Закупівлі та співпраця з партнерами

Процес закупівель Avenston ґрунтується на власних фінансових нормах та правилах, при цьому належно враховуючи наступні загальновизнані принципи закупівель:

  • Справедливість, доброчесність та прозорість процесу закупівель
  • Найкраще співвідношення ціни та якості
  • Ефективна конкуренція
  • Інтереси компанії

Основним принципом, що лежить в основі закупівель компанії Avenston, є отримання “найкращого співвідношення ціни та якості”. Отримання “найкращого співвідношення ціни та якості” означає вибір пропозиції, яка представляє оптимальне поєднання витрат і вигод життєвого циклу та відповідає вимогам бізнес-підрозділу. Найкраще співвідношення ціни та якості не слід плутати з найнижчою ціною. Це швидше вимагає інтегрованої оцінки технічних, організаційних та цінових факторів та врахування їх відносної важливості. Наприклад, надійність, якість, досвід, репутація, минулі показники, реалістичні витрати/збори та розумність.

Оскільки конкуренція є основою для неупереджених та прозорих закупівель, бізнес-підрозділи також несуть відповідальність за захист цілісності процесу закупівель та збереження справедливості та конфіденційності в обробці всіх пропозицій компанії. Завдання конкурентних процесів Avenston полягає в тому, щоб забезпечити всім майбутнім постачальникам своєчасне та адекватне повідомлення про наші вимоги та рівну можливість подати тендер на необхідні товари, будівельні роботи чи послуги.

Контактна інформація щодо закупівель на користь Avenston є така: tenders@avenston.com. У випадку, якщо ви вважаєте, що до вас не підходили справедливо, зверніться до нас за допомогою форми на нашій контактній сторінці.

ВАЖЛИВО! Для забезпечення рівних умов та дотримання принципів рівної участі в тендерах, всі запити з запрошенням брати участь в тендерах на закупівлю товарів та послуг від імені нашої компанії відправляються тільки з корпоративних поштових адрес компанії Avenston. Будь-які запити по інших каналах зв’язку обов’язково дублюються офіційним запрошенням до участі в тендерах з офіційних поштових скриньок компанії. Тому, ми просимо вас бути пильними та не попадатися на хитрощі шахраїв.