Партнерство з компанією EnSmart Power

Компанія Авенстон отримала статус «Преміум-партнера EnSmart для систем зберігання енергії» та була авторизована для налаштування та продажу систем зберігання енергії виробництва EnSmart в Україні через офіційний канал дистрибуції. Дане партнерство є важливим кроком по розширенню діяльності Авенстон у сфері промислових систем накопичення енергії.

Компанія EnSmart Power Conversion Ltd. має штаб-квартиру в Ессексі, Великобританія. Компанія має власний R&D центр в Великобританії та виробничі потужності в Туреччині та Китаї. EnSmart постачає широкий спектр обладнання у понад 50 країн, маючи серед клієнтів Міністерство оборони США, Saudi Aramco, Hapag Lloyd, Kuwait Oil & Gas Company та багато інших світових гігантів. EnSmart має понад 40 років досвіду роботи в галузі силової електроніки та є провідним постачальником комплексних систем накопичення енергії, фахівцем у розробці та виробництві джерел безперебійного живлення, систем захисту живлення.

Промислові системи накопичення енергії (ESS) від EnSmart розраховані на середніх та великих комерційних споживачів. Обладнання відповідає стандарту IP54 з системами пожежогасінням і HVAC. Клієнтам пропонується широкий діапазон напруги постійного струму батарей. В продуктах компанії застосована передова система рідкого охолодження, що значно збільшує ємність системи та дозволяє забезпечити максимальну безпеку при використанні елементів літієвих батарей. Тривалий термін служби з більш ніж 10000 циклів і 15 років роботи. Деградація батарей на рівні до 12% за 10 років роботи.

Авенстон пропонує повний спектр послуг із впровадження рішень і систем накопичення енергії. У партнерстві з обраними постачальниками та партнерами ми супроводжуємо проєкти будь-якої складності від концепції до завершення та надаємо найкращий сервіс на кожному етапі.

Авенстон преміум-партнер EnSmart для систем зберігання енергії

Агрівольтаїка – синергія Землі і Сонця

З розвитком PV-технологій, агрівольтаїка стає мейнстрімом і відкриває нові, небачені раніше перспективи розвитку товарного с/г виробництва з одночасним вирішенням проблем енергозабезпечення цих процесів. І не тільки їх.
Дізнатися більше

Що таке сонячні електростанції BIPV?

BIPV (абревіатура від англійського Building-integrated photovoltaics) – це сонячні електростанції (СЕС), які інтегровані в будівлі (споруди), виконуючи при цьому крім свого безпосереднього призначення – генерації електроенергії
Дізнатися більше

Контроль потужності для промислових сонячних електростанцій

Контроль реактивної потужності можна вважати однією з найменш досліджених проблем в фотоелектричній промисловості, він може дати ключ до значного збільшення прибутку власників промислових сонячних електростанцій.
Дізнатися більше

Коли необхідне сервісне обслуговування СЕС?

Якісний сервіс по експлуатації та обслуговуванню (O&M) — один з головних способів забезпечення максимально високоефективної роботи сонячної електростанції. Компанія АВЕНСТОН підготувала огляд типових причин несправностей та їх впливу на продуктивність сонячної електростанції.
Дізнатися більше