Сонячна електростанція для готелю або курорту

Все більше сучасних готелей інвестують кошти у будівництво власних сонячних електростанцій. Авенстон  проєктує і будує рішення сонячної енергетики для компаній, що працюють в готельному бізнесі. Наші сонячні електростанції встановлюються на дахах та фасадах готелів та дозволяють отримувати чисту та дешеву електроенергію. Відсутність будь-яких шумів, вібрацій та шкідливих викидів при виробництві електроенергії за допомогою сонячних батарей є суттєвою перевагою таких систем. Автоматизаці роботи, надійність та прогнозованість роботи соняної електростанції разом з низькою вартостю витрат на експлуатацію – все це гарантує високу привабливість інвестицій в фотоелектричні рішення. 

Сучасні підприємства зі сфери дозвілля дедалі частіше встановлюють на своїх дахах (і не лише) сонячні батареї. Особливо яскраво ця тенденція виявилася з подорожчанням вартості електроенергії, виробленої із традиційних джерел енергії. Власна сонячна електростанція дозволяє суттєво зменшити рахунки за електроенергію, компенсувавши частину споживання на освітлення, кондиціювання тощо.

Будівництво власних сонячних електростанцій дозволяє отримувати значну економію при споживанні електроенергії та підвищити конкурентноспроможність вашого бізнесу. Звичайно, кожне інженерне рішення  має свої індивідуальні особливості. Звернувшись в Авенстон, ви отримаєте вичерпні консультації щодо основних етапів будівництва сонячних електростанцій та отримаєте відповіді на будь-які інші питання. Мережеві та автономні (або резервні) сонячні електростанції широко застосовуються в системах енергозабезпечення готелей, заміських баз відпочінку, пансіонатів та санаторіїв. Вкладення в ці системи значно зменшують витрати на електроенергію, що до того закуповувалась в інших компаній, та дозволяють суттєво зекономити. 

Які ж існують переваги встановлення сонячних фотоелектричних систем у готелях та на курортах?

Готелі та курорти – це одне з тих місць, де споживання електроенергії знаходиться на високому рівні та дуже важливе для бізнесу. Сонячні технології принесли користь багатьом секторам, і вони мають більше переваг, ніж ви можете собі уявити. Нижче наведено деякі переваги від встановлення фотоелектричних систем у готелях.

  • Встановлення сонячних батарей у готелях допоможе контролювати глобальне потепління та інші екологічні проблеми, пов’язані з ним.
  • Використання сонячних батарей у готелях допоможе вам заощадити величезну суму грошей.
  • Вартість встановлення сонячних панелей та ціна фотоелектричної системи під ключ цілком доступні, тому кожен бізнес може легко використовувати їх на регулярній основі.
  • Сонячні панелі також забезпечують надійність енергопостачання, і ви можете економити енергію для подальшого використання.
  • Завдяки установці сонячних систем ризик короткого замикання зводиться до нуля, що є однією з найкращих переваг їх використання.
  • Використання сонячних батарей також збільшує цінність вашої власності.

Попит на сонячні панелі зростає з кожним днем ​​через їхні очевидні переваги. На щастя, люди все більше усвідомлюють важливість фотоелектричних систем та їхній внесок у зміну поточного кліматичного сценарію. Якщо ви плануєте купити і встановити власну сонячну електростанцію, то зараз найкращий час для цього.

Послуги по будівництву сонячних електростанцій для готелів

Команда Авенстон спроєктувала та побудовала десятки сонячних електростанцій зі встановленою потужністю в сотні мегават. Серед наших фотоелектричних рішень є наземні, дахові та BIPV сонячні електростанції. Основна спеціалізація Авенстон – генеральний підряд по будівництву «під ключ» комерційних сонячних електростанцій. Звернувшись в Авенстон, ви отримаєте професійну підтримку на всіх етапах проєктування, будівництва і експлуатації сонячної електростанції для вашого готелю, мотелю, пансіонату чи хостелу.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.