Вітроенергетика

Вітроенергетична промисловість приносить користь в усі регіони світу. Місцеве населення отримує вигоду від спільного володіння вітровими електростанціями. Вітроенергетичні станції сприяють розвитку місцевої економічної діяльності за рахунок податків, які надходять до місцевих бюджетів. Енергія вітру забезпечує світ екологічно чистою енергією. Після рекордного для галузі 2017 року у Європі встановлена вітроенергетична потужність досягла 169 ГВт. В даний час вітер забезпечує 12% електроенергії в країнах Європи, в тому числі, 44% – в Данії і 22% – Німеччини.

wind power

Наземна вітроенергетика сьогодні є найдешевшою формою нової генерації електроенергії в більшості країн Європи. Тепер стає простіше і дешевше інтегрувати вітер в енергосистеми. В якості місцевого ресурсу вітер також означає набагато менше грошей, витрачених на імпорт викопного палива, і, звичайно ж, менша кількість викидів CO2 в атмосферу, а значить, і більш чистого повітря. Вітер впливає і на місцеву економіку. Чи забезпечує він місцеві робочі місця та інвестиції, або вітрові електростанції платять податки до місцевих муніципалітети, енергія вітру позитивно впливає на місцеві громади Європи.

Впровадження вітроенергетичних технологій дозволяє не тільки інвестувати в місцеву економіку, використовуючи екологічно чистий енергоресурс, а й уникнути військових конфліктів за імпортоване викопне паливо. Вітроенергетика – це шлях до мирного, стабільного, екологічно чистого майбутнього нашої планети.

Зв’яжіться з нами, з метою отримання перспектив вітроенергетики в Україні.