Додаткові інжинірингові послуги

Наша компанія надає окремі інжинірингові послуги, які повʼязані з технічними аспектами реалізації проєктів в галузі відновлювальної енергетики: технічне моделювання, техніко-економічне обгрунтування, проєктування, монтажні та електромонтажні роботи. Ми супроводжуємо проєкти відновлюваної енергетики на всіх етапах життєвого циклу – від етапу планування до здачі об’єкта в експлуатацію, а також надаємо подальший сервіс.

Монтажні роботи в сонячній енергетиці

Надаємо послуги по монтажу сонячних електростанцій, в тому числі виконуємо земляні, будівельні, електромонтажні та висотні роботи. Пропонуємо своїм клієнтам як комплексне ведення проекту, так і надаємо окремі монтажні роботи.
Дізнатися більше

Інжиніринг та проєктування

Пропонуємо повний спектр послуг з виконання передпроєктних та проєктних робіт, маємо великий досвід у розробці технічної документації для енергетичних об'єктів різних типів і потужностей, а також електричних мереж та силових підстанцій напругою до 35 кВ.
Дізнатися більше

Моделювання сонячних електростанцій

Виконуємо візуалізацію дахових та наземних сонячних електростанцій, моделювання в програмних комплексах PVsyst, PVSol, Helioscope, готуємо 3D моделі та розрахунки прогнозної генерації
Дізнатися більше

Техніко-економічні обґрунтування сонячних електростанцій

Розробляємо техніко-економічні розрахунки (ТЕР) і техніко-економічні обґрунтування (ТЕО) для проєктів будівництва сонячної електростанції. Враховуємо всі необхідні технічні аспекти проєктів та надаємо достовірні прогнозні дані.
Дізнатися більше

Рішення сонячної енергетики від Авенстон

Наземні сонячні електростанції для підприємств

Генеральний підряд з будівництва наземних сонячних електростанцій для підприємств. Повний спектр EPC послуг (PV, PV+BESS). Власне споживання або підключення до мереж з метою продажу електроенергії по ринковим або регульованим тарифам.
Дізнатися більше

Дахові сонячні електростанції для бізнесу

Проектуємо і будуємо дахові сонячні електростанції. Десятирічний досвід надання послуг генерального підряду в проєктах будівництва сонячних електростанцій. Самоспоживання, Net billing, резервне живлення, smart grids.
Дізнатися більше

Системи BIPV та фасадні сонячні електростанції

Наша компанія є генеральним підрядників в проєктах будівництва фасадних сонячних електростанцій та фотоелектричних рішень, що інтегруються в будівлі та споруди (BIPV системи). Сонячні модулі для дахів та фасадів.
Дізнатися більше

Сонячні навіси, зарядні станції та автопаркінги

Одним з популярних застосувань сонячних батарей є навіси для автомобільних парковок. Все частіше такі сонячні навіси об'єднуються із зарядними станціями для електромобілів, що дозволяє істотно розширити функціональність парковок.
Дізнатися більше
Комерційні сонячні електростанції

Типи сонячних електростанцій

Сонячні електростанції для власного споживання

Проектуємо і будуємо комерційні сонячні електростанції. Генерація електроенергії для власного споживання - ефективне і прибуткове рішення для зниження витрат на енергопостачання для підприємств.
Дізнатися більше

Мережеві сонячні електростанції

Цей тип сонячних електростанцій використовується для роботи паралельно з електричною мережею для заощадження на комунальних рахунках. Надлишки сонячної електроенергії можуть за потреби передаватись у зовнішню мережу.
Дізнатися більше

Резервні сонячні електростанції

Використання резервних сонячних електростанцій в комплексі з системами накопичення і зберігання електроенергії дозволяє повністю уникнути перерв в подачі електроенергії.
Дізнатися більше

Автономні сонячні рішення та електростанції

Автономні сонячні електростанції використовуються там, де немає централізованих ліній електропередач (прокладання мереж ускладнено або економічно недоцільно) або для електроживлення пересувних об’єктів.
Дізнатися більше
Типи сонячних електростанцій
 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.