Сонячна електростанція для офісу, бізнес центру

Сонячні електростанції застосовуються для заміщення частини енергоспоживання сучасних офісів, бізнес-центрів та інших комерційних будівель. Такі сонячні електростанції можуть встановлюватися на дахах та фасадах офісних центрів та генерують сонячну електроенергію для власного споживання чи продажу надлишків у зовнішні мережі. Сонячна електростанція для офісу – це чиста та дешева електроенергія.

У всьому світі нові офісні будівлі, бізнес-центри та інші споруди все частіше будуються з використанням технологій відновлюваної енергетики. Одним із найпопулярніших рішень для підвищення енергоефективності будівлі та зниження її витрат на електроенергію є встановлення сонячних батарей. Сонячна електростанція на даху офісу або його фасаді дозволяє замістити частину електроспоживання, тим самим суттєво зменшивши витрати на освітлення, кондиціювання та інші потреби.

Сучасні компанії часто використовують комерційні сонячні електростанції для власного споживання електроенергії. А якщо сонячна генерація перевищує споживання, то надлишки можуть акумулюватися або продаватися у зовнішню мережу. Залежно від поточної ціни на традиційну електроенергію, термін окупності сонячної електростанції для офісної будівлі може становити близько 5 років. Застосування високоефективного сонячного обладнання, правильний розрахунок сонячної електростанції, залучення спеціальних “зелених” кредитів та деякі інші заходи можуть зменшити термін окупності та збільшити IRR проекту.

Правильне застосування сонячних батарей та інших технологій ВДЕ дозволяє досягти енергетичної нейтральності будівлі, коли за весь термін служби вона виробить більше енергії, ніж було витрачено на її будівництво, експлуатацію та демонтаж. Приклади таких будівель вже є у великій кількості по всьому світу і навіть у тих країнах, де клімат та інсоляція є менш сприятливими, ніж в Україні. Світовий досвід говорить про те, що застосування сонячних електростанцій для бізнес-центрів, офісів та інших адміністративних споруд є ефективною та надійною інвестицією.

Яку користь може принести сонячна енергія?

Однією з найпривабливіших переваг використання технологій сонячної енергетики є можливість зниження рахунків за електроенергію. Після того, як сонячні батареї встановлені, ви нічого не платите за електрику, яку вони виробляють за рахунок перетворення сонячних променів. Зазвичай можна окупити вкладення фотоелектричну установку протягом 10 років. Також можна продавати будь-яку надмірну потужність, що генерується вашими панелями.

Фотоелектрична ферма на даху чи фасаді вашої будівлі зменшить залежність від місцевої електромережі. Якщо електрика вимкнеться, у вас залишиться сонячна електрика. Ви зможете підтримувати свій бізнес у робочому стані та підтримувати комфорт клієнтів у ті моменти, коли це не вдається вашим конкурентам.

Сонячні енергосистеми не виробляють шкідливих викидів. Використовуючи сонячну енергію замість муніципального енергопостачання, ви допомагаєте скоротити виробництво парникових газів. Сонячна енергія становить навіть меншу загрозу для довкілля, ніж греблі гідроелектростанцій та вітряні турбіни.

Власна сонячна ферма наочно продемонструє вашу турботу про довкілля та здоров’я населення. Це допоможе вам виділитися серед конкурентів та залучити клієнтів, які цінують екологічний спосіб життя.

Технології сонячної енергетики для адміністративних будівель

В даний час при будівництві офісних будівель, бізнес-центрів та інших споруд використовують різні сонячні технології. Найбільш популярними є тонкоплівкові і кристалічні кремнієві фотоелектричні перетворювачі, які мають найбільш ефективне співвідношення ціни і якості. Сонячні батареї встановлюються на дахах та фасадах будівель. Також вони можуть розміщуватись поблизу них у вигляді паркувальних або декоративних сонячних навісів, зарядок для електромобілів. Якщо сонячні батареї вбудовані в каркас будівлі, таке рішення називають BIPV системою.

Електроенергія, що виробляється за допомогою сонячних батарей, перетворюється на змінний струм за допомогою сонячних інверторів. Зазвичай це трифазні сонячні інвертори з напругою на виході 380 В. Для згладжування піків сонячної генерації та більш точного поєднання графіків споживання та виробництва електроенергії можуть застосовуватись системи накопичення електроенергії. Також може використовуватися обладнання для контролю та обмеження перетікання потужності у зовнішню мережу.

Правильність вибору та взаємного підбору обладнання суттєво впливає як на технічні параметри сонячної електростанції, так і на її надійність та довговічність. Авенстон рекомендує використовувати тільки топове сонячне обладнання (сонячні батареї, сонячні інвертори, сонячний кабель тощо). Це дозволить суттєво збільшити термін служби сонячної електростанції, зменшити витрати на її експлуатацію та сервісне обслуговування, що призведе до збільшення кількості електроенергії, виробленої фотоелектричною системою за весь час її роботи. В результаті середньозважена вартість сонячної електроенергії (LCOE) буде навіть нижчою, ніж для випадку використання більш дешевого, але менш надійного та менш ефективного обладнання.

Послуги Авенстон

Наша компанія будує сонячні електростанції для офісів та бізнес-центрів, виконуючи всі необхідні функції. Ми проектуємо та будуємо сонячні електростанції для офісних центрів, а також надаємо послуги з їхнього подальшого сервісного обслуговування. Сонячна електростанція для комерційних об’єктів від Авенстон – це надійна та вигідна інвестиція в сонячну енергетику.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.