Коммерційні сонячні електростанції

Одна з ключових компетенцій Авенстон полягає в будівництві та сервісному обслуговуванні сонячних електростанцій середньої та великої потужності.  Наша група компаній з 2010 року здійснює комплекс робіт з розробки проєктів, будівництва та обслуговування фотоелектричних сонячних електростанцій всіх типів, що дозволило накопичети величезний практичний досвід реалізації сонячних проєктів. Сонячні електростанції від Авенстон – це повна професійна підтримка та експертиза на всіх етапах.

Наземні сонячні електростанції

Генеральний підряд з будівництва наземних сонячних електростанцій. Повний спектр EPC послуг. Підключення до мереж з метою продажу електроенергії за "зеленим" тарифом або по прямим договорам.
Дізнатися більше

Дахові сонячні електростанції

Проектуємо і будуємо дахові сонячні електростанції. Десятирічний досвід надання послуг генерального підряду в проєктах будівництва сонячних електростанцій.
Дізнатися більше

Системи BIPV та фасадні сонячні електростанції

Наша компанія є генеральним підрядников в проєктах будівництва фасадних сонячних електростанцій та фотоелектричних рішень, що інтегруються в будівлі та споруди (BIPV системи).
Дізнатися більше

Сонячні навіси, зарядні станції та автопаркінги

Одним з популярних застосувань сонячних батарей є навіси для автомобільних парковок. Все частіше такі сонячні навіси об'єднуються із зарядними станціями для електромобілів, що дозволяє істотно розширити функціональність парковок.
Дізнатися більше

Наші переваги

  • Комплексний підхід. Супроводжуємо проекти від моменту ініціації та планування до поточної експлуатації протягом усього життєвого циклу фотоелектричного обладнання.
  • Подовжена гарантія. Пропонуємо довгострокову гарантію на обладнання та роботи за умови періодичного сервісного обслуговування вашого об’єкту спеціалістами нашої компанії.
  • Гнучкість. Працюємо за узгодженими із замовником варіантами від генерального підряду «під ключ» до надання окремих послуг.
  • Професіоналізм. Ми проєктуємо та будуємо будь-які типи сучасних сонячних електростанцій: мережеві сонячні електростанції, гібридні та резервні сонячні електростанції, автономні сонячні електростанції, тощо.
Розроблена проєктна документація на 478,6 МВт сонячних електростанцій
Постачання обладнання для 104,5 МВт сонячних електростанцій
Побудовано та введено в експлуатацію 103,8 МВт сонячних електростанцій
Взято на сервісне обслуговування 30,4 МВт сонячних електростанцій

Послуги

  • Передпроєктний аналіз, аудит енергоспоживання на підприємстві, технічний консалтинг та планування проєкту
  • Генеральний підряд з будівництва комерційної сонячної електростанції
  • Планове та позапланове сервісне обслуговування, підтримка розширеної гарантії
  • Служба замовника, мінімізація витрат та супровід будівництва силами сторонніх підрядників
  • Технічна інспекція діючих сонячних електростанцій, виявлення та усунення дефектів

Сонячні електростанції для бізнесу

Сонячні електростанції від компанії Авенстон знаходять своє застосування в різних галузях економіки. З найбільш поширеними типами клієнтів та варіантами застосування рішень сонячної енергетики ви можете ознайомитись нижче. 

Сонячна електростанція для виробництв

Має місце активне впровадження технологій сонячної енергетики в різні сфери економіки. Підприємства з провідних галузей використовують сонячні електростанції для виробництва «зеленої» електроенергії для власного споживання або продажу.
Дізнатися більше

Сонячна електростанція для складу та логістичного центра

Ми проєктуємо і будуємо сучасні рішення сонячної енергетики для компаній, що працюють в сфері логістики та мають власні склади, логістичні центри або складські приміщення різного типу.
Дізнатися більше

Сонячна електростанція для сільського господарства

Сонячні електростанції для агропідприємств проєктуються і будуються спеціальним чином, щоб використовувати орні землі одночасно для вирощування с/г продукції та генерації електроенергії.
Дізнатися більше

Сонячна електростанція для ТРЦ, торгового центру

Сонячні електростанції широко використовуються для енергозабезпечення сучасних магазинів, торгових центрів та інших комерційних об'єктів. Такі рішення сонячної енергетики можуть встановлюватись на дахах та фасадах будівель.
Дізнатися більше
Приклади застосування сонячних електростанцій
 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.