Послуги

Авенстон спеціалізується на впровадженні проєктів на базі відібраних технологій відновлюваної енергетики та енергоефективних рішень. Ми проєктуємо, монтуємо, будуємо та експлуатуємо такі об’єкти та системи як промислові наземні сонячні електростанції, дахові сонячні електростанції, комерційні сонячні електростанції, системи зберігання енергії (BESS) та гібридні системи електропостачання. Наше завдання – практичне застосування класичних та інноваційних технологій зеленої енергетики з підтримкою помірних рівнів капітальних та операційних витрат. Наші проекти враховують як світові екологічні стандарти та норми, так і відповідають найвищим вимогам стандартів якості.

Промислові сонячні електростанції

Будуємо мережеві промислові сонячні електростанції для продажу електроенергії в мережу по договорам PPA та через систему аукціонів. Наземні сонячні електростанції "під ключ" - проєктування, генпідряд, підключення до мереж.
Дізнатися більше

Комерційні сонячні електростанції

З 2010 року виконуємо повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій для бізнесу.
Дізнатися більше

Плавучі сонячні електростанції

Ми пропонуємо всі необхідні послуги та інноваційні рішення для впровадження плавучих сонячних електростанцій (FPV) в Європі та на Близькому Сході. Технічні консультації, проектування та послуги EPC під ключ.
Дізнатися більше

Системи накопичення електроенергії

Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Проєктування, будівництво та введення в експлуатацію систем накопичення енергії.
Дізнатися більше

Обладнання для сонячних електростанцій

Авенстон має багаторічний досвід у постачанні обладнання і матеріалів на будівельні майданчики проєктів ВДЕ. Вартість обладнання та вибір оптимального графіка доставки можуть бути ефективно оптимізовані фахівцями нашої компанії.
Дізнатися більше

Системи резервного живлення та ДБЖ

Надаємо послуги з встановлення сучасних джерел безперервного та резервного живлення для комерційних підприємств. Проєктування, встановлення і сервіс ДБЖ малої та середньої потужності. Резервні системи електропостачання.
Дізнатися більше

Експлуатація і сервіс сонячних електростанцій

Подовжуємо термін служби об'єктів ВДЕ, збільшуємо їхню прибутковість, оптимізуємо продуктивність та експлуатаційну доступність, знижуємо операційні витрати. Планове та позапланове технічне обслуговування, гарантія, сервіс.
Дізнатися більше

Додаткові інжинірингові послуги

Авенстон надає окремі послуги, повʼязані з технічними аспектами реалізації проєктів в галузі відновлювальної енергетики: моделювання, техніко-економічне обгрунтування, проєктування, монтажні та електромонтажні роботи.
Дізнатися більше

Чому Авенстон?

  • Експертність. Проектні команди компанії спеціалізовані за галузями та мають глибокі секторальні досвід та знання, що дозволяє нам працювати над проектами швидше та якісніше.
  • Гнучкість. Постійно розвиваючись, ми залишаємось відкритими новим технологіям, новим завданням та новим зовнішнім умовам. І готові до швидкої зміни курсу у разі потреби.
  • Безперервний розвиток. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб постійно оптимізувати нашу діяльність. Ринок та світ постійно змінюються – і ми змінюємося разом із ним.
  • Результативність. Ми знаємо, що, звертаючись до нас, наші партнери очікують чудовий результат. Орієнтуючись на довгострокову співпрацю, ми фокусуємося на досягненні цілей.
  • Репутація. Ретельний відбір проектів, партнерів та максимально чітке виконання узгоджених планів дозволяє нам розвивати бізнес та залучати нових клієнтів.
  • Незалежність. Наша незалежність у виборі партнерів гарантує, що ви отримаєте послуги найвищої якості.

 

Послуги по будівництву сонячних електростанцій

Нашими клієнтами є середні та великі комерційні підприємства, інвестори в чисті технології, незалежні виробники електроенергії, девелопери та інвестиційні фонди, орієнтовані на зелену енергетику. Глибокі та тривалі відносини з ключовими партнерами, такими як інжинірингові компанії, виробники і постачальники обладнання, інсталлятори, консультанти та кредитори, допомогають Авенстон досягати видатних результатів. Як EPC компанія, що займається відновлюваною енергією, ми пропонуємо інновації в поєднанні з технологіями світового класу та передовими практиками, які забезпечують оптимальні та економічно доцільні інженерні рішення. Ми спираємось на гнучку бізнес-модель, яка дозволяє ефективно знижати капітальні витрати та задовольняти потреби клієнтів, надаючи інтегровані і індивідуальні рішення та швидко реагуючи на ринкові умови.

Ми консультуємо і супроводжуємо проєкти на всіх стадіях, ретельно готуємо і плануємо проекти на стадії девелопменту, займаємося технічним інжинірингом і проектуванням, поставляємо на будівельний майданчик повний комплект обладнання та матеріалів, виконуємо всі будівельні та електромонтажні роботи, підключення до мереж, введення об’єктів в експлуатацію, а також забезпечуємо їх подальше сервісне обслуговування. Авенстон пропонує повний спектр EPC послуг «під ключ», а також рішень з балансу системи (BoS) для сонячних електростанцій, гібридних проєктів і систем зберігання енергії.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.