Наземні сонячні електростанції

Наземне розміщення комерційних сонячних електростанцій найчастіше використовується з метою будівництва достатньо продуктивної фотогальванічної системи та отримання прибутку від продажу виробленої електроенергії. Енергосистема являє собою наземне встановлення всіх елементів СЕС (сонячні батареї, системи кріплення, інвертори, трансформатори та інше обладнання). Переваги наземного розміщення сонячної електростанції:

  • Можливість отримати сонячну електростанцію необхідної потужності — це важливо при будівництві резервних сонячних електростанцій, коли потужність, що генерується, повинна повністю компенсувати зникання електрики з промислової мережі.
  • Залучення земельних ділянок, які непридатні (або малопридатні) для сільськогосподарської або іншої комерційної діяльності.
  • Можливість встановити сонячні панелі так, щоб забезпечити їм оптимальну орієнтацію відносно сторін світу.

З одного боку, при такому способі розміщення обладнання сонячної електростанції термін реалізації проєкту в цілому дещо подовжується через необхідність узгоджувати всі формальні питання, пов’язані із земельною ділянкою. З іншого боку, безсумнівною перевагою наземних сонячних електростанцій є можливість встановлення більшої (у порівнянні з даховим варіантом) кількості сонячних батарей, іншими словами — можливість отримати більш потужну СЕС. Терміни окупності вкладень залежать від ефективності підібраного обладнання, рівня інсоляції в регіоні та розташування панелей. Приблизний термін повернення інвестицій у наземну СЕС середнього розміру становить 3,5-4 роки.

Наземні сонячні електростанції середньої потужності

Комерційні ФЕС середньої потужності — це сонячні електростанції встановленою потужністю від 50 кВт до 1 МВт. Площа таких СЕС залежить від кількості сонячних модулів та коливається приблизно від 300 м2 до 1 га. Відносно невеликі розміри електростанції дають можливість домогтися оптимального розташування сонячних панелей відносно сторін світу. При виборі розміру СЕС важливо враховувати яку кількість електроенергії майбутній об’єкт повинен виробляти, щоб відповідати завданням проєкту. Авенстон надає всі послуги по проектуванню та будівництву сонячних електростанцій будь-якого розміру.

Будівництво комерційних СЕС середнього розміру все частіше інвестують власники промислових підприємств для забезпечення внутрішніх потреб та продажу надлишків електрики в мережу. Має місце також будівництво резервних сонячних електростанцій з генеруючою потужністю достатньою, щоб покривати потреби в електриці при зниженні напруги у промисловій мережі. Авенстон надає своїм клієнтам комплексні послуги з генерального підряду та сервісного обслуговування мережевих фотоелектричних проектів.

Ключові послуги Авенстон для сонячних електростанцій

Сонячні електростанції – це одна з ключових та багаторазово підтверджених на практиці компетенцій для компаній, що входять в групу Авенстон. Ми надаємо всі необхідні послуги для проєктів сонячної енергетики, починаючи від етапу девелопменту або передпроєктних вишукувань і закінчуючи сервісним обслуговуванням вже побудованих фотоелектричних станцій або систем. Основна спеціалізація Авенстон – генеральний підряд по будівництву комерційних сонячних електростанцій «під ключ». Крім проєктування та будівництва об’єктів сонячної енергетики ми також займаємся прямими поставками обладнання (сонячі батареї, сонячні інвертори, кабелі, тощо), а також надаємо послуги по експлуатації та сервісному обслуговуванню (O&M) сонячних електростанцій.

Пропоновані нами технічні рішення базуються на відомих світових брендах, які давно і офіційно працюють в Україні. Всі фахівці Авенстон і підрядні організації, що залучені в проектування та будівельно-монтажні роботи, мають багаторічний досвід роботи, постійно проходять навчання і тестування. Наші послуги не обмежуються лише деякими типами об’єктів сонячної енергетики. Ми проектуємо та успішно будуємо різні типи сонячних електростанцій:

  • Промислові наземні сонячні електростанції від 1 МВт;
  • Коммерційні наземні сонячні електростанції середньої та малої потужності (до 1 МВт);
  • Наземні сонячні електростанції для агропідприємств та фермерських господарств;
  • Наземні сонячні електростанції з фіксованим кутом розміщення сонячних батарей;
  • Наземні сонячні електростанції із застосуванням трекерних систем стеження за сонцем;
  • Інші види наземних сонячних систем електропостачання.

В переліку наших сонячних проєктів є велика кількість спроєктованих і побудованих промислових сонячних електростанцій та комерційних сонячних електростанцій, підкючених до електромереж. В портфелі команії є наземні, дахові та BIPV сонячні електростанції. Якщо у вас є плани по будівництву власної сонячної електростанції будь-якого типу і розміру, ми з великим задоволенням допоможемо вам реалізувати ваш проєкт найоптимальнішим чином. Звернувшись в компанію Авенстон, ви отримаєте максимальну технічну експертизу і повну експертну підтримку на всіх етапах проєктування, будівництва і експлуатації вашої сонячної електростанції.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.