Комерційні сонячні електростанції

Авенстон з 2010 року здійснює комплекс робіт з проєктування, будівництва та сервісного обслуговування сонячних електростанцій середньої та великої потужності, що дозволило накопичити величезний практичний досвід реалізації сонячних проєктів всіх типів. Комерційні сонячні електростанції від компанії Авенстон – це повна професійна підтримка та глибока експертиза на всіх етапах.

Наземні сонячні електростанції для підприємств

Генеральний підряд з будівництва наземних сонячних електростанцій для підприємств. Повний спектр EPC послуг (PV, PV+BESS). Власне споживання або підключення до мереж з метою продажу електроенергії по ринковим або регульованим тарифам.
Дізнатися більше

Дахові сонячні електростанції для бізнесу

Проектуємо і будуємо дахові сонячні електростанції. Десятирічний досвід надання послуг генерального підряду в проєктах будівництва сонячних електростанцій. Самоспоживання, Net billing, резервне живлення, smart grids.
Дізнатися більше

Системи BIPV та фасадні сонячні електростанції

Наша компанія є генеральним підрядників в проєктах будівництва фасадних сонячних електростанцій та фотоелектричних рішень, що інтегруються в будівлі та споруди (BIPV системи). Сонячні модулі для дахів та фасадів.
Дізнатися більше

Сонячні навіси, зарядні станції та автопаркінги

Одним з популярних застосувань сонячних батарей є навіси для автомобільних парковок. Все частіше такі сонячні навіси об'єднуються із зарядними станціями для електромобілів, що дозволяє істотно розширити функціональність парковок.
Дізнатися більше

Наші переваги

 • Комплексний підхід. Супроводжуємо проекти від моменту ініціації та планування до поточної експлуатації протягом усього життєвого циклу фотоелектричного обладнання.
 • Подовжена гарантія. Пропонуємо довгострокову гарантію на обладнання та роботи за умови періодичного сервісного обслуговування вашого об’єкту спеціалістами нашої компанії.
 • Гнучкість. Працюємо за узгодженими із замовником варіантами від генерального підряду «під ключ» до надання окремих послуг.
 • Професіоналізм. Ми проєктуємо та будуємо будь-які типи сучасних сонячних електростанцій: мережеві сонячні електростанції, гібридні та резервні сонячні електростанції, автономні сонячні електростанції, тощо.
Розроблена проєктна документація на 491,9 МВт сонячних електростанцій
Постачання обладнання для 123,4 МВт сонячних електростанцій
Побудовано та введено в експлуатацію 103,8 МВт сонячних електростанцій
Взято на сервісне обслуговування 31,6 МВт сонячних електростанцій

Послуги в сонячній енергетиці

 • Передпроєктний аналіз, аудит енергоспоживання на підприємстві, технічний консалтинг та планування проєкту
 • Генеральний підряд з будівництва комерційних сонячних електростанцій
 • Проєктування сонячних електростанцій
 • Постачання обладнання (сонячні модулі, сонячні інвертори, металоконструкції, кабель)
 • Монтажні та електромонтажні роботи
 • Планове та позапланове сервісне обслуговування, підтримка розширеної гарантії
 • Служба замовника, мінімізація витрат та супровід будівництва силами сторонніх підрядників
 • Технічна інспекція діючих сонячних електростанцій, виявлення та усунення дефектів

Сонячні електростанції для бізнесу

Сонячні електростанції від компанії Авенстон знаходять своє застосування в різних галузях економіки. З найбільш поширеними типами клієнтів та варіантами застосування рішень сонячної енергетики ви можете ознайомитись нижче. 

Сонячна електростанція для харчової промисловості

Будуємо сонячні електростанції для підприємств харчової промисловості. Системи сонячної енергії від Авенстон можна встановлювати на дахах фабрик або адміністративних будівель для виробництва чистої та дешевої «сонячної» електроенергії.
Дізнатися більше

Сонячна електростанція для виробництв

Має місце активне впровадження технологій сонячної енергетики в різні сфери економіки. Підприємства з провідних галузей використовують сонячні електростанції для виробництва «зеленої» електроенергії для власного споживання або продажу.
Дізнатися більше

Сонячна електростанція для складу та логістичного центра

Ми проєктуємо і будуємо сучасні рішення сонячної енергетики для компаній, що працюють в сфері логістики та мають власні склади, логістичні центри або складські приміщення різного типу.
Дізнатися більше

Сонячна електростанція для сільського господарства

Сонячні електростанції для агропідприємств проєктуються і будуються спеціальним чином, щоб використовувати орні землі одночасно для вирощування с/г продукції та генерації електроенергії.
Дізнатися більше
Приклади застосування сонячних електростанцій

Проєктування та будівництво сонячних електростанцій

Наша компанія впроваджує проєкти сонячної енергетики “під ключ”, починаючи від предпроєктних досліджень та проєктування і закінчуючи введенням сонячних електростанцій в експлуатацію з подальшим гарантійним і сервісним супроводом протягом багатьох років експлуатації. Багаторічний досвід роботи з сонячними фотоелектричними модулями та сонячними інверторами, а також понад більше 10 років успішної співпраці з провідними виробниками PV обладнання дозволяють нам розробляти надійні рішення з високою економічною ефективністю. Ми пропонуємо своїм клієнтам і партнерам оптимальні інженерні рішення та сучасні технології в сфері ВДЕ. Авенстон проєктує та будує різні типи сонячних електростанцій для бізнесу, найбільш популярні з яких представлені нижче.

Сонячні електростанції для власного споживання

Проектуємо і будуємо комерційні сонячні електростанції. Генерація електроенергії для власного споживання - ефективне і прибуткове рішення для зниження витрат на енергопостачання для підприємств.
Дізнатися більше

Мережеві сонячні електростанції

Цей тип сонячних електростанцій використовується для роботи паралельно з електричною мережею для заощадження на комунальних рахунках. Надлишки сонячної електроенергії можуть за потреби передаватись у зовнішню мережу.
Дізнатися більше

Резервні сонячні електростанції

Використання резервних сонячних електростанцій в комплексі з системами накопичення і зберігання електроенергії дозволяє повністю уникнути перерв в подачі електроенергії.
Дізнатися більше

Автономні сонячні рішення та електростанції

Автономні сонячні електростанції використовуються там, де немає централізованих ліній електропередач (прокладання мереж ускладнено або економічно недоцільно) або для електроживлення пересувних об’єктів.
Дізнатися більше
Типи сонячних електростанцій
 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.