Дахові сонячні електростанції

Авенстон надає послуги генерального підряду в будівництві дахових сонячних електростанцій (СЕС). Ми виконуємо повний спектр робіт, включаючи проєктування та монтаж сонячних батарей на даху вашого підприємства, а також забезпечуємо подальший моніторинг та сервісне обслуговування фотоелектростанції. Ми накопичили значний досвід виконання проєктів різного типу — від малих комерційних СЕС до будівництва дахових СЕС промислового формату.

Компанія спеціалізується на будівництві сонячних електростанцій для бізнесу. Вже багато років ми працюємо у B2B форматі та реалізовуємо великі інвестиційно-будівельні проєкти. Крім того, за бажанням клієнта здійснюємо супровід всіх дозвільних та погоджувальних процедур, необхідних для отримання ліцензії на виробництво електроенергії та оформлення «зеленого» тарифу.

Встановлення сонячних панелей на дах буде виконане професійними фахівцями, які пройшли навчання та мають понад 5 років досвіду реалізації великих проєктів. Ми впроваджуємо дахові проєкти сонячної енергетики різних типів. Авенстон давно і успішно проектує і монтує різні види дахових сонячних електростанцій для комерційних підприємств:

  • Дахові комерційні сонячні електростанції для роботи по “зеленому” тарифу;
  • Дахові комерційні сонячні електростанції для власного споживання електроенергії;
  • Дахові сонячні електростанції, що вбудовані в покрівлю або фасад (BIPV);
  • Сонячні фотоелектричні навіси із застосуванням сонячних батарей;
  • Багато інших видів та типів дахових сонячних електростанцій.

Ключові послуги Авенстон для дахових сонячних електростанцій

Основна спеціалізація Авенстон – генеральний підряд по будівництву комерційних сонячних електростанцій «під ключ». Нами побудовано десятки фотоелектричних систем різних типів та різної потужності: в портфелі реалізованих PV проєктів нашої компанії є наземні, дахові та BIPV сонячні електростанції. Крім проєктування та будівництва об’єктів сонячної енергетики Авенстон також надає послуги по експлуатації та сервісному обслуговуванню сонячних електростанцій. Звернувшись в компанію Авенстон, ви отримаєте максимальну технічну експертизу і кваліфіковану підтримку на всіх етапах проєктування, будівництва і експлуатації вашої сонячної електростанції.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.