Дахова сонячна електростанція

Повідомляємо про старт нового проєкту, який наразі впроваджується нашою компанію. Це дахова сонячна електростанція, розміщена на мембранному даху, яка запроєктована для покриття власних потреб виробничого підприємства в електроенергії. Введення обʼєкту в експлуатацію заплановне на початок 2024 року.

Сонячна електростанція базується на сонячних модулях JA Solar та мережевих інверторах Huawei, опорні металоконструкції тип “Схід-Захід” для мембранного даху мають баластну систему монтажу. Технічні рішення, які закладені в цей проєкт, дозволяють отримати оптимальний графік генерації електроенергії та раціонально використовувати сонячну електростанцію протягом всього року.

Планові показники проєкту: встановлена потужність сонячних фотоелектричних модулів – 387 кВт, планова вартість заміщеної електроенергії в перший рік експлуатації СЕС – $83,2 тис., окупність інвестицій – до 2,5 років, загальний економічний ефект від впровадження СЕС за 25 років експлуатації – $1,78. млн. Будівництво даної сонячної електростанції дозволить зменшити викиди CO₂ на 148 тонн на рік.

Ключова компетенція Авенстон полягає в проєктування, будівництві та сервісному обслуговуванні сонячних електростанцій середньої та великої потужності. Наша група компаній з 2010 року здійснює повний комплекс робіт з розробки проєктів, будівництва та обслуговування комерційних сонячних електростанцій всіх типів, що дозволило накопичити великий практичний досвід реалізації подібних проєктів. Дахові сонячні електростанції для підприємств від компанії Авенстон – це повна професійна підтримка та експертиза на всіх етапах.

Прогноз обсягів генерації сонячними електростанціями

Прогноз обсягів генерації електроенергії сонячними станціями - це в першу чергу прогнозування кількості сонячної радіації, яку отримають сонячні панелі. У статті розглядаються кілька методів прогнозування генерації електрики сонячними електростанціями.
Дізнатися більше

Основи сонячної енергетики для бізнесу

Комерційні сонячні електростанції можуть реально змінити ваш бізнес. Якщо ви шукаєте енергоефективну альтернативу, щоб скоротити рахунки за електроенергію, сонячна енергія може стати хорошим вибором.
Дізнатися більше

Промислові та комерційні сонячні електростанції

Сонячна енергетика стає все більш популярною через зростаючий інтерес до відновлюваних джерел енергії. Існують значні відмінності між системами сонячної енергії для житлового, комерційного та промислового використання.
Дізнатися більше

Перспективи розвитку галузі сонячної енергетики

Дмитро Лукомський, генеральний директор компанії Авенстон, інвестор, топ-менеджер, удостоєний нагороди «Особистість року» в галузі сталої енергетики Східної Європи на церемоніях SEF Awards 2018 і SEF Awards 2019, розповів читачам LDaily про проблеми, що виникли в сфері сонячної енергетики, та їх причини, а також запропонував рішення, які сприятимуть виходу галузі з кризи.
Дізнатися більше