Авенстон – член Спілки українських підприємців

Компанія Авенстон вступила до однієї з найпотужніших бізнес-спільнот нашої країни та стала членом Спілки українських підприємців (СУП). Ми повністю розділяємо цінності СУП і разом з однодумцями плануємо активно сприяти покращенню умов для ведення чесного і прозорого бізнесу в нашій державі.

Місія Спілки – створення та розвиток сприятливого бізнес-клімату в Україні. Спільнота обʼєднує український бізнес незалежно від масштабу, галузі та географії діяльності. Ключові цінності спілки – це свобода підприємництва, недоторканність приватної власності, верховенство права, патріотизм і розуміння України як місця, де ми живемо, досягаємо успіху і де будуть щасливо жити наші діти.

Спілка українських підприємців веде активний діалог з владою щодо покращення умов ведення підприємницької діяльності та внесення відповідних змін у законодавство. Першочергові пріоритети СУП – це дерегуляція, податкова та митна реформи, спрощення зовнішньоекономічної діяльності. Членами Спілки є понад 950 компаній з усіх регіонів України.

Наша компанія має давню стратегічну ціль – сприяти підвищенню енергетичної незалежності нашої держави. У цей період часу питання надійної та доступної власної генерації стало дуже актуальним для українських підприємств, які попри війну продовжують працювати і розвиватися. Сонячні електростанції та сучасні системи зберігання енергії швидко підвищують стійкість енергетичних господарств, тоді як технічно простіші мережеві фотоелектричні технології дозволяють бізнесу значно знизити витрати на електроенергію.

Авенстон приєднується до Спілки українських підприємців, щоб розширити коло партнерів і більш ефективно рухатись до реалізації своїх цілей. Бізнес – це завжди нові і цікаві задачі, які потребують постійного вирішення та покращення. Але тільки в об’єднанні зусиль з’являється шанс досягти дійсно захоплюючих результатів. Саме це спонукало нас приєднатись до спільноти СУП.

Авенстон забезпечує комплексний підхід та професійне управління проєктами будівництва і експлуатації дахових комерційних сонячних електростанцій для бізнесу і підприємств, наземних промислових сонячних електростанцій, а також гібридних систем енергоживлення з функцією зберігання енергії (PV+BESS). Наша компанія реалізує проєкти для замовників, а також має власні інвестиції в проєкти сонячної енергетики. Ми працюємо на ринку сонячної енергетики багато років, що дозволило накопичити цінний практичний досвід. Портфоліо Авенстон складається з великої кількості діючих сонячних електростанцій різних типів і розмірів. Ми застосовуємо на практиці класичні та інноваційні “зелені” технології, зберігаючи помірний рівень капітальних і операційних витрат. Проєкти Авенстон враховують світові екологічні стандарти і відповідають найвищим вимогам якості.

Юридичні аспекти будівництва наземних СЕС

Будівництво наземних сонячних електростанцій потребує отримання дозвільної документації та документів, що підтверджують введення об’єкта в експлуатацію. Проєктування та будівництво таких об’єктів здійснюється у визначеному законом порядку.
Дізнатися більше

1 МВт – за змінним струмом чи постійним? Роз’яснення НКРЕКП

Компанія АВЕНСТОН отримала лист-роз’яснення від НКРЕКП важливого для інвесторів питання щодо механізму обрахунку встановленої потужності для об’єктів, що виробляють електричну енергію з енергії сонця та належать юридичним особам.
Дізнатися більше

Пасивні будинки та їх принципи проєктування

Пасивні будинки відрізняються дуже низькою втратою енергії (тепла), завдяки використанню пасивних методів енергозбереження (ізоляційні матеріали, інженерні та архітектурні рішення). Фахівці нашої компанії підготували цікавий і доступний матеріал про базові принципи енергозберігаючого будинку.
Дізнатися більше

Еволюція і зростання в умовах військової агресії

Інтервʼю з паном Дмитром Лукомським, співзасновником та головою наглядової ради групи компаній Авенстон, для онлайн-видання tubetorial.com
Дізнатися більше