Системи накопичення електроенергії

Системи накопичення енергії (ESS) є сучасною технологією яка може надати новий поштовх розвиту всієї галузі сонячної енергетики. Проблема можливості точного прогнозування сонячної генерації від промислових сонячних електростанцій та потенційні штрафи за небаланси у випадку невідповідності прогнозу і факту сприяють перспективам більш широкого впровадження систем накопичення електроенергії в нових та вже існуючих проектах промислових сонячних електростанцій.

Компанія Авенстон пропонує повний спектр послуг по впровадженню рішень та систем накопичення енергії для сонячних електростанцій та інших об’єктів. Ми зможемо підібрати найбільш раціональні рішення, спроектувати, укомплектувати та побудувати систему накопичення електроенергії будь-якої складності. Наша програма введення в експлуатацію промислових систем накопичення енергії включає, крім іншого, процедури перевірки проекту, експлуатаційні приймальні випробування, процедури запуску, функціональні приймальні випробування і випробування на безпеку.

 

 

Обсяг послуг Авенстон може включати в себе наступне:

  • Проектування, виготовлення, відвантаження, нагляд за монтажем, тестування, запуск, підготовка до роботи повнофункціональної ESS.
  • Все обладнання, матеріали, робоча сила і інструменти, необхідні для допомоги в установці, випробувань і нагляду за введенням в експлуатацію ESS.
  • Допомога при монтажі лінії електричного з’єднання від ESS до точки підключення змінного струму.
  • Навчання на місці для операторів, інженерів і обслуговуючого персоналу.
  • Поставка будь-якого спеціального обладнання та інструментів, необхідних для експлуатації та технічного обслуговування проекту в разі потреби.
  • Поставка початкового комплекту запасних частин за запитом.
  • Гарантія на компоненти систем зберігання енергії.
  • Будівельна документація, включаючи креслення конструкції, обладнання та електричних з’єднань.

Зберігання сонячної енергії

Собівартість обладнання для зберігання енергії як і ціни на кінцеві системи останнім часом значно знизилася. Є можливість для підвищення ефективності інвестицій в сонячну енергетику шляхом додавання до існуючого проєкту сучасних передових систем зберігання енергії. Звичайно, ефективність такої інвестиції залежить від багатьох параметрів, таких як інсоляція, коефіцієнт продуктивності, CAPEX, OPEX, орендна плата за землю, податки, тощо. Ми можемо допомогти вам впровадити правильну технологію зберігання енергії, щоб ваша сонячна енергетична система працювала цілодобово і без вихідних. Авенстон реалізує проєкти від концепції до завершення, забезпечуючи винятковий сервіс на кожному етапі. Зробіть надійні накопичувачі енергії частиною свого проєкту за допомогою доступних сьогодні акумуляторів великої ємності. Зв’яжіться з нами, щоб обговорити, як найкраще задовольнити вимогам вашого проєкту.

Сонячні електростанції для власного споживання

Проектуємо і будуємо комерційні сонячні електростанції. Генерація електроенергії для власного споживання - ефективне і прибуткове рішення для зниження витрат на енергопостачання для підприємств.
Дізнатися більше

Мережеві сонячні електростанції

Цей тип сонячних електростанцій використовується для роботи паралельно з електричною мережею для заощадження на комунальних рахунках. Надлишки сонячної електроенергії можуть за потреби передаватись у зовнішню мережу.
Дізнатися більше

Резервні сонячні електростанції

Використання резервних сонячних електростанцій в комплексі з системами накопичення і зберігання електроенергії дозволяє повністю уникнути перерв в подачі електроенергії.
Дізнатися більше

Автономні сонячні рішення та електростанції

Автономні сонячні електростанції використовуються там, де немає централізованих ліній електропередач (прокладання мереж ускладнено або економічно недоцільно) або для електроживлення пересувних об’єктів.
Дізнатися більше
Типи сонячних електростанцій
 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.