Типи сонячних електростанцій

У цьому розділі ви можете дізнатися про найбільш популярні типи сонячних енергетичних систем, які можуть застосовуватись для досягнення різних задач. Не всі фотоелектричні системи схожі за системними компонентами, розміром і типом застосування. Наприклад, для живлення насосних систем для перекачування води у сільській місцевості, де немає доступу до електромережі, крім сонячних батареях використовуються компоненти, які дещо відрізняються від сонячних систем на даху для комерційного застосування, де вже існує електромережа.

Мережеві сонячні електростанції

Цей тип сонячних електростанцій використовується для роботи паралельно з електричною мережею для заощадження на комунальних рахунках. Надлишки сонячної електроенергії можуть за потреби передаватись у зовнішню мережу.
Дізнатися більше

Резервні та гібридні сонячні електростанції

Використання резервних сонячних електростанцій в комплексі з системами накопичення і зберігання електроенергії дозволяє повністю уникнути перерв в подачі електроенергії.
Дізнатися більше

Автономні сонячні рішення та електростанції

Автономні сонячні електростанції використовуються там, де немає централізованих ліній електропередач (прокладання мереж ускладнено або економічно недоцільно) або для електроживлення пересувних об’єктів.
Дізнатися більше

Сонячно-дизельні гібридні електростанції

Інтеграція фотоелектричних систем в існуючі дизельні енергосистеми дозволяє знизити витрати на паливо і гарантує ефективне електропостачання.
Дізнатися більше

Основне обладнання для різних типів сонячних фотоелектричних систем

Для того, щоб кожен із типів фотоелектричних систем функціонував і постачав споживачам корисну енергію, необхідна низка компонентів, які дозволять генерувати, перетворювати, зберігати та передавати енергію кінцевим споживачам. Так що це за компоненти?

Основним і єдиним компонентом фотоелектричної системи, який перетворює сонячне випромінювання в електроенергію, є сонячний модуль. Це ключове енергогенеруюче обладнання в будь-якій сонячній енергетичній системі.

Сонячна фотоелектрична система генерує електроенергію постійного струму (DC), яка не є загальноприйнятою формою для використання в комерційних приладах і комунальних мережах, які зазвичай використовують електроенергію змінного струму (AC). Отже, щоб мати можливість підключити фотоелектричну станцію до мережі, нам потрібно перетворити постійний струм на змінний, і це робиться за допомогою спеціальних пристроїв, також відомих як сонячні інвертори.

Не вся енергія, вироблена фотоелектричною системою, використовується відразу, особливо в автономних системах. Отже, щоб максимізувати ефективне використання сонячних модулів, нам потрібні додаткові пристрої для зберігання енергії для подальшого використання, і це легко зробити за допомогою акумуляторів або систем зберігання енергії.

Наші послуги

Авенстон розробляє та впроваджує різні види інженерних рішень для використання сонячної енергії. Основним напрямком нашої діяльності є будівництво комерційних фотоелектричних установок “під ключ”. Наша команда інженерів і спеціалістів виконує PV проєкти від етапів проєктування до введення в експлуатацію та подальшого сервісного супроводу протягом багатьох років експлуатації. Наш багаторічний досвід роботи з сонячними модулями та сонячними інверторами, а також понад 10 років успішної співпраці з провідними світовими виробниками обладнання дозволяє нам розробляти надійні рішення з високою економічною ефективністю!

Наземні сонячні електростанції

Генеральний підряд з будівництва наземних сонячних електростанцій. Повний спектр EPC послуг. Підключення до мереж з метою продажу електроенергії за "зеленим" тарифом або по прямим договорам.
Дізнатися більше

Дахові сонячні електростанції

Проектуємо і будуємо дахові сонячні електростанції. Десятирічний досвід надання послуг генерального підряду в проєктах будівництва сонячних електростанцій.
Дізнатися більше

Системи BIPV та фасадні сонячні електростанції

Наша компанія є генеральним підрядников в проєктах будівництва фасадних сонячних електростанцій та фотоелектричних рішень, що інтегруються в будівлі та споруди (BIPV системи).
Дізнатися більше

Сонячні навіси, зарядні станції та автопаркінги

Одним з популярних застосувань сонячних батарей є навіси для автомобільних парковок. Все частіше такі сонячні навіси об'єднуються із зарядними станціями для електромобілів, що дозволяє істотно розширити функціональність парковок.
Дізнатися більше
Комерційні сонячні електростанції
 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.