Авенстон приймає участь в EcoEnergy Expo ‑ 2023

Виставка EcoEnergy Expo ‑ 2023

Ми з радістю оголошуємо про свою участь у XV Міжнародній спеціалізованій виставці EcoEnergy Expo 2023, яка відбудеться з 17 по 19 жовтня 2023 року в Міжнародному Виставковому Центрі в місті Києві. Ця подія, що щороку збирає найбільших гравців у сфері сталого розвитку, стане чудовим місцем для обміну ідеями та новими технологіями в галузі відновлювальних джерел енергетики енергетики. 

Метою нашої участі на EcoEnergy Expo 2023 є активне сприяння розвитку альтернативних джерел енергії в Україні і розширення усвідомленості про важливість сталого розвитку. Ми прагнемо демонструвати, як використання альтернативної енергетики може стати важливим чинником у забезпеченні нашої країни та світу в цілому чистою, надійною та доступною енергією, особливо після початку повномасштабної війни в України. Ми хочемо показати, що зелена енергетика має стати глобальним суспільним благом, усунути перешкоди на шляху обміну знаннями та передачі технологій.

Враховуючи величезний потенціал, який має галузь відновлюваної енергетики в Україні, для компаній цієї вертикалі має сенс брати участь у галузевих виставках та конференціях з відновлюваної енергетики, щоб розширити коло своїх клієнтів, вивчити можливості для розвитку нового бізнесу та продемонструвати на виставці рішення деяких з найбільш нагальних проблем чистої енергетики.

Не пропустіть нагоди відвідати наш стенд на EcoEnergy Expo 2023! Ми з нетерпінням чекаємо можливості поділитися з вами нашим досвідом, продуктами та інноваціями у сфері зеленої енергетики. Ми – саме той системний інтегратор, який допоможе та втілить усі ваші задачі. Запрошуємо вас долучитися до нас у спільному зусиллі перетворити наш світ, зробивши його більш екологічно чистим, ефективним і стійким до викликів, які приховує майбутнє.

“It’s time to stop burning our planet, and start investing in the abundant renewable energy all around us.”

ANTÓNIO GUTERRES, United Nations Secretary-General

Мала сонячна енергетика – фактори зростання

Глобальному впровадженню відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) неабияк сприяє розвиток PV-генерації всіх рівнів потужності
Дізнатися більше

Імплементація ВДЕ: автономні та мережеві рішення

За останнє десятиріччя розвиток відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) відбувався темпами, що випереджували будь-які інші джерела енергії. Насьогодні ВДЕ досягли певного рівня зрілості та більшої фінансової привабливості, аніж традиційні технології.
Дізнатися більше

Зелений тариф в Україні

"Зелений тариф" був офіційно введений в Україні в 2009 році. Основним зобов'язанням держави було викупити всю кількість електроенергії, виробленої з використанням відновлюваних джерел енергії (ВДЕ).
Дізнатися більше

Вплив систем зберігання енергії на впровадження ВДЕ

В чому криється ключова проблема впровадження PV-генерації? Яким чином нейтралізувати вади змінюваної генерації (VRE) з відновлюваних джерел (ВДЕ)?
Дізнатися більше