.
Дізнатися більше

Управління енергетичними проєктами

Компанія Авенстон орієнтована на управлінні проєктами та впровадженні проєктів ВДЕ. Наша компанія має великий практичний досвід в девелопменті, проєктуванні та будівництві електростанцій різного типу в галузі відновлюваних джерел енергії.
Дізнатися більше

Генеральний підряд (EPC)

Авенстон є професійним генеральним підрядником в проєктах ВДЕ. Ми проєктуємо, комплектуємо обладнанням та будуємо об'єкти відновлювальної енергетики відповідно технічному завданню та іншим вимогам замовників.
Дізнатися більше

Експлуатація і сервіс

Кваліфіковано проведене сервісне обслуговування дозволить не тільки виявити можливі недоліки в роботі обладнання, а і забезпечити його гарантовану роботу.
Дізнатися більше

Проєктування та інжиніринг

Ми пропонуємо повний спектр послуг з виконання передпроєктних та проєктних робіт. Маємо великий практичний досвід у розробці конструкторської документації для промислових об'єктів різних типів і потужностей, а також електричних мереж та силових підстанцій напругою до 35 кВ.
Дізнатися більше

Постачання обладнання

Відділ логістики та постачання компанії Авенстон має багаторічний досвід у постачанні обладнання і матеріалів на будівельні майданчики проєктів ВДЕ. Вартість обладнання та вибір оптимального графіка доставки можуть бути ефективно оптимізовані фахівцями нашої компанії.
Дізнатися більше

Будівництво та монтажні роботи

Компанія Авенстон має власний відділ капітального будівництва, підтримує та керує відповідною організаційною структурою, персоналом, обладнанням та дозволами для своєчасного виконання проєктів у галузі відновлюваних джерел енергії на найвищому рівні якості.
Дізнатися більше

Консалтинг

Авенстон надає консалтингові послуги щодо реалізації проєктів ВДЕ. Ми працюємо з greenfield, brownfield та shovel ready проєктами, а також оптимізуємо бізнес-процеси для об'єктів вже введених в експлуатацію.
Дізнатися більше
Цікавлять актуальні новини про нашу компанію? Дізнатися

Послуги від компанії Авенстон

Авентон є інвестиційно-інжинірінговою компанією, яка здатна надати повний перелік послуг по проєктуванню, будівництву та експлуатації об’єктів відновлювальної енергетики. У нашому портфелі кілька великих промислових об’єктів, реалізованих «під ключ», а також велика кількість проєктів, в яких ми брали участь на різних етапах їх життєвого циклу. Ми допомагаємо реалізовувати проєкти, починаючи з початкових стадій консалтингового супроводу і закінчуючи повноцінним управлінням проєктами. Основною спеціалізацією Авенстон є сонячні електростанції усіх типів та розмірів, але в першу чергу – це промислові сонячні електростанції.

Також одним з ключових напрямків нашої діяльності є пошук і реалізація інвестиційних проєктів у сфері відновлюваної енергетики та виробничому секторі (силове обладнання, фотовольтаїка, ВДЕ). Ми залучаємо інвестиції в проєкти такого типу і супроводжуємо їх на всьому життєвому циклі впровадження та експлуатації.