Закупівлі

Процес закупівель Авенстон ґрунтується на власних фінансових нормах та правилах, при цьому належно враховуючи наступні загальновизнані принципи закупівель:

  • Справедливість, доброчесність та прозорість процесу закупівель
  • Найкраще співвідношення ціни та якості
  • Ефективна конкуренція
  • Інтереси компанії

Основним принципом, що лежить в основі закупівель компанії Авенстон, є отримання “найкращого співвідношення ціни та якості”. Отримання “найкращого співвідношення ціни та якості” означає вибір пропозиції, яка представляє оптимальне поєднання витрат і вигод життєвого циклу та відповідає вимогам бізнес-підрозділу. Найкраще співвідношення ціни та якості не слід плутати з найнижчою ціною. Це швидше вимагає інтегрованої оцінки технічних, організаційних та цінових факторів та врахування їх відносної важливості. Наприклад, надійність, якість, досвід, репутація, минулі показники, реалістичні витрати/збори та розумність.

Оскільки конкуренція є основою для неупереджених та прозорих закупівель, бізнес-підрозділи також несуть відповідальність за захист цілісності процесу закупівель та збереження справедливості та конфіденційності в обробці всіх пропозицій компанії. Завдання конкурентних процесів Avenston полягає в тому, щоб забезпечити всім майбутнім постачальникам своєчасне та адекватне повідомлення про наші вимоги та рівну можливість подати тендер на необхідні товари, будівельні роботи чи послуги.

Ми зацікавлені у придбанні сонячних батарей, сонячних інверторів, кабелів, металевих конструкцій та метизів, трансформаторів і трансформаторних підстанцій, кабельних муфт, електроінструменту, АКБ та будь-якого обладнання, яке може застосовуватись в проектах будівництва сонячних електростанцій та інших об’єктів відновлювальної енергетики.

Контактна інформація щодо закупівель на користь Авенстон є така: tenders@avenston.com. У випадку, якщо ви вважаєте, що до вас не підходили справедливо, зверніться до нас за допомогою форми на нашій контактній сторінці.

Для забезпечення рівних умов та дотримання принципів рівної участі в тендерах, всі запити з запрошенням брати участь в тендерах на закупівлю товарів та послуг від імені нашої компанії відправляються тільки з корпоративних поштових адрес компанії Авенстон. Будь-які запити по інших каналах зв’язку обов’язково дублюються офіційним запрошенням до участі в тендерах з офіційних поштових скриньок компанії.

 

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.