Відділ інновацій Авенстон

Група компаній Авенстон розпочала свій шлях в галузі сонячної енергетики ще в 2007 році. Окремі інженерні рішення, які розробляли та впроваджували компанії з нашої групи, часто знаходили своє практичне застосування вперше в Україні. Для підтримки технологічного лідерства, в 2018 році ми заснували окремий підрозділ Avenston Innovation Center, метою якого стали дослідження та розвиток інноваційних та технологічних рішень у сфері відновлюваної енергетики. 

Avenston Innovation Center займається дослідженнями та аналізом інженерних рішень, які в подальшому можуть бути застосовані при реалізації проєктів в галузі сонячної енергетики. Окремі розробки переходять надалі на стадії робочих моделей, прототипів, а також експериментальних зразків, які впроваджуються та випробовуються на реальних об’єктах сонячної енергетики. Серед напрямків нашої роботи: низьковольтні шафи збору потужностей, дахові системи кріплень фотоелектричних модулів, BIPV системи кріплень, модульні фотоелектричні систем електроживлення та багато іншого. Ми вивчаємо сучасні технології накопичення та зберігання електроенергії, smartgrids та microgrids.

Співпраця в інноваційній сфері

Група Авенстон відкрита для співпраці в сфері ВДЕ та інших галузей, які повʼязані з чистою енергетикою і допомагають її більш широкому впровадженню. Ми зацікавлені в пошуку та всебічному дослідженні нових технологій та інженерних рішень. Наша задача – глибоке тестування та подальше впровадження інновацій задля максимального підвищення надійності та ефективності наших фотоелектричних систем та зменшення вартості генерованої електроенергії.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.