Девелопмент та інвестиції

Важливим драйвером діяльності групи компаній Авенстон є підвищенням рівня життя нашого суспільства шляхом використання широкого пулу сучасних технологій. Ми спеціалізуємся на інвестиціях та впровадженні проєктів, які застосовують відновлювальні джерела енергії, енергоефективні технології будівництва, спрямовані на виробництво екологічно чистих продуктів, моніторінгу здоров’я, тощо. Ми постійно працюємо на підвищення ефективності наших проектів, ретельно розробляючи та впроваджуючи сучасні інженерні рішення.

Група Авенстон вже виступила інвестором та партнером в кількох проектах, що пов’язані з використанням сонячної енергії та інших ВДЕ. Крім того ми активно інвестуємо і в суміжні напрямки. В коло наших інтересів входять високотехнологічні проекти в аграрній галузі та сфері комерційної нерухомості.

Пріоритетним напрямком нашої інвестиційної діяльності є пошук та реалізація проєктів на партнерських умовах. Група Авенстон розглядає інвестиційні можливості і готова долучатись до проєктів у якості партнера, а також запрошує інвесторів приєднатись до наших проєктів. Ми розглядаємо інвестиції як у перспективні стартапи, так і в розширення існуючих бізнесів.

Експерти компанії системно аналізують та ретельно відбирають інвестиційні можливості в сфері відновлювальної енергетики, комерційної нерухомості та агросектору. В центрі нашої уваги проекти, які в першу чергу пов’язані з використанням сонячної енергії, BESS, геотермальних джерел енергії та інших ВДЕ. Впровадження IT-технологій для підвищення ефективності проектів у вищезгаданих напрямках теж є одним із фокусів уваги групи Авенстон.

Проєкти в сфері ВДЕ

Авенстон розглядає можливість спільних інвестицій в проєкти ВДЕ або може виступити єдиним інвестором в проєкти, що відповідають нашим вимогам.
Дізнатися більше

Проєкти в сфері нерухомості

Наша компанія проводить девелопмент проєктів в сфері комерційної нерухомості.
Дізнатися більше