Консалтинг

Частка енергії, що отримується з відновлюваних джерел (сонячна, вітрова, приливна, геотермальна енергія та інші), значно збільшилася в останні роки. Завдяки географічним і кліматичним факторам наша країна є одним з перспективних місць для ведення бізнесу в сфері відновлюваної енергетики. Авенстон пропонує повний спектр консультаційних послуг для девелоперів, інвесторів і виробників відновлюваної енергії.

Авенстон надає консалтингові послуги щодо реалізації проєктів ВДЕ. Наша компанія сприяє залученню акціонерного капіталу в енергетичні проєкти на українському ринку. Ми шукаємо найкращі інвестиційні можливості для зацікавлених сторін та партнерів, одночасно відкриваючи український ринок глобальним гравцям з достатньою надійністю та безпекою. Ми працюємо з greenfield, brownfield та shovel ready проєктами. Фахівці нашої компанії підберуть найкращі варіанти інвестицій в проєкт, в тому числі іноземні капітальні вкладення, що дозволить завершити проєкт будь-якої складності вчасно.

Авенстон має практичну команду управління, яка має багаторічний досвід роботи в регіоні. Ми бачимо зростаючий попит іноземних інвесторів, що шукають якісні проєкти в Україні, а також підтримку команди, яка має репутацію. Ми використовуємо наші відносини та міжнародні відносини, щоб допомогти компаніям з малим та середнім рівнем капіталу зростати. За бажанням ми можемо запропонувати додаткову підтримку девелоперам проєктів, а саме: аналіз технології, оцінка та попередня оцінка техніко-економічного обґрунтування, технічні та фінансові можливості та консультації, фінансове моделювання, огляд договорів EPC, O&M контрактів та аналіз підрядників.

Супровід M&A угод в сфері відновлюваної енергетики

Авенстон пропонує незалежну експертизу і професійну підтримку в M&A угодах в секторі відновлюваних джерел енергії, включаючи продаж/купівлю комерційних фотоелектричних станцій.
Дізнатися більше

Дозвільно-організаційний консалтинг

Компанія Авенстон пропонує повний комплекс послуг по дозвільно-організаційному консалтингу об'єктів нерухомості, промисловості та енергетичних об'єктів.
Дізнатися більше

Супровід іноземних інвестицій в Україні

Компанія Авенстон надає повний спектр консультаційних послуг із супроводу іноземних інвесторів та угод в Україні, включно з пошуком та оцінкою активів.
Дізнатися більше

Технічні аудити проектів та активів

Авенстон проводить роботи з повного технічного огляду об'єктів будь-якого типу. Для більш точного аналізу реального стану його експлуатації та виявлення можливих дефектів ми допомагаємо проводити одноразові та періодичні технічні огляди та належні перевірки.
Дізнатися більше

Інвестиційний консалтинг та залучення фінансування

Авенстон сприяє залученню капіталу для українських проєктів, пов’язаних із впровадженням відновлюваних джерел енергії та впровадженням енергоефективних технологій.
Дізнатися більше

Бізнес-планування та інвестиційне моделювання

Компанія Авенстон пропонує послугу по бізнес-плануванню та інвестиційному моделюванню проектів з використанням ВДЕ в Україні.
Дізнатися більше