Системи резервного живлення та ДБЖ

Крім потужних промислових систем накопичення енергії мегаватного класу Авенстон пропонує своїм клієнтам послуги з встановлення комерційних систем резервного та безперервного живлення малої та середньої потужності. Ми працюємо з провідними міжнародними виробниками відповідного обладнання та маємо широкі можливості із вирішення різноманітних завдань по забезпеченню стабільного та надійного енергопостачання обʼєктів наших замовників.

Системи резервного живлення та джерела безперервного живлення від нашої компанії застосовуються для офісів, виробничих та сільськогосподарських підприємств, магазинів, складів, кафе та ресторанів, готелів, АЗС, СТО та багатьох інших типів бізнесів. Ми вирішуємо різні технічні задачі та підбираєм найбільш ефективні інженерні рішення для клієнтів з урахуванням всіх їх вимог та побажань.

До складу типової системи резервного живлення зазвичай входить наступне обладнання:

 • Акумуляторні батареї (LiFePO4 або кислотні AGM/GEL);
 • Інвертори (автономний чи гібридний);
 • Контролери заряду АКБ (може бути вбудованим в інвертор);
 • Система автоматики і захисту;
 • Кабельно-провідникова продукція;
 • Генератор (опціонально);
 • Сонячні фотомодулі (опціонально);
 • Допоміжне обладнання та матеріали.

Точний склад та параметри системи розраховуються після детального вивчення поставленої задачі та розробки відповідних розділів проєктної документації.

Застосування додаткових джерел електроенергії (сонячні батареї, генератори) дозволяє суттєво подовжити час роботи системи, підвищити ефективність використання та термін експлуатації АКБ.

Переваги резервних систем

 • Стабільне електропостачання незалежно від якості роботи зовнішніх мереж;
 • Економія на витратах на паливо під час відсутності електроенергії в мережі;
 • Безперебійне живлення техніки, приладів та обладнання;
 • Модульність та гнучкість інженерних рішень, можливість дооснащення системи іншими джерелами енергії (наприклад, сонячними батареями) або збільшення ємності;
 • Простота використання, автоматичне переключення режимів роботи;
 • Надійність і висока якість обладнання;
 • Довговічність роботи системи.

Переваги співпраці з Авенстон

Компанія Авенстон працює з провідними світовими виробниками обладнання, серед яких такі відомі компанії як SMA Solar Technology AG, Victron Energy, BMZ Group, Pylon Technologies Co. та багато інших. Ми маємо більше 12 років практичного досвіду, що гарантує швидкість реалізації проєктів будь-якої складності.

Компанія  бере на себе повний комплекс робіт і послуг: проєктування, комплектування, монтаж і пусконалагоджувальні роботи, а також запуск, вимірювання та налаштування роботи систем. Ми забезпечуємо авторський нагляд під час виконання монтажних робіт і виконуємо технічний супровід на початкових етапах експлуатації, забезпечуючи надійну роботу і дотримання гарантійних зобов’язань.

 

Системи резервного та безперебійного живлення від Авенстон дозволяють забезпечити наявність електрики під час відключення напруги у зовнішній мережі. Живлення від акумуляторних батарей може подаватися на всіх споживачів або на окремо виділену групу. Наші системи працюють як при постійній відсутності підключення до мережі електропостачання, так і під час тимчасового відключення електроенергії. Це дозволить вашому підприємству комфортно пережити періоди відключення електроенергії. Ваші співробітники або відвідувачі матимуть можливість користуватись освітленням, електротехнікою, мати доступ до інтернету, заряджати компʼютери та ноутбуки, мобільні телефони. В залежності від параметрів системи та особливостей споживання електроенергії можливо забезпечити роботу протягом необхідного періоду часу.

При необхідності Авенстон може виконати більш широке коло робіт по забезпеченню електроживлення вашого підприємства чи бізнесу, враховуючи всі наявні обмеження та можливості. До переліку наших послуг входять також додаткові сервіси, необхідні для успішної та швидкої реалізації вашого проєкту. Ми відкриті до співпраці та із задоволенням обговоримо всі нюанси вашого запиту, підібравши для вас найбільш раціональне технічне рішення.

 

 

Етапи реалізації проєкту

 1. Отримання заявки.
 2. Збір вихідних даних та узгодження технічного завдання з замовником.
 3. Розробка технічного рішення, підбір обладнання та підготовка специфікації.
 4. Розробка проєктної документації.
 5. Доставка обладнання та матеріалів на обʼєкт.
 6. Монтаж системи резервного живлення.
 7. Пусконалагоджувальні роботи та запуск в експлуатацію.
 8. Сервісний супровід та моніторинг протягом першого року роботи системи.

 

Інші інженерні рішення від компанії Авенстон

Сонячні електростанції для власного споживання

Проектуємо і будуємо комерційні сонячні електростанції. Генерація електроенергії для власного споживання - ефективне і прибуткове рішення для зниження витрат на енергопостачання для підприємств.
Дізнатися більше

Мережеві сонячні електростанції

Цей тип сонячних електростанцій використовується для роботи паралельно з електричною мережею для заощадження на комунальних рахунках. Надлишки сонячної електроенергії можуть за потреби передаватись у зовнішню мережу.
Дізнатися більше

Резервні сонячні електростанції

Використання резервних сонячних електростанцій в комплексі з системами накопичення і зберігання електроенергії дозволяє повністю уникнути перерв в подачі електроенергії.
Дізнатися більше

Автономні сонячні рішення та електростанції

Автономні сонячні електростанції використовуються там, де немає централізованих ліній електропередач (прокладання мереж ускладнено або економічно недоцільно) або для електроживлення пересувних об’єктів.
Дізнатися більше
Типи сонячних електростанцій
 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.