Дахові сонячні електростанції для бізнесу

Дахові сонячні електростанції для бізнесу

Авенстон надає послуги генерального підряду в будівництві дахових сонячних електростанцій (СЕС). Ми виконуємо повний спектр робіт, включаючи проєктування та монтаж сонячних батарей на даху вашого підприємства, а також забезпечуємо подальший моніторинг та сервісне обслуговування фотоелектростанції. Ми накопичили значний досвід виконання проєктів різного типу — від малих комерційних СЕС до будівництва дахових СЕС промислового формату.

Компанія спеціалізується на будівництві сонячних електростанцій для бізнесу. Вже багато років ми працюємо у B2B форматі та реалізовуємо великі інвестиційно-будівельні проєкти. Крім того, за бажанням клієнта здійснюємо супровід всіх дозвільних та погоджувальних процедур, необхідних для отримання ліцензії на виробництво електроенергії та оформлення «зеленого» тарифу.

Встановлення сонячних панелей на дах буде виконане професійними фахівцями, які пройшли навчання та мають понад 5 років досвіду реалізації великих проєктів. Ми впроваджуємо дахові проєкти сонячної енергетики різних типів. Авенстон давно і успішно проектує і монтує різні види дахових сонячних електростанцій для комерційних підприємств. Деякі найбільш популярні варіанти застосування сонячних електростанцій для підприємств з різних сфер бізнесу наведені на нашій сторінці “Приклади застосування сонячних електростанцій“.

Застосування дахових СЕС

Найбільш популярними способами використання дахових сонячних електростанцій є такі: дахові СЕС для власного споживання електроенергії; дахові гибрідні СЕС з використання систем накопичення енергії; дахові СЕС, що дозволяють продавати надлишки згенерованої електроенергії в зовнішню мережу; дахові сонячні електростанції для роботи по "зеленому" тарифу. Вибір конкретного типу сонячної електростанції та способу її застосування обумовлений багатьма факторами: графіком споживання електроенергії на обʼєкті, встановленою потужністю сонячної електростанції та конкретними задачами, які має вирішувати відповідне підприємство завдяки наявності власної СЕС. Вибір оптимальної схеми сонячної електростанцій вам допоможуть зробити фахівці компанії Авенстон.

Ключові послуги Авенстон для дахових сонячних електростанцій

Основна спеціалізація Авенстон – генеральний підряд по будівництву комерційних сонячних електростанцій «під ключ». Нами побудовано десятки фотоелектричних систем різних типів та різної потужності: в портфелі реалізованих PV проєктів нашої компанії є наземні, дахові та BIPV сонячні електростанції. Крім проєктування та будівництва об’єктів сонячної енергетики наша компанія також надає послуги по експлуатації та сервісному обслуговуванню сонячних електростанцій. Звернувшись в компанію Авенстон, ви отримаєте максимальну технічну експертизу і кваліфіковану підтримку на всіх етапах проєктування, будівництва і експлуатації вашої сонячної електростанції.

Переваги для вашої компанії від встановлення дахової сонячної електростанції

  • Скорочення витрат на енергопостачання шляхом заміщення частини споживання на електроенергію від власних сонячних батарей.  
  • Фіксація собівартості сонячної електроенергії на наступні 30-35 років.  
  • Можливість досягнення повної або часткової енергонезалежності вашого підприємства. 
  • Екологічна відповідальність та позитивний імідж компанії, спрощення барʼєрів для виходу на зовнішні ринки для компаній-експортерів.
  • Висока рентабельність та швидка окупність інвестицій (3-4 роки).
  • Низькі витрати на ремонт та обслуговування, безшумність роботи, зручність і простота експлуатації.
  • Можливість отримання додаткового прибутку від продажу надлишків “зеленої” електроенергії в мережу або по схемі Net billing
  • Можливість збільшення потужності PV системи та підключення нових функцій у будь-який момент.

 

Етапи реалізації проєктів будівництва дахових СЕС

Етапи будівництва дахових сонячних електростанцій
 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.