Сонячна електростанція для ТРЦ, торгового центру

Сонячні електростанції часто використовують для заміщення частини енергоспоживання сучасних магазинів, торгових центрів та інших комерційних об’єктів. Такі сонячні електростанції можуть встановлюватися на дахах та фасадах будівель у сфері торгівлі та генерують сонячну електроенергію для власного споживання чи продажу надлишків у зовнішні мережі. Використання сонячної енергії для енергозабезпечення торгового центру – це чудова ідея. Торгові центри з великими плоскими дахами — зручне місце для встановлення сонячних батарей.

Будь-який бізнес, пов’язаний із торгівлею, тим чи іншим чином споживає електричну енергію. Відповідно, застосування сонячних електростанцій є економічно виправданим і доцільним. Використання сонячної електроенергії для власних потреб ефективно як невеликих торгових точок, так великих торгових підприємств (магазинів, ринків, торгових центрів). Крім того, можливе будівництво мережевих сонячних електростанцій для продажу всієї виробленої електроенергії (або надлишків, що не використовуються) на вільному ринку. Вибір того чи іншого варіанта застосування сонячних батарей залежить від потреб конкретного підприємства та цін на електроенергію.

Сонячна електростанція для ТРЦ – це можливість повністю чи частково компенсувати енергоспоживання великого торговельного молу. Архітектурні рішення будівель та прилеглих територій надають відмінні можливості для монтажу фотоелектричної станції:

  • Велика площа даху, який зазвичай розташовується на значній висоті – в результаті сонячні панелі не затінюються високими об’єктами.
  • Велика площа автостоянки, де можуть бути змонтовані сонячні навіси.
  • Інтеграція сонячних панелей у несучі конструкції будівлі (системи BIPV).

Все це дає можливість розмістити сонячну електростанцію без оплати оренди земельної ділянки, фактично – можливість отримання додаткового доходу за збереження цільового призначення основних фондів.

Серед українських торгових мереж сонячні батареї активно застосовують великі ТРЦ, мережеві торгові майданчики типу “Сільпо”, магазини при АЗС, невеликі торгові павільйони та багато інших торговельних підприємств. Сонячні електростанції для бізнесу, що працює у сфері торгівлі, дозволяють суттєво знизити витрати на електроенергію (освітлення, кондиціювання тощо) та підвищити екологічність вашого бізнесу.

Сонячна електростанція на даху ТРЦ: важливі переваги

Вкладення в сонячну енергетичну систему може бути найрозумнішою інвестицією, яку будь-коли зробить власник торгового центру. Фактично, багато відомих торгових центрів по всьому світу останніми роками перейшли на екологічно чисту енергію, встановивши собі сонячні дахи. Сонячні дахи для торгових центрів мають багато переваг. Торгові центри – одні з найбільших споживачів електроенергії – вони відкриті майже 16 годин на день, необхідність у штучному освітленні великих площ, робота систем вентиляції, кондиціювання та опалення, холодильних установок, осушувачів повітря та іншого енергоємного обладнання. СЕС для комерційних об’єктів – це вигідна інвестиція, яка допомагає мінімізувати рахунки за електроенергію, а також отримувати додатковий дохід за рахунок надлишків генерації. З урахуванням постійного зростання вартості електроенергії, встановлення сонячної електростанції (залежно від її потужності та обсягів споживання) повністю окупиться протягом 5-8 років. Якщо зважити на те, що термін експлуатації сонячної електростанції становить не менше 25-30 років, то така інвестиція принесе значний дохід.

Інші переваги встановлення сонячної електростанції:

  • Збіг пікового часу споживання електроенергії та її генерації фотоелектричними модулями – літні місяці, на які припадає найбільш активна робота системи кондиціювання та холодильних установок, це період найбільшої продуктивності сонячних батарей.
  • Встановлення системи накопичення, зберігання та розподілу електроенергії дозволить забезпечити повну автономність функціонування системи енергопостачання. Якщо передбачити монтаж сонячної електростанції для повного покриття власного споживання, то можна заощадити на розробці проекту підключення до централізованої енергосистеми, його узгодження в органах контролю, оплати купівлі необхідного обладнання (включаючи прокладання ліній електропередач) та підключення до мережі.
  • За рахунок встановлення сонячних панелей знижується теплове навантаження на дахове покриття – це дозволить додатково заощадити на кондиціонуванні.
  • Дахова сонячна електростанція може використовуватися як резервне джерело енергопостачання у разі відключення або аварії на лінії централізованого енергопостачання.
  • Процес генерації та розподілу електроенергії повністю автоматизований, тому встановлення та подальша експлуатація сонячної станції не вимагатиме найму додаткового персоналу, а компанія Авенстон може забезпечити комплексне технічне обслуговування та супровід експлуатації СЕС.
  • Будівництво сонячної електростанції принесе безліч репутаційних дивідендів, воно позиціонує власників ТРЦ як екологічно відповідальних бізнесменів, які інвестують у захист довкілля та піклуються про майбутні покоління.

Послуги Авенстон

Наша компанія будує сонячні електростанції для магазинів та торгових центрів, виконуючи всі необхідні функції генерального підрядника. Ми проектуємо та будуємо сонячні електростанції для ТРЦ, а також надаємо послуги щодо їх подальшого сервісного обслуговування. Сонячна електростанція для комерційних об’єктів від Авенстон – це надійна та вигідна інвестиція в сонячну енергетику.

Будівництво сонячних електростанцій для комерційних об’єктів – один із пріоритетних напрямків діяльності компанії Авенстон. Ми готові розробити проект сонячної електростанції як для ТРЦ, що вже діє, так і підключитися на етапі проектування великого торгового молу. Сонячна електростанція для ТРЦ – вигідна інвестиція у забезпечення стабільності та зниження вартості енергопостачання!

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.