Сонячні навіси, зарядні станції та автопаркінги

Сонячні навіси, зарядні станції та автопаркінги

Одним з популярних застосувань сонячних батарей є навіси для автомобільних паркувальних площадок. Все частіше такі сонячні навіси об’єднуються із зарядними станціями для електромобілів, що дозволяє істотно розширити функціональність паркінгів. З точки зору застосування, електроенергія, яку генерують такі сонячні парковки, може бути передана в мережу, безпосередньо використана для власних потреб або накопичена в акумуляторних батареях для споживання в більш відповідний час.

Сонячні батареї можуть також встановлюватися як на дахах СТО та АЗС, так і поруч із ними на наземних конструкціях або у вигляді різноманітних сонячних навісів, у тому числі тих, що виконують функцію критих парковок для автомобілів. Крім отримання дешевої і екологічно чистої електроенергії, сонячні навіси захищають людей і техніку від негативних погодних умов (дощ або сніг), забезпечують комфортне затінення від впливу прямих сонячних променів, а також привносять додаткову естетику в навколишнє міське середовище.

Використовуючи сонячні паркувальні конструкції, ви можете надати численні переваги кожному, хто припаркується на вашій території. Для клієнтів та співробітників навіс від сонця забезпечує тінь та прохолоду для припаркованих автомобілів, що може призвести до зниження споживання електроенергії та палива. Для підприємств енергія, вироблена сонячними навісами, часто призводить до зниження рахунків за електроенергію.

Залежно від свого розміру, сонячний навіс може генерувати більше енергії, ніж необхідно в даний день. У дні, коли виникає надлишок зеленої енергії, надлишок зберігається в електромережі будівлі на пізніший час, коли сонце сяде. BESS – це розумне рішення для зберігання енергії для більш пізнього споживання.

Виробляйте чисту електрику з навісом на сонячній енергії або навісом від сонця! Сонячні навіси для автомобілів дозволяють забезпечити тінь від сонця та укриття від дощу, одночасно збираючи екологічно чисту енергію для вашого бізнесу. Навіси для автомобілів із сонячними батареями ідеально підходять для компаній, які не можуть встановити сонячні панелі на своєму даху через напрям, до якого звернено будівлю, або якщо затінення є проблемою. Сонячні навіси часто можна розташувати так, щоб ви могли максимально ефективно використовувати сонячні батареї.

Зарядні станції для електромобілів

На наших дорогах сьогодні їздить досить багато електромобілів, і їхня кількість зростає з кожним днем. Власники таких транспортних засобів шукають місця, де можна отримати одночасно зарядку для електромобілів, і відмінний сервіс. Чи готовий ваш бізнес до електромобілів? Для публічних просторів, таких як комерційні підприємства, муніципалітети або багатоквартирні житлові комплекси, встановлення зарядної станції для електромобілів може підвищити лояльність, продемонструвати зобов’язання щодо сталого розвитку, зміцнити відносини з клієнтами та залучити нових. Заряджання електромобілів може допомогти знизити вплив на навколишнє середовище, підтримуючи зростання парку електромобілів.

Авенстон пропонує послуги із встановлення зарядних станцій для електромобілів. Ми монтуємо такі системи на АЗС, автостоянках торгових центрів, біля офісів, готелів, приватних будинків та у багатьох інших місцях. Наявність зарядних пристроїв для електромобілів поруч із вашим будинком підвищує його привабливість і допомагає вам залучати більше клієнтів.

Наші AC/DC зарядні станції повністю адаптовані до потреб вашого бізнесу та відповідають найвищим вимогам якості. Незалежно від того, чим ви займаєтеся, з власною зарядною станцією ви отримаєте безліч переваг, у тому числі:

  • Залучення нових та постійних клієнтів серед водіїв електромобілів;
  • Забезпечення зручної та безпроблемної зарядки електромобілів для ваших співробітників;
  • Позиціонування вашого бізнесу як дружнього до сучасних електромобілів.

Ми працюємо з більшістю ключових виробників та постачальників зарядних пристроїв для електромобілів і можемо запропонувати своїм клієнтам найбільш відповідне рішення з урахуванням усіх вимог та завдань. Авенстон може вирішити всі формальні питання, підготувати необхідну проектну документацію, поставити обладнання та змонтувати його. Працюючи з нами, ви отримуєте готові рішення без необхідності витрачати час і відволікатися від основного бізнесу. Ми намагаємось реалізувати всі наші проекти «під ключ». Тому ми пропонуємо не тільки встановити зарядні станції для електромобілів, але й виконати решту електромонтажних робіт для вашого об’єкта, включаючи зовнішні та внутрішні інженерні системи.

Як опція ми пропонуємо модернізацію існуючих зарядних станцій за допомогою навісів із сонячних батарей або шляхом встановлення нових станцій для електромобілів, які вже відразу оснащені фотоелектричними модулями. Це може бути корисно для підвищення багатофункціональності вашого основного активу за рахунок виробництва чистої енергії, а також шляхом затінення автомобілів під час заряджання, щоб захистити їх від дощу, сонця або снігу. Авенстон Інжиніринг надає послуги з проектування, постачання обладнання та встановлення сонячних навісів, які можуть працювати паралельно із зарядними станціями для електромобілів.

Ключові послуги Авенстон для рішень сонячної енергетики

Фахівці Авенстон мають великий досвід в реалізації таких проектів і допоможуть вам розробити або підібрати найбільш оптимальне технічне рішення для сонячних навісів для паркувальних майданчиків. Наші сонячні навіси об’єднують в собі як високоефективні технічні рішення, так і сучасні архітектурно-візуальні напрацювання. Ми самостійно проєктуємо навіси на базі сонячних батарей, а також виконуємо будь-які інші роботи по впровадженню проектів сонячної енергетики. Крім розробки проєктів та будівництва об’єктів сонячної енергетики Авенстон також займається прямими поставками обладнання (сонячні батареї, сонячні інвертори, кабелі, тощо), а також надає послуги по експлуатації та сервісному обслуговуванню (O&M) сонячних електростанцій. Повний перелік наших послуг в сонячній енергетиці ви зможете знайти у відповідному розділі цього веб-сайту. Звернувшись в компанію Авенстон, ви отримаєте максимальну технічну експертизу і повну експертну підтримку на всіх етапах проєктування, будівництва і експлуатації вашої сонячної електростанції.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.