Сонячна електростанція для харчової промисловості

Авенстон будує фотоелектричні установки для компаній, що працюють у харчовій промисловості. Наші PV системи можна встановлювати на дахах фабрик або адміністративних будівель для виробництва чистої та дешевої «сонячної» електроенергії. Відсутність будь-яких шумів та інших негативних впливів під час виробництва електроенергії сонячними модулями є великою перевагою таких систем. Незалежне функціонування, висока надійність і передбачуваність сонячної електростанції, низька собівартість експлуатаційних витрат – усе це гарантує підвищену віддачу інвестицій у фотоелектричні системи.

Сонячні електростанції можна встановлювати на різних поверхнях. Існують наземні, фасадні та дахові фотоелектричні системи. Дахові сонячні електростанції є найпопулярнішими через простоту встановлення та обслуговування, а також зазвичай невелику відстань між фотоелектричним генератором та споживачем. Сонячні електростанції для підприємств харчової промисловості можуть бути підключені до зовнішньої електромережі середнього напруги і передавати в неї вироблену «зелену» енергію, або можуть бути підключені тільки до внутрішньої електромережі підприємства для заміщення власних потреб компанії в електроенергії. Є й більш складні та корисні приклади використання сонячної енергії промисловими просьюмерами.

Популярність комерційних сонячних електростанцій заснована на економічній привабливості та простоті впровадження для компенсації власного споживання електроенергії компанією. Власна сонячна електростанція дозволить вашій компанії зменшити енергоспоживання та підвищити конкурентоспроможність вашого бізнесу. Мережеві та резервні сонячні системи від Авенстон зменшать ваші рахунки та забезпечать значну економію.

Переваги сонячних електростанцій для підпримств харчової промисловості

Підприємства харчової промисловості можуть отримати значні переваги, використовуючи сучасні технології сонячної енергетики:

  • Зниження витрат на енергопостачання шляхом заміщення частини споживання електроенергією від власних сонячних батарей.
  • Фіксація вартості сонячної електроенергії на найближчі 30-35 років.
  • Можливість досягнення повної або часткової енергонезалежності вашого підприємства.
  • Екологічна відповідальність і позитивний імідж компанії, спрощення бар’єрів для виходу на зовнішні ринки для компаній-експортерів.
  • Висока рентабельність і швидка окупність інвестицій (до 5 років).
  • Низькі витрати на ремонт і обслуговування, зручність і простота експлуатації.
  • Можливість отримання додаткового прибутку від продажу надлишків «зеленої» електроенергії в загальну мережу.
  • Можливість збільшення потужності системи та підключення нових функцій у будь-який час
  • Економія від сонячної системи може бути значною. Крім того, у разі резервних рішень PV+BESS можна підтримувати живлення навіть у випадку збою мережі.

Сонячні послуги Авенстон для харчової промисловості

Наша команда спроектувала та побудувала багато сонячних електростанцій. Загальна потужність перевищує сотню мегават сумарно для всіх наших наземних, дахових і BIPV сонячних електростанцій. Основний напрямок діяльності Авенстон – це будівництво комерційних сонячних електростанцій. З нашою допомогою ваша компанія отримає професійну підтримку на всіх етапах проектування, будівництва та експлуатації сонячної електростанції.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.