Приклади застосування сонячних електростанцій

Сонячні електростанції для підприємств знаходять своє застосування в багатьох галузях економіки (промисловість, сільське господарство, логістична сфера, ресторанний та готельний бізнес, тощо). З основними найбільш популярними та затребуваними напрямками застосування сонячних електростанцій ви можете ознайомитись в даному розділі. Стрімке зростання інтересу до рішень сонячної енергетики зумовлене зростанням цін на електроенергію, що вироблена з традиційних джерел енергії, та поступовим зменшенням вартості фотоелектричного обладнання. Екологічність, незалежність, прогнозованість та довгостроковість роботи сонячних електростанцій сприяють постійному зростанню обсягів їх будівництва. Авенстон займається проєктуванням та будівництвом сонячних електростанцій для бізнесу з 2010 року. Ми надаємо послуги генерального підряду та забезпечуємо сервісне обслуговування побудованих об’єктів після іх запуску в експлуатацію.

Сонячні електростанції для бізнесу:

Сонячна електростанція для харчової промисловості

Будуємо сонячні електростанції для підприємств харчової промисловості. Системи сонячної енергії від Авенстон можна встановлювати на дахах фабрик або адміністративних будівель для виробництва чистої та дешевої «сонячної» електроенергії.
Дізнатися більше

Сонячна електростанція для виробництв

Має місце активне впровадження технологій сонячної енергетики в різні сфери економіки. Підприємства з провідних галузей використовують сонячні електростанції для виробництва «зеленої» електроенергії для власного споживання або продажу.
Дізнатися більше

Сонячна електростанція для складу та логістичного центра

Ми проєктуємо і будуємо сучасні рішення сонячної енергетики для компаній, що працюють в сфері логістики та мають власні склади, логістичні центри або складські приміщення різного типу.
Дізнатися більше

Сонячна електростанція для сільського господарства

Сонячні електростанції для агропідприємств проєктуються і будуються спеціальним чином, щоб використовувати орні землі одночасно для вирощування с/г продукції та генерації електроенергії.
Дізнатися більше

Сонячна електростанція для ТРЦ, торгового центру

Сонячні електростанції широко використовуються для енергозабезпечення сучасних магазинів, торгових центрів та інших комерційних об'єктів. Такі рішення сонячної енергетики можуть встановлюватись на дахах та фасадах будівель.
Дізнатися більше

Сонячна електростанція для теплиці

Сонячні теплиці демонструють чудові показники як у сільськогосподарській сфері, так і з точки зору електричної продуктивності. Це перспективне фотоелектричне рішення для сучасних високотехнологічних аграрних підприємств.
Дізнатися більше

Сонячна електростанція для офісу, бізнес центру

Сонячні електростанції встановлюються на дахах та фасадах офісних центрів та генерують сонячну електроенергію для власного споживання чи продажу надлишків у зовнішні мережі. Сонячна електростанція для офісу – це чиста та дешева електроенергія.
Дізнатися більше

Сонячна електростанція для кафе та ресторану

Будуємо сонячні електростанції «під ключ» для підприємств, що працюють в ресторанному бізнесі. Сонянчі електростанції від Авенстон встановлюються на дахах та фасадах будівель кафе і ресторанів, щоб генерувати чисту та дешеву електроенергію.
Дізнатися більше

Термін окупності комерційних сонячних електростанцій

Окупність інвестицій залежить від багатьох факторів: потужності сонячної електростанції, географічного положення фотоелектричної установки, поточної вартості електроенергії для підприємства у разі власного споживання або пільгових тарифів під час продажу електроенергії в мережу, ціни сонячних батарей, тощо. В даний час в Україні термін окупності при будівництві сонячної електростанції для власного споживання комерційних підприємств становить близько 5 років.

IRR проекту можна збільшити за рахунок використання кредитного плеча та інших способів оптимізації, включаючи різні технічні та фінансові інструменти. В результаті такі інвестиції можуть бути дуже прибутковими та окупляться кілька разів протягом терміну служби фотоелектричної електростанції. Дуже важливо використовувати надійне обладнання та працювати з найкращими постачальниками сонячних рішень, які можуть надати EPC послуги “під ключ” на найвищому рівні якості.

Наші послуги в сонячній енергетиці для бізнесу

Авенстон розробляє та втілює сучасні рішення сонячної енергетики. Основний напрямок нашої діяльності — це сонячні електростанції для бізнесу і підприємств. Наша досвідчена команда інженерів та проєктувальників впроваджує комплексні фотоелектричні проєкти “під ключ”, починаючи з вступних стадій консалтингу та закінчуючи введенням в експлуатацію готового об’єкта. Глибока експертиза у сонячних модулях та мережевих інверторах, а також понад 10 років співпраці з провідними світовими виробниками обладнання, дозволяє нам розробляти надійні рішення з високою економічною ефективністю!

Дахова сонячна електростанція «Біскотті»

Сонячна фотоелектрична станція побудована у м. Львів на даху харчового підприємства. Сонячні модулі займають площу 1818,6 кв.м та мають загальну встановлену потужність 387,2 ­кВт по постійному струму. Тип СЕС: дахова, мережева, для власного споживання.
Дізнатися більше

Наземна сонячна електростанція “Катеринівка”

Сонячна фотоелектрична станція "Катеринівка" побудована в Дніпропетровській області для турецького інвестора Ümitli Enerji. Сонячна електростанція займає площу 20 га та має загальну потужність фотоелектричних модулів 13,5 ­МВт.
Дізнатися більше

Наземна сонячна електростанція “Чумаки”

Наземна мережева фотоелектрична станція "Чумаки" побудована та здана в експлуатацію в Дніпропетровській області для турецького інвестора Ümitli Enerji. Сонячна електростанція займає площу 8 га та має загальну потужність електростанції складає 5,7 МВт.
Дізнатися більше

Наземна сонячна електростанція “Новопетрівка”

Сонячна наземна електростанція "Новопетрівка" побудована в Дніпропетровській області для турецького інвестора Ümitli Enerji. Сонячна електростанція займає площу 10 га та має загальну потужність фотоелектричних модулів 6,54 ­МВт.
Дізнатися більше
Наші проєкти
 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.