Участь в Українській Енергетичній Ініціативі

Компанія Авенстон стала партнером Української Енергетичної Ініціативи та підписала відповідну Декларацію. Ми висловлюємо наше зобов’язання прискорити реконструкцію, відновлення та модернізацію енергетичного сектору України. Ми віримо, що завдяки широкій співпраці зацікавлених сторін галузі ми зможемо забезпечити успішне відновлення та розвиток української енергетики.

Наші зусилля, як члена Української Енергетичної Ініціативи, будуть спрямовані на:

  • відкритий обмін і консолідацію бізнес-досвіду, який не заважає конкурентним відносинам між членами;
  • співпрацю з міжнародними та місцевими компаніями та організаціями
  • поєднання місцевий досвід із світовим досвідом;
  • просування, розвиток та адвокацію необхідних змін в Україні, які прискорюють Енергетичний Перехід;
  • створення нових дорожніх карт декарбонізації для країни та сприяння створенню нових стійких галузей промисловості;
  • прискорення розміщення капіталу та розробки нових проектів.
Декларація Авенстон щодо участі в Українській Енергетичній Ініціативі

Українська Енергетична Ініціатива – це енергетична ініціатива мережі Глобального договору ООН в Україні, яка об’єднує партнерів у створенні широкої галузевої коаліції, завданням якої є прискорення відновлення енергетичного сектору України.

Гібридна СЕС на базі автомобільного навісу

Ми раді представити наш новий продукт для власників бізнесу - гібридну сонячну електростанцію на базі автомобільного навісу, яка втілює сучасні технології та рішення для максимально ефективного використання зеленої енергії.
Дізнатися більше

Системи акумулювання енергії: промислові та побутові

З моменту відкриття електрики люди шукали ефективні методи зберігання енергії для подальшого використання у разі потреби. Існує багато способів зберігання енергії, проте дуже важливо визначити, які технології найкраще підходять для задоволення поточних і майбутніх потреб.
Дізнатися більше

Розвиток галузі відновлюваної енергетики

У статті Дмитро Лукомський зазначив прогнозування щодо щорічних глобальних інвестицій в енергетику у 2021 році, які повинні зрости до 1,9 трлн. доларів США і перевершити загальний обсяг щорічних інвестицій до докризового рівня.
Дізнатися більше

Рідке біопаливо

Виділяють 3 види біопалива в залежності від агрегатного стану і природи речовини: тверде, рідке і газоподібне. Рідке паливо - це спирти (метанол, етанол, бутанол), ефіри, біодизель і біомазут.
Дізнатися більше