Інвестиційний консалтинг та залучення фінансування

Авенстон сприяє залученню капіталу для українських проєктів, пов’язаних із впровадженням відновлюваних джерел енергії та впровадженням енергоефективних технологій.
Дізнатися більше

Технічний аудит сонячних електростанцій

Компанія Авенстон виконує роботи з повної технічної інспекції сонячних електростанцій будь-якого типу.
Дізнатися більше

Бізнес-планування та інвестиційне моделювання

Компанія Авенстон пропонує послугу по бізнес-плануванню та інвестиційному моделюванню проектів з використанням ВДЕ в Україні.
Дізнатися більше

Девелопмент промислових сонячних електростанцій

Авенстон пропонує потенційними інвесторам залучатися до наших проектів у сфері сонячної енергетики на будь-яких стадіях девелопменту та реалізовувати їх з нами.
Дізнатися більше

Оформлення «зеленого» тарифу

У компанії Авенстон ви зможете отримати кваліфіковану допомогу з усіх питань, пов'язаних з ліцензуванням об'єктів ВДЕ та отриманням дозволів на роботу за зеленим тарифом.
Дізнатися більше

Організація виробництва сонячних батарей

Компанія пропонує свої послуги з супроводу проектів будь-якої складності по організації виробництва сонячних модулів та інших компонентів, що використовуються в області сонячної енергетики (монокристалічних і мультикристалічних кремнієвих злитків, пластин, сонячних елементів).
Дізнатися більше

Консалтинг

Авенстон надає консалтингові послуги щодо реалізації проєктів ВДЕ. Наша компанія сприяє залученню акціонерного капіталу в енергетичні проєкти на українському ринку. Ми шукаємо найкращі інвестиційні можливості для зацікавлених сторін та партнерів, одночасно відкриваючи український ринок глобальним гравцям з достатньою надійністю та безпекою. Ми працюємо з greenfield, brownfield та shovel ready проєктами. Фахівці нашої компанії підберуть найкращі варіанти інвестицій в проєкт, в тому числі іноземні капітальні вкладення, що дозволить завершити проєкт будь-якої складності вчасно.

Наша команда експертів може допомогти вам вибрати відповідні стратегії управління ризиками, орієнтовані на ринок відновлюваних джерел енергії. На основі ретельного аналізу поточної ситуації на ринку ми запропонуємо оптимальний спосіб з точки зору термінів і витрат, а також мінімізації ризиків. Довгострокові стратегії базуються на комплексних моделях ринкових ризиків та ефективності ринку та їх можливого впливу на фінансові показники, а також включають бюджетні рекомендації, плани розвитку та багато іншого.

Авенстон має практичну команду управління, яка має багаторічний досвід роботи в регіоні. Ми бачимо зростаючий попит іноземних інвесторів, що шукають якісні проєкти в Україні, а також підтримку команди, яка має репутацію. Ми використовуємо наші відносини та міжнародні відносини, щоб допомогти компаніям з малим та середнім рівнем капіталу зростати. За бажанням ми можемо запропонувати додаткову підтримку девелоперам проєктів, а саме: аналіз технології, оцінка та попередня оцінка техніко-економічного обґрунтування, технічні та фінансові можливості та консультації, фінансове моделювання, огляд договорів EPC, O&M контрактів та аналіз підрядників.