Впровадження проєктів

Компанія Авенстон орієнтована на управлінні проєктами та впровадженні проєктів ВДЕ. Наша компанія має великий практичний досвід в наступних питаннях: розробка, проєктування та монтаж систем виробництва електроенергії, розподільчі системи (низький, середній і високий напругою до 35 кВ), пуско-налагоджувальні роботи, управління проєктами “під ключ” в галузі відновлюваних джерел енергії.

Висококваліфікований рівень наших фахівців отриманий шляхом реалізації великої кількості проєктів, а також під час підвищення кваліфікації. Це дозволяє нам виконати повний комплекс послуг з інжинірингу, монтажу, пусконалагоджувальних робіт та технічного обслуговування. Наша команда кваліфікованих фахівців накопичила унікальний досвід у сфері альтернативних джерел енергії та енергоефективності. Наші знання дозволяють нам виконувати проєкти будь-якої складності. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного з наших клієнтів, метою якого є найбільш ефективне вирішення проблем та довгострокове взаємовигідне співробітництво.

Проєктування та інжиніринг

Авенстон пропонує послуги з інжинірингового супроводження проєктів, пов'язаних з будівництвом об'єктів нерухомості, промисловості та енергетичних об'єктів.
Дізнатися більше

Будівництво і поставки

Авенстон пропонує послуги з впровадження будівельних проектів в сфері нерухомості, промисловості та енергетичних об'єктів.
Дізнатися більше

Служба замовника в будівництві

Авенстон забезпечує функціонування "Служби замовника", включаючи нагляд за будівництвом проекту, аналіз проекту, введення в експлуатацію, управління проектами та контрактами, а також приймально-здавальних випробувань.
Дізнатися більше

Генеральний підряд та супровід проектів

Група компаній Авенстон пропонує комплексний генеральний підряд в будівництві і реконструкції споруд будь-якого призначення по всій території України.
Дізнатися більше

Успішна реалізація проєктів неможлива без ефективної системи управління. Сучасні методи управління проєктами, використання кращих світових практик дозволяють гарантувати нашим клієнтам комплексний підхід і успішне виконання проєктів будь-якої складності. Авенстон надає весь спектр послуг з управління бізнес-процесів, пов’язаних з реалізацією проєктів, зберігаючи при цьому суворий контроль якості і термінів виконання кожного етапу і всього проєкту.

Наша компанія забезпечує весь спектр послуг управління бізнес-процесами, пов’язаними з реалізацією проєктів, при збереженні жорсткого контролю якості і чіткого виконання термінів виконання кожного етапу, і проєкту в цілому. Ми застосовуємо принципи проєктного управління до всіх проєктів, які реалізуємо: від поставки обладнання і матеріалів до комплексних проєктів. Багаторічний досвід і кваліфікація наших фахівців в сфері управління проєктами допомагають нашим клієнтам вирішувати складні завдання. Переваги наших клієнтів у співпраці з нами:

  • Мінімальні фінансові та правові ризики;
  • Придбання всього комплексу послуг у одного постачальника;
  • Мінімальні витрати на персонал в створенні управлінської дирекції;
  • Контроль виконання проєкту, в тому числі дотримання безпеки на об’єкті;
  • Управління якістю виконаних робіт.