Сонячна електростанція для СТО та автомийки

Сонячні електростанції широко використовуються для електропостачання станцій технічного обслуговування (СТО), автозаправних станцій, автомийок та інших об’єктів автомобільної інфраструктури. Сонячні батареї можуть встановлюватися як на дахах СТО та мийок, так і поряд з ними на наземних конструкціях або у вигляді різноманітних сонячних навісів, у тому числі тих, що виконують функцію критих парковок для автомобілів. Все частіше такі сонячні навіси поєднуються із зарядними станціями для електромобілів.

Одним із прикладів сонячної електростанції для автосервісних підприємств є проект Трак-Солар. Накришна сонячна електростанція змонтована на території сервісного підприємства, яке займається обслуговуванням вантажних автомобілів, фур та іншої важкої автотехніки. Сонячні електростанції для СТО дозволяють суттєво знижувати витрати на електроенергію та підвищувати екологічність їхнього бізнесу.

Чому станції технічного обслуговування автомобілів вибирають сонячну батарею?

  • Сонячна енергія коштує менше традиційної і є надійнішим джерелом електроенергії, оскільки вона несприйнятлива до коливань цін ринку.
  • За рахунок зниження експлуатаційних витрат створюється ефективніший бізнес, що веде до збереження робочих місць.
  • Сонячні фотоелектричні системи перетворюють простір, що не використовується або недостатньо використовується (дахи, навіси для автомобілів, прилеглі території і т.д.) в доходи і заощадження. Це дозволяє отримувати більше користі із землі та будівель.
  • Зниження викидів CO₂ за рахунок використання чистої електроенергії. Сонячна енергія має менший негативний вплив на навколишнє середовище порівняно з будь-яким іншим джерелом енергії. Такі системи не виділяють парникових газів та не забруднюють воду.

В результаті сонячна енергія – це розумне вкладення для станцій технічного обслуговування, а також для багатьох інших підприємств. Авенстон допоможе розрахувати та впровадити будь-яку фотоелектричну систему для вашого основного бізнесу. Ми проектуємо та будуємо сонячні електростанції на дахах, фасадах чи земельних ділянках.

Послуги Авенстон

Наша компанія будує сонячні електростанції для СТО та автомийок. Ми проектуємо та будуємо будь-які сонячні електростанції, а також надаємо послуги з їхнього подальшого сервісного обслуговування. Сонячна електростанція для комерційних об’єктів від Авенстон – це надійна та вигідна інвестиція в сонячну енергетику.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.