Системи BIPV та фасадні сонячні електростанції

Системи BIPV (від англійського Building-integrated photovoltaics) – це сонячні електростанції, які тісно інтегровані в будівлі і споруди. Такі системи крім свого безпосереднього призначення – генерації електроенергії, також виконують функції конструктивних елементів будівлі, доповнюючи або повністю замінюючи традиційні будівельні матеріали (фасадні і покрівельні конструкції). У найближчі роки рішення BIPV будуть найбільш активно розвиватися в порівнянні з іншими видами сонячних електростанцій.

Компанія Авенстон займається проектуванням і будівництвом сонячних електростанцій, які вбудовані безпосередньо в конструкцію будівлі або споруди. Інтегровані в будівлі BIPV сонячні електростанції зазвичай встановлюються на плоских і скатних дахах, вбудовуються в фасади або елементи скління. Також ця технологія використовується в будівництві сонячних навісів та інших допоміжних споруд і елементів міської інфраструктури.

Переваги BIPV систем

Сучасні технології сонячної енергетики мають ряд безперечних переваг, які дозволяють все частіше впроваджувати інженерні рішення на їх основі в нових проектах. Сонячні електростанції, які глибоко інтегровані в конструкцію будівель і споруд, мають такі плюси:

  • знижені втрати електроенергії внаслідок максимального наближення джерела генерації до споживача;
  • економія на капітальних витратах при будівництві за рахунок заміни традиційних будівельних матеріалів BIPV панелями;
  • відмінні теплоізоляційні властивості, що дозволяють істотно знижувати витрати на вентиляцію та кондиціювання;
  • естетичні характеристики і зовнішня привабливість BIPV рішень і багато інших.

Ключові послуги Авенстон для BIPV сонячних електростанцій

Наша компанія є генеральним підрядников в проєктах будівництва фасадних сонячних електростанцій та фотоелектричних систем, інтегрованих в будівлі (BIPV). Встановлення  BIPV-систем є відносно новим напрямком для нашої країни і потребує високої кваліфікації будівельників. На сьогоднішній день компанія Авенстон готова провести навчання, надати консультаційні та практичні послуги як на етапі проєктування житлового будинку або офісної будівлі, так безпосередньо при виконанні будівельно-монтажних робіт. Наші фахівці забезпечать правильну з архітектурно-будівельної точки зору установку BIPV-систем і грамотне їх підключення до електросистеми будинку, або загальної електромережі.

Незважаючи на більш високу початкову вартість фасадних ФЕС і систем BIPV, впровадження таких рішень дозволяє знизити витрати на роботи і матеріали при будівництві. Таким чином, при впровадженні систем BIPV потрібно звертати увагу не тільки на питому вартість встановленого кВт сонячних модулів, але і на економічну доцільність. Необхідно брати до уваги вартість як самого обладнання і робіт, так і вартість генерованої електроенергії, а також суму коштів, зекономлених під час будівництва, наприклад, на покрівельних матеріалах або обшивці фасаду. Саме тому проєкти з впровадження фасадних ФЕС і систем BIPV вимагають не тільки високої технічної кваліфікації виконавця, а й глибоких економічних знань.

Компанія Авенстон пропонує своїм клієнтам повний супровід проєктів по будівництву сонячних електростанцій, інтегрованих в будівлі. Ми допоможемо вам розрахувати економічну доцільність такого проєкту, підібрати найбільш оптимальне технічне рішення, розробити проєктну документацію і змонтувати вашу сонячну електростанцію. Послуги генерального підряду включають повне комплексне супроводження вашого проєкту по установці фасадних ФЕС або BIPV систем.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.