Українсько-Чеське партнерство та інвестиції

Представники Авенстон взяли участь у заході, присвяченому українсько-чеському партнерству та інвестиціям в енергонезалежність громад. Нам було приємно привітати новопризначеного Посла Чеської Республіки в Україні Радека Пеха, зустрітися з Головою Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Ганною Замазєєвою та Головним виконавчим директором Українського офісу із залучення інвестицій Сергієм Цівкачем.

Захід продемонстрував активну роботу як українських, так і іноземних інвесторів для розробки та реалізації затребуваних громадами ВДЕ проєктів. З такими надійними партнерами буде можлива енергоефективна та «зелена» трансформація в Україні.

Авенстон братиме активну участь у нових проєктах, пов’язаних із впровадженням технологій відновлюваної енергетики в Україні. Ми віримо у великі перспективи цього ринку і вже розпочали нові інвестиційні PV проєкти, насамперед орієнтовані на продаж сонячної електроенергії в мережу за комерційними тарифами.

Інвестиції в енергонезалежність громад

Нетрадиційні ВДЕ: реальність чи фантастика?

Сьогодні спостерігається загальна світова тенденція до екологічної обізнаності, і відновлювані джерела енергії знаходяться під пильною увагою. Компанія АВЕНСТОН представляє огляд нетрадиційних ВДЕ: грозова енергетика, кріоенергетика, гравітаційна енергетика та технології концентрації сонячного світла.
Дізнатися більше

До питання розвитку сонячної енергетики в Казахстані

Коментарі Дмитра Лукомського для казахського республіканського ділового тижневика "КУРСІВ'" з приводу перспектив розвитку галузі сонячної енергетики в цій країні
Дізнатися більше

Застосування сонячних батарей для виробничих підприємств

У зв'язку з постійним підвищенням енергетичних тарифів, жорсткістю вимог екологічного характеру до роботи підприємств, що виробляють електроенергію традиційними способами, все більшого поширення в світі набуває використання відновлюваних джерел електрики.
Дізнатися більше

Про сучасні плавучі сонячні електростанції

Сонячна енергетика - один з сегментів світової енергетики, що розвиваються найбільш стрімко. При цьому розробники і конструктори постійно шукають підходи, які дозволять підвищити генерацію при зниженні операційних витрат.
Дізнатися більше