Інвестиції

Важливим драйвером діяльності групи компаній Авенстон є підвищенням рівня життя нашого суспільства шляхом використання широкого пулу сучасних технологій. Ми спеціалізуємся на інвестиціях та впровадженні проєктів, які застосовують відновлювальні джерела енергії, енергоефективні технології будівництва, спрямовані на виробництво екологічно чистих продуктів, моніторінгу здоров’я, тощо. Ми постійно працюємо на підвищення ефективності наших проектів, ретельно розробляючи та впроваджуючи сучасні інженерні рішення.

Група Авенстон вже виступила інвестором та партнером в кількох проектах, що пов’язані з використанням сонячної енергії та інших ВДЕ. Крім того ми активно інвестуємо і в суміжні напрямки. В коло наших інтересів входять високотехнологічні проекти в аграрній галузі та сфері комерційної нерухомості.

Пріоритетним напрямком нашої інвестиційної діяльності є пошук та реалізація проєктів на партнерських умовах. Група Авенстон розглядає інвестиційні можливості і готова долучатись до проєктів у якості партнера, а також запрошує інвесторів приєднатись до наших проєктів. Ми розглядаємо інвестиції як у перспективні стартапи, так і в розширення існуючих бізнесів.

Експерти компанії системно аналізують та ретельно відбирають інвестиційні можливості в сфері відновлювальної енергетики, комерційної нерухомості та агросектору. В центрі нашої уваги проекти, які в першу чергу пов’язані з використанням сонячної енергії, BESS, геотермальних джерел енергії та інших ВДЕ. Впровадження IT-технологій для підвищення ефективності проектів у вищезгаданих напрямках теж є одним із фокусів уваги групи Авенстон.

Бізнес-проект “Розплідник Нівакі”

Ми шукаємо операційного партнера для спільної реалізації проекту з організації розплідника Нівакі в Київській області.
Дізнатися більше

Авенстон інвестує у сонячні кооперативи

Наша компанія виступила одним із інвесторів сонячного кооперативу «Сонячне місто», що будується в м. Славутич.
Дізнатися більше

Будівництво комплексу Avenston RE Hub

Проект будівництва власного адміністративно-офісного комплексу з сучасним простіром для проведення різноманітних бізнес-подій розпочато компанією в 2019 році. Площа ділянки складає 1,6 га.
Дізнатися більше

Підтримка стартапів

У нас є можливості залучати інвестиції в цікаві та перспективні стартапи. В рамках нашої ініціативи Avenston Labs ми готові запропонувати всебічну підтримку (інтелектуальну, наукову, технологічну та технічну, фінансову, маркетингову)
Дізнатися більше