Промислові сонячні електростанції під ключ

Впровадження проектів відновлювальної енергетики

Компанія Авенстон орієнтована на управління проектами та впровадженні проектів ВДЕ. Наша компанія має великий практичний досвід в наступних питаннях: розробка, проектування та монтаж систем виробництва та передачі електроенергії (низької, середньої та високої напруги), пусконалагоджувальних робіт, управління проектами під ключ в галузі відновлюваних джерел енергії.
Дізнатися більше

Управління проектами ВДЕ

Компанія Авенстон орієнтована на управлінні проектами та впровадженні проектів ВДЕ. Наша компанія має великий практичний досвід в девелопменті, проектуванні та будівництві електростанцій різного типу в галузі відновлюваних джерел енергії.
Дізнатися більше

Фінансування та інвестиції в проекти ВДЕ

Авенстон сприяє залученню капіталу для українських проектів, пов’язаних із впровадженням відновлюваних джерел енергії та енергоефективних технологій.
Дізнатися більше

Генеральний підряд (EPC)

Авенстон є професійним EPC підрядником в проектах ВДЕ. Ми проектуємо, комплектуємо обладнанням та будуємо об'єкти відновлювальної енергетики відповідно технічному завданню та іншим вимогам замовників.
Дізнатися більше

Проектування об’єктів ВДЕ

Ми пропонуємо повний спектр послуг з виконання передпроектних та проектних робіт. Маємо великий практичний досвід у розробці конструкторської документації для промислових об'єктів різних типів і потужностей, а також електричних мереж та силових підстанцій напругою до 35 кВ.
Дізнатися більше

Постачання обладнання

Відділ логістики та постачання компанії Авенстон має багаторічний досвід у постачанні обладнання і матеріалів на будівельні майданчики проектів ВДЕ. Вартість обладнання та вибір оптимального графіка доставки можуть бути ефективно оптимізовані фахівцями нашої компанії.
Дізнатися більше

Будівництво та введення в експлуатацію

Компанія Авенстон має власний відділ капітального будівництва, підтримує та керує відповідною організаційною структурою, персоналом, обладнанням та дозволами для своєчасного виконання проектів у галузі відновлюваних джерел енергії на найвищому рівні якості.
Дізнатися більше

Сервісне обслуговування

Кваліфіковано проведене сервісне обслуговування дозволить не тільки виявити можливі недоліки в роботі обладнання, а і забезпечити його гарантовану роботу.
Дізнатися більше

Консалтинг

Авенстон надає консалтингові послуги щодо реалізації проектів ВДЕ. Ми працюємо з greenfield, brownfield та shovel ready проектами, а також оптимізуємо бізнес-процеси для об'єктів вже введених в експлуатацію.
Дізнатися більше
Цікавлять актуальні новини про нашу компанію? Дізнатися

Послуги від компанії Авенстон

Авентон є інвестиційно-інжинірінговою компанією, яка здатна надати повний перелік послуг по проектуванню, будівництву та експлуатації об’єктів відновлювальної енергетики. У нашому портфелі кілька великих промислових об’єктів, реалізованих «під ключ», а також велика кількість проектів, в яких ми брали участь на різних етапах їх життєвого циклу. Ми допомагаємо реалізовувати проекти, починаючи з початкових стадій консалтингового супроводу і закінчуючи повноцінним управлінням проектами. Основною спеціалізацією Авенстон є сонячні електростанції усіх типів та розмірів, але в першу чергу – це промислові сонячні електростанції.

Також одним з ключових напрямків нашої діяльності є пошук і реалізація інвестиційних проектів у сфері відновлюваної енергетики та виробничому секторі (силове обладнання, фотовольтаїка, ВДЕ). Ми залучаємо інвестиції в проекти такого типу і супроводжуємо їх на всьому життєвому циклі впровадження та експлуатації.