Сонячна електростанція для кафе та ресторану

Ми будуємо «під ключ» сонячні електростанції для компаній, що працюють в ресторанному бізнесі. Наші сонянчі електростанції встановлюються на дахах та фасадах будівель кафе і ресторанів, щоб генерувати чисту та дешеву електроенергію. Відсутність будь-яких негативних впливів при генерації електроенергії за допомогою сонячних батарей є беззаперечною перевагою таких систем. Автоматизаці роботи, висока надійність та прогнозованість роботи соняної електростанції, низька вартість поточних витрат на її експлуатацію – все це гарантує високу привабливість інвестицій в фотоелектричні рішення. 

За способом утилізації виробленої електричної енергії сонячні електростанції для сфери громадського харчування можуть поділятися на ті, що підключені до зовнішньої електромережі та передають до неї всю вироблену енергію, і ті, які призначені для заміщення власних потреб підприємства в електриці. З урахуванням економічної привабливості та простоти реалізації, великий попит мають комерційні сонячні електростанції, що працюють на компенсацію власного споживання електроенергії підприємством. Ресторани, кафе, їдальні, харчоблоки підприємств, кухні кейтирингових агенцій та інші компанії з цієї сфери все частіше застосовують рішення сонячної енергетики у своєму бізнесі. За способом встановлення сонячних батарей вони можуть бути наземними, фасадними, даховими та встановленими як складові елементи паркувальних навісів. У зв’язку з простотою монтажу та обслуговування найпопулярнішими є дахові сонячні електростанції.

Будівництво власних сонячних електростанцій дозволяє отримати суттєву економію при споживанні електроенергії та підвищити конкурентноспроможність вашого бізнесу. Кожне інженерне рішення  зазвичай має свої індивідуальні особливості. Звернувшись в Авенстон, ви отримаєте вичерпні консультації щодо основних етапів будівництва сонячних електростанцій та отримаєте відповіді на будь-які інші питання. Мережеві та автономні (або резервні) сонячні електростанції широко застосовуються в системах енергозабезпечення закладів харчування (ресторани, кафе, тощо). Інвестиції в такі системи зменшують витрати на електроенергію та дозволяють суттєво зекономити. 

Як сонячна енергія допоможе ресторанам?

Зазвичай ресторани та кафе витрачають багато енергії на свій бізнес. Ресторани споживають більше енергії, ніж інші комерційні підприємства. Якщо ресторан може знизити витрати на ведення бізнесу, він скористається цією можливістю.

Встановлення сонячних батарей на дах ресторану допоможе живити освітлення та іншу техніку у ресторані. Відновлювані джерела енергії допоможуть значно зменшити рахунки за електроенергію. Ресторанний бізнес є дуже конкурентоспроможним, а це означає, що використання сонячної енергії може поставити вас на крок попереду інших підприємств і дозволити вам почуватися комфортно з економією енергії.

Ось деякі переваги використання сонячної енергії для вашого ресторану:

  • Знижує рахунки за електрику – ресторани використовують велику кількість електроенергії, включаючи посудомийні машини, освітлення, мікрохвильові печі тощо. Ваші рахунки за електроенергію знизяться завдяки встановленню сонячних батарей.
  • Низькі експлуатаційні витрати – сонячні енергетичні системи не вимагають дорогого обслуговування.
  • Сонячні фотоелектричні системи можуть бути розташовані на даху ресторану або у вигляді навісу з сонячних PV панелей над парковкою.

Сонячна енергія створює електрику, яку можна використовувати для роботи ресторану. Кількість виробленої електроенергії буде відрізнятися для кожного розташування, але в деяких випадках може бути надлишок, що дає вам можливість продати її назад в мережу. Вся енергія, що створюється на даху вашого ресторану, буде вироблятися безкоштовно.

Економія від сонячної енергосистеми може бути дуже значною. Оскільки електрика, що виробляється сонячними панелями, може зберігатися в акумуляторних батареях, можливо підтримувати живлення навіть при відключенні зовнішньої мережі. Це означає, що холодильники, морозильники, льодогенератори, зони обслуговування, що охолоджуються, та інші сховища харчових продуктів можуть бути захищені під час відключень електроенергії.

Наші послуги по будівництву сонячних електростанцій для ресторанів

Команда Авенстон спроєктувала та побудовала десятки сонячних електростанцій зі встановленою потужністю в сотні мегават. Серед наших фотоелектричних рішень є наземні, дахові та BIPV сонячні електростанції. Основна спеціалізація Авенстон – генеральний підряд по будівництву «під ключ» комерційних сонячних електростанцій. Звернувшись в Авенстон, ви отримаєте професійну підтримку на всіх етапах проєктування, будівництва і експлуатації сонячної електростанції для вашого ресторану або кафе.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.