Українсько-Чеське партнерство та інвестиції

Представники Авенстон взяли участь у заході, присвяченому українсько-чеському партнерству та інвестиціям в енергонезалежність громад. Нам було приємно привітати новопризначеного Посла Чеської Республіки в Україні Радека Пеха, зустрітися з Головою Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Ганною Замазєєвою та Головним виконавчим директором Українського офісу із залучення інвестицій Сергієм Цівкачем.

Захід продемонстрував активну роботу як українських, так і іноземних інвесторів для розробки та реалізації затребуваних громадами ВДЕ проєктів. З такими надійними партнерами буде можлива енергоефективна та «зелена» трансформація в Україні.

Авенстон братиме активну участь у нових проєктах, пов’язаних із впровадженням технологій відновлюваної енергетики в Україні. Ми віримо у великі перспективи цього ринку і вже розпочали нові інвестиційні PV проєкти, насамперед орієнтовані на продаж сонячної електроенергії в мережу за комерційними тарифами.

Інвестиції в енергонезалежність громад

Сонячні електростанції типу “Схід-Захід”

У даній статті проведений детальний аналіз способу орієнтування сонячних панелей у складі СЕС одночасно на схід та захід, включно з визначенням їх переваг та особливостей.
Дізнатися більше

Відновлювані джерела енергії – енергетична незалежність для України

Енергетична безпека та незалежність перейшли на порядок денний в Україні з часів, коли Росія розпочала війну на Донбасі чотири роки тому. До 2014 року Україна покладалася на Росію як постачальника газу.
Дізнатися більше

Агрівольтаїка – синергія Землі і Сонця

З розвитком PV-технологій, агрівольтаїка стає мейнстрімом і відкриває нові, небачені раніше перспективи розвитку товарного с/г виробництва з одночасним вирішенням проблем енергозабезпечення цих процесів. І не тільки їх.
Дізнатися більше

Що таке сонячні електростанції BIPV?

BIPV (абревіатура від англійського Building-integrated photovoltaics) – це сонячні електростанції (СЕС), які інтегровані в будівлі (споруди), виконуючи при цьому крім свого безпосереднього призначення – генерації електроенергії
Дізнатися більше