Сонячна електростанція для теплиці

Зіткнувшись із зростанням населення планети та збільшенням екстремальних погодних умов, фермерам, можливо, доведеться все частіше використовувати теплиці для виробництва життєздатних культур. Звичайні теплиці можуть забезпечити безпечне та стабільне середовище для вирощування продукції, але їх необхідно постійно штучно нагрівати та/або охолоджувати. Це означає, що вони потребують величезної кількості енергії для свого функціонування. Для вирішення цієї проблеми існує можливість вбудовувати сонячні батареї безпосередньо в конструкцію теплиць, щоб частково компенсувати їх потреби в енергії.

Сонячна електростанція для теплиці є окремим випадком застосування технологій сонячної енергетики для підприємств сільського господарства, фермерських господарств та агрохолдингів. Сучасні аграрні компанії все частіше використовують сонячні електростанції як довгострокову інвестицію, що дозволяє суттєво знизити собівартість виробництва та підвищити їх конкурентоспроможність. Окупність інвестицій у технології сонячної енергетики постійно зменшується за рахунок подорожчання ціни на електроенергію, вироблену із традиційних джерел. Сонячна електростанція для агропідприємств є чудовим способом диверсифікації інвестицій та підвищення стабільності вашого бізнесу.

Сонячні фотоелектричні теплиці для агропромисловості

Сонячні фотоелектричні теплиці — це споруди, в яких утримуються задані температура, вологість та інші параметри, що сприяють правильному розвитку сільськогосподарських культур. Такі об’єкти завжди розташовані на відкритих ділянках, де їхні дахи можуть отримати достатню кількість прямого сонячного опромінення для виробництва електроенергії. Сучасні сонячні теплиці показують чудові показники як в сільськогосподарській, так і в електричній продуктивності.

Розробляючи інноваційні та високопродуктивні рішення для сільськогосподарської галузі, Авенстон широко впроваджує фотоелектричні технології для підвищення конкурентоспроможності фермерських господарств. Наші фотоелектричні тепличні рішення зберігають навколишнє середовище, об’єднуючи виробництво енергії та сільськогосподарську діяльність. Наша компанія може реалізувати будь-які концепції фотоелектричних теплиць, здатних задовольнити всі ваші потреби (тип теплиці, розміри, планування тощо) та гнучко адаптуватися до характеру вашого бізнесу, щоб побудувати найкращу сонячну теплицю для вашої діяльності.

Особливості фотоелектричної теплиці Авенстон:

  • Незалежне виробництво електроенергії для власного споживання.
  • Унікальний напівпрозорий PV дах, який створює покращене середовище для росту рослин.
  • Дах може поглинати ультрафіолетове світло, яке обпікає рослини та сприяє розвитку цвілі.
  • Підтримує більш стабільну температуру всередині – прохолодніше влітку і тепліше взимку.
  • Якісні компоненти з довгостроковою гарантією.
  • Широкий асортимент фотоелектричних панелей та іншого сонячного обладнання, включаючи рішення BIPV.

Наші послуги для сонячних теплиць

Пропозиція Авенстон «під ключ» включає в себе детальне проектування проекту, постачання сонячного обладнання, будівельно-монтажні роботи, контроль якості та всі необхідні пусконалагоджувальні випробування, а також подальше технічне обслуговування протягом усього терміну експлуатації. Повний перелік наших послуг ви можете знайти у відповідному розділі цього сайту. З компанією Авенстон ви отримаєте максимальний технічний досвід та професійну підтримку на всіх етапах вашого PV проекту.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.