Промислові сонячні електростанції під ключ

Впровадження проектів відновлювальної енергетики

Компанія Авенстон орієнтована на управління проектами та впровадженні проектів ВДЕ. Наша компанія має великий практичний досвід в наступних питаннях: розробка, проектування та монтаж систем виробництва електроенергії, перехід і розподільних систем (низький, середній і високий напругою до 35 кВ), пусконалагоджувальних робіт, управління проектами під ключ в галузі відновлюваних джерел енергії.
Дізнатися більше

Управління проектами ВДЕ

Компанія Авенстон орієнтована на управлінні проектами та впровадженні проектів ВДЕ. Наша компанія має великий практичний досвід в девелопменті, проектуванні та будівництві електростанцій різного типу в галузі відновлюваних джерел енергії.
Дізнатися більше

Фінансування проектів ВДЕ

Авенстон сприяє залученню капіталу для українських проектів, пов’язаних із впровадженням відновлюваних джерел енергії та впровадженням енергоефективних технологій. Ми надаємо всебічні консультації та супроводжуємо угоди по залученню капіталу на користь місцевих девелоперів.
Дізнатися більше

Генеральний підряд (EPC)

Авенстон є професійним EPC підрядником в проектах ВДЕ. Ми проектуємо, комплектуємо обладнанням та будуємо об'єкти відновлювальної енергетики відповідно технічному завданню та іншим вимогам замовників.
Дізнатися більше

Проектування об’єктів ВДЕ

Ми пропонуємо повний спектр послуг з виконання передпроектних та проектних робіт. Маємо великий практичний досвід у розробці конструкторської документації для промислових об'єктів різних типів і потужностей, а також електричних мереж та силових підстанцій напругою до 35 кВ.
Дізнатися більше

Постачання обладнання

Відділ логістики та постачання компанії Авенстон має багаторічний досвід у постачанні обладнання і матеріалів на будівельні майданчики проектів ВДЕ. Вартість обладнання та вибір оптимального графіка доставки можуть бути ефективно оптимізовані фахівцями нашої компанії.
Дізнатися більше

Будівництво та введення в експлуатацію

Компанія Авенстон має власний відділ капітального будівництва, підтримує та керує відповідною організаційною структурою, персоналом, обладнанням та дозволами для своєчасного виконання проектів у галузі відновлюваних джерел енергії на найвищому рівні якості.
Дізнатися більше

Сервісне обслуговування

Кваліфіковано проведене сервісне обслуговування дозволить не тільки виявити можливі недоліки в роботі обладнання, а і забезпечити його гарантовану роботу.
Дізнатися більше

Консалтинг

Авенстон надає консалтингові послуги щодо реалізації проектів ВДЕ. Ми працюємо з greenfield, brownfield та shovel ready проектами, а також оптимізуємо бізнес-процеси для об'єктів вже введених в експлуатацію.
Дізнатися більше
Цікавлять актуальні новини про нашу компанію? Дізнатися

Послуги від компанії Авенстон

Авентон є інжинірінговою компанією, яка здатна надати повний перелік послуг по проектуванню, будівництву та експлуатації об’єктів відновлювальної енергетики. У нашому портфелі кілька великих промислових об’єктів, реалізованих «під ключ», а також велика кількість проектів, в яких ми брали участь на різних етапах їх життєвого циклу. Ми допомагаємо реалізовувати проекти, починаючи з початкових стадій консалтингового супроводу і закінчуючи повноцінним управлінням проектами. Основною спеціалізацією Авенстон є сонячні електростанції усіх типів та розмірів, але в першу чергу – це промислові сонячні електростанції.

Також одним з ключових напрямків нашої діяльності є пошук і реалізація інвестиційних проектів у сфері відновлюваної енергетики та виробничому секторі (силове обладнання, фотовольтаїка, ВДЕ). Ми залучаємо інвестиції в проекти такого типу і супроводжуємо їх на всьому життєвому циклі впровадження та експлуатації.