Монтажні роботи в сонячній енергетиці від Авенстон

Монтажні роботи в сонячній енергетиці

Співробітники нашої компанії мають досвід роботи у сфері відновлюваних джерел енергії та регулярно вдосконалюють свої навички та практичний досвід – вже більше десятка добре функціонуючих проектів. Отже, якщо ви зацікавлені в наданні послуг з будівництва об’єктів ВДЕ – ласкаво просимо зв’язатися з нашою компанією. У нас є всі необхідні ліцензії на виконання проектно-конструкторських робіт, як генеральний підрядник включно. Наші послуги EPC та EPCM включають повний цикл робіт (включаючи інжиніринг, надання необхідного обладнання та матеріалів та повний цикл будівельних робіт) підрядником для реалізації проекту. Проте є випадки, коли клієнт сам наполягає на виконанні певної частини роботи, пов’язаної з реалізацією проекту: наприклад, розробка проекту або постачання обладнання. У цьому випадку Авенстон готовий виконувати окремі послуги.

Наша професійна команда з досвідом впровадження складних промислових проектів, підтримана командою висококваліфікованих інженерів з великим досвідом роботи в енергетичній електроніці, мережевих та комунікаційних системах, керуванні промислових підприємств. У нашій роботі ми широко використовуємо методи та інструменти управління проектами. Компанія створена та офіс проекту успішно працює , виступаючи в ролі єдиного підрозділу управління проектом, який здатний організувати розробку стандартизованих проектів, аналіз та моніторинг їх впровадження, навчання методів управління проектами та багато інших.

Сьогодні компанія Авенстон представляє собою потужне об’єднання дослідницько-конструкторського кластеру, який спирається на безліч власних розробок та ноу-хау, а також інноваційні виробничі потужності, що мають величезний досвід у будівництві та монтажу. Це дозволяє нам успішно реалізовувати багато проектів загальною потужністю понад 100 МВт. Ми накопичили величезний досвід у будівництві різних енергетичних об’єктів:

  • Потужні (5+ МВт) промислові сонячні електростанції.
  • Наземні сонячні електростанції середнього розміру (1-5 МВт).
  • Дахові сонячні електростанції, включаючи BIPV.
  • Промислові та домашні системи ESS.

Загальнобудівельні та електромонтажні роботи

Послуги групи компаній Авенстон по монтажу сонячних електростанцій включають в себе як комплексне ведення проекту, так і окремі будівельно-монтажні роботи: встановлення всіх типів фундаментів для монтажу опорних металоконструкцій (забивні палі, бетоновані палі, геошурупи, гравітаційні блоки і т.д) або трекерів , прокладання кабельних мереж в траншеях і кабельних лотках, монтаж силового і захисного електрообладнання, введення в експлуатацію. Крім цього ми виконуємо пусконалагоджувальні роботи на сонячних електростанціях, проводимо наладку систем релейного управління і захисту, установку систем моніторингу, сенсорів і датчиків, а також багато іншого.

Реалізуючи проекти будівництва СЕС, ми самостійно виробляємо монтажні і будівельні роботи для дахових і наземних сонячних електростанцій. У нашій компанії накопичений великий практичний досвід монтажу сонячних панелей практично на всіх типах дахів і різних ґрунтах. Монтаж обладнання (сонячних модулів, інверторів, трансформаторних підстанцій тощо) повинен здійснюватися професіоналами, які накопичили великий практичний досвід і віддають звіт в тому, які технологічні прийоми потрібно застосовувати, а які – небажано. Сонячна електростанція, побудована разом з компанією Авенстон – важливий крок на шляху до забезпечення максимальної генерації електроенергії і надійної роботи вашого об’єкта протягом довгих років експлуатації.