Новини

У цьому розділі ви знайдете останні новини про нашу групу, ключові галузеві події, а також проекти і угоди, в яких брали участь компанії з групи Авенстон. Наша основна спеціалізація – це впровадження проєктів сонячної енергетики “під ключ”. Авенстон працює як генеральний підрядник та має великий досвід девелопменту, проєктування, будівництва, експлуатації і сервісу комерційних сонячних електростанцій. Крім того, наша група компаній приймає участь у фінансуванні інвестиційних проєктів в обраних галузях.

Менеджер по управлінню закупівлями

Ми шукаємо менеджера по управлінню закупівлями для організації ефективної роботи з виробниками, дистриб’юторами та постачальниками обладнання і матеріалів в проєкти сонячної енергетики та промислового накопичення енергії.
Дізнатися більше

Авенстон – член Спілки українських підприємців

В травні 2024 року наша компанія стала членом Спілки українських підприємців (СУП), яка обʼєднує український бізнес незалежно від масштабу, галузі та географії діяльності. Спілка виступає за інновації та відкриття нових ринків для українських компаній.
Дізнатися більше

Менеджер по роботі з клієнтами

Ми шукаємо менеджера по роботі з клієнтами, який підсилить нашу команду та буде активно залучений до промоції та реалізації довгострокових інноваційних проєктів в сфері відновлювальної енергетики.
Дізнатися більше

Стажування в галузі сонячної енергетики

Компанія Авенстон започаткувала програму професійного стажування для молоді, яка бажає повʼязати свою карʼєру з галуззю відновлювальної енергетики. Розглядаємо студентів після бакалаврату та кандидатів без досвіду роботи.
Дізнатися більше

Участь в Українській Енергетичній Ініціативі

Компанія Авенстон приєдналася до Української Енергетичної Ініціативи і підписала відповідну Декларацію. Ми висловлюємо наше зобов’язання прискорити реконструкцію, відновлення та модернізацію енергетичного сектору України.
Дізнатися більше

Дахова сонячна електростанція

Наша компанія розпочала реалізацію проєкту по будівництву дахової сонячної електростанції для українського виробничого підприємства. Тип СЕС: дахова, мережева, для самоспоживання електроенергії по класу напруги 0,4 кВ.
Дізнатися більше

Українсько-Чеське партнерство та інвестиції

Представники Авенстон взяли участь у заході, присвяченому українсько-чеському партнерству та інвестиціям в енергонезалежність громад.
Дізнатися більше

Конференція SOLARISE! CEE 2023 в Празі

Генеральний директор Авенстон прийняв участь у конференції Solarise CEE 2023, що пройшла в Празі 26 та 27 жовтня 2023 року.
Дізнатися більше


Наші проєкти

Дахова сонячна електростанція «Біскотті»

Сонячна фотоелектрична станція побудована у м. Львів на даху харчового підприємства. Сонячні модулі займають площу 1818,6 кв.м та мають загальну встановлену потужність 387,2 ­кВт по постійному струму. Тип СЕС: дахова, мережева, для власного споживання.
Дізнатися більше

Наземна сонячна електростанція “Катеринівка”

Сонячна фотоелектрична станція "Катеринівка" побудована в Дніпропетровській області для турецького інвестора Ümitli Enerji. Сонячна електростанція займає площу 20 га та має загальну потужність фотоелектричних модулів 13,5 ­МВт.
Дізнатися більше

Наземна сонячна електростанція “Чумаки”

Наземна мережева фотоелектрична станція "Чумаки" побудована та здана в експлуатацію в Дніпропетровській області для турецького інвестора Ümitli Enerji. Сонячна електростанція займає площу 8 га та має загальну потужність електростанції складає 5,7 МВт.
Дізнатися більше

Наземна сонячна електростанція “Новопетрівка”

Сонячна наземна електростанція "Новопетрівка" побудована в Дніпропетровській області для турецького інвестора Ümitli Enerji. Сонячна електростанція займає площу 10 га та має загальну потужність фотоелектричних модулів 6,54 ­МВт.
Дізнатися більше
Наші проєкти

 

Рекомендовані статті:

Дахові сонячні електростанції в Україні

Перспективи розвитку дахових комерційних сонячних електростанцій. Переваги та варіанти застосування. Найбільш поширені питання про сонячні електростанції.
Дізнатися більше

Енергопрогноз до середини століття

Як відбуватиметься глобальна енерготранзиція? Які етапи попереду? Які висновки мають зробити інвестори, націлені на середньо- та довгострокову перспективу?
Дізнатися більше

Ринок дахових сонячних інсталяцій

Галузь сонячної енергетики наразі активно розвивається в усьому світі. В Україні також прогнозується зростання попиту на дахові сонячні електростанції. Очикується післявоєнний бум "зеленої" генерації електроенергії для власного споживання.
Дізнатися більше

До питання вибору сонячних модулів

У сучасному світі сонячні PV модулі є одним з найбільш ефективних і сталих джерел енергії. Вибір правильного виробника сонячних модулів є ключовим фактором для отримання максимальної продуктивності та довговічності.
Дізнатися більше
 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.