Типи сонячних електростанцій

У цьому розділі ви можете отримати інформацію про найбільш популярні типи сонячних енергетичних систем, які можуть використовуватись для досягнення різних задач по споживанню/продажу електричної енергії. Зазвичай, фотоелектричні системи відрізняються за складом обладнання, розміром (потужністю) та способом застосування. Наприклад, для живлення насосних станцій у сільській місцевості де може бути відсутня електрична мережа, в сонячній електростанції буде використовуватися трохи інше обладнання та компоненти, ніж у випадку сонячних систем, встановлених на дахах в місцях з постійним доступом до напруги. В різних випадках сонячні батареї підключаються до інверторів різного типу, а до складу сонячних електростанцій можуть входити деякі додаткові компоненти. Один із можливих варіантів класифікації – за принципами роботи фотоелектричного обладнання відносно внутрішніх та зовнішніх електричних мереж (on-grid, off-grid, backup). Найбільш популярні типи сонячних електростанцій наведені нижче:

Сонячні електростанції для власного споживання

Проектуємо і будуємо комерційні сонячні електростанції. Генерація електроенергії для власного споживання - ефективне і прибуткове рішення для зниження витрат на енергопостачання для підприємств.
Дізнатися більше

Мережеві сонячні електростанції

Цей тип сонячних електростанцій використовується для роботи паралельно з електричною мережею для заощадження на комунальних рахунках. Надлишки сонячної електроенергії можуть за потреби передаватись у зовнішню мережу.
Дізнатися більше

Резервні сонячні електростанції

Використання резервних сонячних електростанцій в комплексі з системами накопичення і зберігання електроенергії дозволяє повністю уникнути перерв в подачі електроенергії.
Дізнатися більше

Автономні сонячні рішення та електростанції

Автономні сонячні електростанції використовуються там, де немає централізованих ліній електропередач (прокладання мереж ускладнено або економічно недоцільно) або для електроживлення пересувних об’єктів.
Дізнатися більше

Сонячно-дизельні гібридні електростанції

Інтеграція фотоелектричних систем в існуючі дизельні енергосистеми дозволяє знизити витрати на паливо і гарантує ефективне електропостачання.
Дізнатися більше

Класифікація сонячних електростанцій (СЕС)

В даній статті коротко розглянуто найбільш популярні типи сучасних фотоелектричних сонячних електростанцій і запропоновано варіанти їх класифікації.
Дізнатися більше

Основне обладнання для різних типів сонячних фотоелектричних систем

Для того, щоб кожен із типів фотоелектричних систем функціонував і постачав споживачам корисну енергію, необхідна низка компонентів, які дозволять генерувати, перетворювати, зберігати та передавати енергію кінцевим споживачам. Так що це за компоненти?

  • Головним і єдиним компонентом фотоелектричної системи, який перетворює сонячне випромінювання в електроенергію, є сонячний фотомодуль. Це ключове енергогенеруюче обладнання в будь-якій сонячній енергетичній системі.
  • Сонячна фотоелектрична система генерує електроенергію постійного струму (DC), яка не є загальноприйнятою формою для використання в комерційних приладах і комунальних мережах, які зазвичай використовують електроенергію змінного струму (AC). Отже, щоб мати можливість підключити фотоелектричну станцію до мережі, нам потрібно перетворити постійний струм на змінний, і це робиться за допомогою спеціальних пристроїв, також відомих як сонячні інвертори.
  • Не вся енергія, вироблена фотоелектричною системою, використовується відразу, особливо в автономних системах. Отже, щоб максимізувати ефективне використання сонячних модулів, нам потрібні додаткові пристрої для зберігання енергії для подальшого використання, і це легко зробити за допомогою акумуляторів або систем зберігання енергії.

Наші послуги

Авенстон розробляє та впроваджує різні види інженерних рішень для використання сонячної енергії. Основним напрямком нашої діяльності є будівництво комерційних фотоелектричних установок “під ключ”. Наша команда інженерів і спеціалістів виконує PV проєкти від етапів проєктування до введення в експлуатацію та подальшого сервісного супроводу протягом багатьох років експлуатації. Наш багаторічний досвід роботи з сонячними модулями та сонячними інверторами, а також понад 10 років успішної співпраці з провідними світовими виробниками обладнання дозволяє нам розробляти надійні рішення з високою економічною ефективністю!

Наземні сонячні електростанції для підприємств

Генеральний підряд з будівництва наземних сонячних електростанцій для підприємств. Повний спектр EPC послуг (PV, PV+BESS). Власне споживання або підключення до мереж з метою продажу електроенергії по ринковим або регульованим тарифам.
Дізнатися більше

Дахові сонячні електростанції для бізнесу

Проектуємо і будуємо дахові сонячні електростанції. Десятирічний досвід надання послуг генерального підряду в проєктах будівництва сонячних електростанцій. Самоспоживання, Net billing, резервне живлення, smart grids.
Дізнатися більше

Системи BIPV та фасадні сонячні електростанції

Наша компанія є генеральним підрядників в проєктах будівництва фасадних сонячних електростанцій та фотоелектричних рішень, що інтегруються в будівлі та споруди (BIPV системи). Сонячні модулі для дахів та фасадів.
Дізнатися більше

Сонячні навіси, зарядні станції та автопаркінги

Одним з популярних застосувань сонячних батарей є навіси для автомобільних парковок. Все частіше такі сонячні навіси об'єднуються із зарядними станціями для електромобілів, що дозволяє істотно розширити функціональність парковок.
Дізнатися більше
Комерційні сонячні електростанції
 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.