Послуги та діяльність групи компаній Авенстон

Авентон є інвестиційно-інжинірінговою групою, яка здатна надати повний перелік послуг по проєктуванню, будівництву та експлуатації об’єктів відновлювальної енергетики, промисловості та комерційної нерухомості. У нашому портфелі кілька великих промислових об’єктів, реалізованих «під ключ», а також велика кількість проєктів, в яких ми брали участь на різних етапах їх життєвого циклу. Серед них – сонячні електростанції різних типів і розмірів. Ми допомагаємо реалізовувати проєкти, починаючи з початкових стадій консалтингового супроводу і закінчуючи повноцінним управлінням проєктами.

Одним з ключових напрямків нашої діяльності є пошук і реалізація інвестиційних проєктів у сфері відновлюваної енергетики та виробничому секторі (силове обладнання, фотовольтаїка, ВДЕ). Ми залучаємо інвестиції в проєкти такого типу і супроводжуємо їх на всьому життєвому циклі впровадження та експлуатації. Протягом багатьох років Авенстон успішно впроваджує рішення і інженерні системи в таких напрямках як енергетика і енергоефективне будівництво.

Основні напрямки діяльності

Група Авенстон орієнтована на інвестиції та управління проєктами «під ключ», що спрямовані на впровадження сучасних енергоефективних технологій та відновлювальних джерел енергії. Ми маємо багаторічний практичний досвід в девелопменті, інжинірингу та проєктному менеджменті енергетичних та промислових інвестпроєктів. Діяльність групи охоплює всі етапи життєвого циклу проектів в сферах ВДЕ, промислового та комерційного будівництва.

Інвестиційна діяльність

Авенстон сприяє залученню капіталу для українських проєктів, пов’язаних із впровадженням відновлюваних джерел енергії та енергоефективних технологій.
Дізнатися більше

Впровадження проєктів

Компанія Авенстон орієнтована на управлінні проєктами та впровадженні проєктів ВДЕ. Наша компанія має великий практичний досвід в девелопменті, проєктуванні та будівництві електростанцій різного типу в галузі відновлюваних джерел енергії.
Дізнатися більше

Управління активами

Управління активами охоплює цілісний погляд на весь життєвий цикл проекту - від планування і реалізації до оновлення та утилізації.
Дізнатися більше

Консалтинг

Авенстон надає консалтингові послуги щодо реалізації проєктів ВДЕ. Ми працюємо з greenfield, brownfield та shovel ready проєктами, а також оптимізуємо бізнес-процеси для об'єктів вже введених в експлуатацію.
Дізнатися більше

Чому Авенстон?

  • Експертність. Проектні команди компанії спеціалізовані по галузях і мають глибокі секторальні досвід і знання, що дозволяє нам працювати над проектами швидше і якісніше.
  • Гнучкість. Постійно розвиваючись, ми залишаємося відкриті новим технологіям, новим завданням і новим зовнішнім умовам. І готові до швидкої зміни курсу в разі потреби.
  • Безперервний розвиток. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб постійно оптимізувати нашу діяльність. Ринок і світ постійно змінюються – і ми змінюємося разом з ним.
  • Результативність. Ми знаємо, що звертаючись до нас наші партнери очікують чудовий результат. Орієнтуючись на довгострокову співпрацю, ми фокусуємося на досягненні цілей.
  • Репутація. Ретельний відбір проектів, партнерів і максимально чітке виконання узгоджених планів дозволяє нам розвивати бізнес і залучати нових клієнтів.
  • Незалежність. Наша незалежність у виборі партнерів гарантує, що ви отримаєте послуги найвищої якості

Послуги в сонячній енергетиці

Ключовий та найбільш активний напрямок діяльності Авенстон - це реалізація проектів у сфері сонячної енергетики. Ми давно і успішно працюємо в цій галузі, надаючи повний спектр послуг з проектування, будівництва та сервісу сонячних електростанцій.
Дізнатися більше
Рішення та системи від Авенстон Дізнатися більше