Рекорди ефективності сонячних фотоелектричних приладів

Національна лабораторія відновлюваної енергії (NREL) вже багато років працює над аналізом найсучасніших фотоелектричних (PV) технологій самого широкого спектру розробок і застосувань з метою прискорити впровадження на ринку технологій відновлюваної енергії та енергоефективності. NREL має довгу історію точного вимірювання та відстеження ефективності та продуктивності фотоелектричних пристроїв, в тому числі – сонячних фотоелектричних перетворювачів і сонячних модулів.

З 1976 року по теперішній час NREL веде виміри і підтримує в актуальному стані діаграму найвищої підтвердженої ефективності перетворення для дослідницьких фотоелементів, що виготовляються по різним фотоелектричним технологіям:

Діаграма найвищої підтвердженої ефективності перетворення для дослідницьких фотоелементів

Також, з 1988 року по теперішній час NREL веде таблицю рекордів найвищої підтвердженої ефективності перетворення для сонячних модулів для різних фотоелектричних технологій:

Таблиця рекордів найвищої підтвердженої ефективності перетворення для сонячних модулів

Фотоелектричні пристрої, включені в ці діаграми, мають ефективність, яка підтверджена незалежними тестовими лабораторіями, та відповідають поточному стану розвитку науки у відповідні періоди часу. Найновіші світові рекорди для кожної технології виділені вздовж правого краю на прапорці, що містить ефективність та символ технології. Компанія або група, яка виготовила пристрій для кожного останнього запису, виділена жирним шрифтом.

Інформація, що створена NREL, надається добросовісно, але автори не несуть прямої відповідальності за будь-які помилки чи упущення. Дані не захищені авторським правом і можуть використовуватися в презентаціях та публікаціях із зазначенням джерела походження.

 

Ключові напрямки діяльності Авенстон

Промислові сонячні електростанції

Будуємо мережеві промислові сонячні електростанції для роботи по "зеленому" тарифу або продажу електроенергії через систему аукціонів. Наземні сонячні електростанції "під ключ" - проект, генпідряд, підключення до мереж.
Дізнатися більше

Комерційні сонячні електростанції

З 2010 року виконуємо повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій для бізнесу.
Дізнатися більше

Системи накопичення електроенергії

Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Девелопмент, проєктування, будівництво та введення в експлуатацію.
Дізнатися більше

Експлуатація і сервіс

Подовжуємо термін служби об'єктів ВДЕ, збільшуємо їхню прибутковість, оптимізуємо продуктивність та експлуатаційну доступність, знижуємо операційні витрати. Планове та позапланове технічне обслуговування, гарантія, сервіс.
Дізнатися більше