Інвестиційна діяльність

Важливим драйвером діяльності групи компаній Авенстон є підвищенням рівня життя нашого суспільства шляхом використання широкого пулу сучасних технологій. Ми спеціалізуємся на інвестиціях та впровадженні проєктів, які застосовують відновлювальні джерела енергії, енергоефективні технології будівництва, спрямовані на виробництво екологічно чистих продуктів, моніторінгу здоров’я, тощо. Ми постійно працюємо на підвищення ефективності наших проектів, ретельно розробляючи та впроваджуючи сучасні інженерні рішення.

Група Авенстон вже виступила інвестором та партнером в кількох проектах, що пов’язані з використанням сонячної енергії та інших ВДЕ. Крім того ми активно інвестуємо і в суміжні напрямки. В коло наших інтересів входять високотехнологічні проекти в аграрній галузі, логістиці та сфері комерційної нерухомості.

Девелопмент інвестиційних проєктів

Група Авенстон проводить власний девелопмент інвестиційних проєктів і пропонує потенційними інвесторам залучатися до наших проєктів будь-яких стадіях девелопменту та спільно реалізовувати їх.
Дізнатися більше

Спільні інвестиції та партнерство

Група Авенстон виступила інвестором та партнером в кількох проектах, що пов’язані з використанням сонячної енергії та інших ВДЕ. Крім того, ми диверсифікуємо свій портфель та активно інвестуємо в суміжні напрямки.
Дізнатися більше

Венчурні інвестиції та стартапи

Ми розглядаємо можливості для венчурних інвестицій. Нашими пріоритетними напрямами є проекти в галузі ВДЕ, енергозбереження, накопичення та зберігання електроенергії, інтелектуальні мережі та мікромережі.
Дізнатися більше

Портфельні інвестиції

Наша компанія займається управлінням невеликими портфельними інвестиціями в активи в сфері енергетики, нерухомості та аргопроізводства. Інвестиційна стратегія передбачає роботу з середніми рівнями ризику.
Дізнатися більше