Дахова сонячна електростанція «Біскотті»

Сонячна електростанція «Біскотті» встановлена на даху виробничої споруди в Львіський області. Комплекс робіт з улаштування дахової сонячної електростанції виконано спеціалістами ТОВ «Авенстон» в березні 2024 року. В проєкті використані сонячні модулі JA Solar та мережеві інвертори Huawei. Опорні оцинковані металоконструкції типу “Схід-Захід” для мембранного даху використовують баластну систему, що дозволило виконати монтаж без необхідності порушення герметичності існуючої покрівлі. Для нашої компаній це проєкт став першим, який було змонтовано на покритті у вигляді мʼякої ПВХ-мембрани.

  • Замовник: ТОВ «Біскотті»
  • Тип: дахова сонячна електростанція для власного споживання промислового обʼєкту
  • Встановлена потужність: 387,2 кВт
  • Регіон: Львівська область
  • Сонячні модулі: JA Solar 550 Вт
  • Інвертори: Huawei SUN2000-100KTL-M2, номінальною потужністю 100 кВт
  • Рік реалізації: 2024
  • Планова окупність проєкту: 2,5 роки
  • Виконано роботи: проектування, постачання обладнання і матеріалів, монтажні та пусконалагоджувальні роботи.

 

Відгук про Авенстон від компанії Біскотті
 

Ключові напрямки діяльності Авенстон

Промислові сонячні електростанції

Будуємо мережеві промислові сонячні електростанції для продажу електроенергії в мережу по договорам PPA та через систему аукціонів. Наземні сонячні електростанції "під ключ" - проєктування, генпідряд, підключення до мереж.
Дізнатися більше

Комерційні сонячні електростанції

З 2010 року виконуємо повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій для бізнесу.
Дізнатися більше

Плавучі сонячні електростанції

Ми пропонуємо всі необхідні послуги та інноваційні рішення для впровадження плавучих сонячних електростанцій (FPV) в Європі та на Близькому Сході. Технічні консультації, проектування та послуги EPC під ключ.
Дізнатися більше

Системи накопичення електроенергії

Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Проєктування, будівництво та введення в експлуатацію систем накопичення енергії.
Дізнатися більше

Обладнання для сонячних електростанцій

Авенстон має багаторічний досвід у постачанні обладнання і матеріалів на будівельні майданчики проєктів ВДЕ. Вартість обладнання та вибір оптимального графіка доставки можуть бути ефективно оптимізовані фахівцями нашої компанії.
Дізнатися більше

Системи резервного живлення та ДБЖ

Надаємо послуги з встановлення сучасних джерел безперервного та резервного живлення для комерційних підприємств. Проєктування, встановлення і сервіс ДБЖ малої та середньої потужності. Резервні системи електропостачання.
Дізнатися більше

Експлуатація і сервіс сонячних електростанцій

Подовжуємо термін служби об'єктів ВДЕ, збільшуємо їхню прибутковість, оптимізуємо продуктивність та експлуатаційну доступність, знижуємо операційні витрати. Планове та позапланове технічне обслуговування, гарантія, сервіс.
Дізнатися більше

Додаткові інжинірингові послуги

Авенстон надає окремі послуги, повʼязані з технічними аспектами реалізації проєктів в галузі відновлювальної енергетики: моделювання, техніко-економічне обгрунтування, проєктування, монтажні та електромонтажні роботи.
Дізнатися більше