Сонячні батареї (фотоелектричні модулі)

Сонячні батареї (фотоелектричні сонячні модулі і т.д.) є найважливішим елементом будь-якої сонячної електростанції (фотоелектричної установки). Основні переваги використання сонячних батарей пов’язані з їх конструктивними особливостями: ці вироби відрізняються високою надійністю і терміном служби, стабільністю електричних параметрів, а відсутність в їх складі рухомих частин робить їх довговічними, мінімізуючи при цьому витрати на сервісне обслуговування.

У компанії Авенстон ви можете замовити і купити сонячні батареї будь-яких типів. Ми з 2010 року займаємося прямими поставками сонячних батарей від провідних виробників. Компанія співпрацює з ретельно відібраними заводами в Європі, Китаї та США, які входять в рейтинг Tier-1. У нас можна купити сонячні батареї за найкращими цінами. Ми забезпечуємо високу ефективність вашої сонячної електростанції, даємо необхідні гарантії і пропонуємо кращу якість на ринку.

Авенстон є прямим постачальником таких брендів як Renesola, Hanwha Q-Cells, Trina Solar, JA Solar, Jinko Solar, Solitek, Onyx Solar і багатьох інших. Ми поставляємо сонячні батареї під конкретні проекти. Авенстон працює з кращими виробниками сонячних модулів і проводить власний вихідний контроль продукції перед її упаковкою та відправкою з заводу. Наші фахівці зібрали велику базу даних по реальній продуктивності різних моделей сонячних батарей, що дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам тільки найкращі та перевірені рішення.

Сонячні батареї – купити в Києві

Сонячні модулі – це найдорожчий компонент, який використовується для побудови фотоелектричних систем різного призначення. Вони збираються з окремих частин – сонячних фотоелементів, принцип роботи яких заснований на явищі внутрішнього фотоефекту в напівпровідниках. Фотоелектричний модуль – це енергогенеруючий пристрій, який являє собою конструктивно об’єднані і електрично з’єднані між собою фотоелектричні сонячні елементи (solar cells). Сонячна батарея може бути використана в складі фотоелектричних систем електроживлення (сонячних електростанцій) для генерації стабільної і дешевої електроенергії.

Авенстон пропонує сонячні батареї високої якості за найкращими цінами, забезпечуючи високу продуктивність сонячних електростанцій. Прямі поставки продукції від виробників, заводська гарантія, всі типи сонячних батарей. Підберемо найоптимальніше рішення під ваш проект. Укомплектуємо сонячну електростанцію всім необхідним обладнанням. Виконаємо будівельно-монтажні роботи і введемо СЕС в експлуатацію. Авенстон – сонячні електростанції “під ключ”.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.