Дахова сонячна електростанція

Повідомляємо про старт нового проєкту, який наразі впроваджується нашою компанію. Це дахова сонячна електростанція, розміщена на мембранному даху, яка запроєктована для покриття власних потреб виробничого підприємства в електроенергії. Введення обʼєкту в експлуатацію заплановне на початок 2024 року.

Сонячна електростанція базується на сонячних модулях JA Solar та мережевих інверторах Huawei, опорні металоконструкції тип “Схід-Захід” для мембранного даху мають баластну систему монтажу. Технічні рішення, які закладені в цей проєкт, дозволяють отримати оптимальний графік генерації електроенергії та раціонально використовувати сонячну електростанцію протягом всього року.

Планові показники проєкту: встановлена потужність сонячних фотоелектричних модулів – 387 кВт, планова вартість заміщеної електроенергії в перший рік експлуатації СЕС – $83,2 тис., окупність інвестицій – до 2,5 років, загальний економічний ефект від впровадження СЕС за 25 років експлуатації – $1,78. млн. Будівництво даної сонячної електростанції дозволить зменшити викиди CO₂ на 148 тонн на рік.

Ключова компетенція Авенстон полягає в проєктування, будівництві та сервісному обслуговуванні сонячних електростанцій середньої та великої потужності. Наша група компаній з 2010 року здійснює повний комплекс робіт з розробки проєктів, будівництва та обслуговування комерційних сонячних електростанцій всіх типів, що дозволило накопичити великий практичний досвід реалізації подібних проєктів. Дахові сонячні електростанції для підприємств від компанії Авенстон – це повна професійна підтримка та експертиза на всіх етапах.

Контроль потужності для промислових сонячних електростанцій

Контроль реактивної потужності можна вважати однією з найменш досліджених проблем в фотоелектричній промисловості, він може дати ключ до значного збільшення прибутку власників промислових сонячних електростанцій.
Дізнатися більше

Основи сонячної енергетики для бізнесу

Комерційні сонячні електростанції можуть реально змінити ваш бізнес. Якщо ви шукаєте енергоефективну альтернативу, щоб скоротити рахунки за електроенергію, сонячна енергія може стати хорошим вибором.
Дізнатися більше

Наш проєкт СЕС «Іванівка» у підручнику з фізики

Побудована у 2013 році сонячна електростанція «Іванівка» потрапила у підручник з фізики для 8 класів! Це сучасний проєкт, виконаний компанією нашої групи, який втілює в собі передові технології та найкращі тенденції в сонячній енергетиці!
Дізнатися більше

Класифікація сонячних електростанцій (СЕС)

В даній статті коротко розглянуто найбільш популярні типи сучасних фотоелектричних сонячних електростанцій і запропоновано варіанти їх класифікації.
Дізнатися більше