Наземні сонячні електростанції для підприємств

Наземні сонячні електростанції для підприємств

Наземне розміщення комерційних сонячних електростанцій найчастіше використовується з метою будівництва достатньо продуктивної фотоелектричної системи та отримання прибутку від продажу виробленої електроенергії.

Переваги наземного розміщення сонячних електростанцій

  • Можливість побудувати комерційну сонячну електростанцію будь-якої необхідної потужності — це важливо при будівництві резервних сонячних електростанцій, коли потужність, що генерується, повинна повністю компенсувати зникання електрики з промислової мережі.
  • Використання земельних ділянок, які непридатні (або обмежено придатні) для сільськогосподарської або іншої комерційної діяльності.
  • Можливість встановити сонячні панелі так, щоб забезпечити їм оптимальну орієнтацію відносно сторін світу та оптимальний кут нахилу до горизонту.

Слід зауважити, що при наземному способі розміщення обладнання сонячної електростанції термін реалізації проєкту збільшується через необхідність узгоджувати всі формальні питання, пов’язані із земельною ділянкою. З іншого боку, безсумнівною перевагою наземних сонячних електростанцій є можливість встановлення більшої (у порівнянні з даховим варіантом) кількості сонячних батарей, іншими словами — можливість отримати більш потужну сонячну електростанцію. Терміни окупності вкладень залежать від ефективності підібраного обладнання, рівня інсоляції в регіоні та розташування панелей. Приблизний термін повернення інвестицій у наземну СЕС середнього розміру становить 3-6 років.

 

Наземні сонячні електростанції для бізнесу

Наземні сонячні електростанції для підприємств зазвичай мають встановлену потужністю від 50 кВт до 5 МВт. Площа таких сонячних електростанцій залежить від кількості сонячних модулів та коливається приблизно від 300 м2 до 1 га. Наземне встановлення дає можливість оптимального розташування сонячних панелей відносно сторін світу. При виборі потужності СЕС важливо враховувати яку кількість електроенергії майбутній об’єкт повинен виробляти, щоб відповідати завданням проєкту.

В будівництво комерційних СЕС все частіше інвестують власники промислових підприємств для забезпечення внутрішніх потреб та продажу надлишків електрики в мережу. Авенстон надає своїм клієнтам комплексні послуги з генерального підряду та сервісного обслуговування мережевих наземних PV проектів для бізнесу.

Ключові послуги Авенстон в сонячній енергетиці

Сонячні електростанції – це одна з ключових та багаторазово підтверджених на практиці компетенцій для компаній, що входять в групу Авенстон. Ми надаємо всі послуги по проектуванню та будівництву наземних сонячних електростанцій будь-якого розміру. Основна спеціалізація Авенстон – генеральний підряд по будівництву комерційних сонячних електростанцій «під ключ». Крім проєктування та будівництва об’єктів сонячної енергетики ми також виконуємо прямі поставки обладнання (сонячні батареї, сонячні інвертори, кабелі постійного струму, тощо), а також надаємо послуги по експлуатації та сервісному обслуговуванню (O&M) сонячних електростанцій.

Пропоновані нами технічні рішення базуються на відомих світових брендах, які давно і офіційно працюють в Україні. Всі фахівці Авенстон і підрядні організації, що залучені в проектування та будівельно-монтажні роботи, мають багаторічний досвід роботи, постійно проходять навчання і тестування. Ми проєктуємо та будуємо різні типи сонячних електростанцій:

  • Промислові наземні сонячні електростанції від 1 МВт;
  • Комерційні наземні сонячні електростанції середньої та малої потужності (до 1 МВт);
  • Наземні сонячні електростанції для агропідприємств та фермерських господарств;
  • Наземні сонячні електростанції з фіксованим кутом розміщення сонячних батарей;
  • Наземні сонячні електростанції із застосуванням трекерних систем стеження за сонцем;
  • Інші види наземних сонячних систем електропостачання.

В переліку наших сонячних проєктів є велика кількість побудованих СЕС: наземні, дахові та BIPV сонячні електростанції. Якщо у вас є плани по будівництву власної сонячної електростанції будь-якого типу і розміру, ми допоможемо вам реалізувати ваш проєкт найоптимальнішим чином. Звернувшись в компанію Авенстон, ви отримаєте максимальну технічну підтримку на всіх етапах проєктування, будівництва і експлуатації вашої сонячної електростанції.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.