Технології будівництва та автономні рішення

Успішно завершився форум-експозиція “Технології будівництва та автономні рішення”, де відбулася активна участь компанії Авенстон. Захід, який проходив у Mercure Congress Centre, зібрав сотні учасників і професіоналів із сфери будівництва та інженерії, а також представників малого та середнього бізнесу, місцевого самоврядування та керівників комунальних підприємств з усієї України, керівників ОСББ Києва, представників державного сектору та фінансово-банківських інституцій, а також найбільших Телеком операторів. На форумі демонструвалися останні досягнення та інноваційні рішення у сфері будівництва, відновлюваної енергетики, “розумних” технологій та автономних систем.

Наші представники компанії з радістю презентували свої інноваційні рішення та послуги, спрямовані на покращення сектора будівництва та впровадження автономних технологій. Відвідувачі мали змогу ближче ознайомитися з історією нашої компанії, отримати кваліфіковану консультацію, цікаві ідеї та можливості реалізації їх проєктів. Ми висвітлювали проєкти з використання сонячних панелей, енергоефективних систем, а також розповідали про свої досягнення у сфері розвитку відновлюваних джерел енергії для промисловості та бізнесу. Команда Авенстон також активно взаємодіяла зі спеціалістами галузі, викладаючи інформацію про свої проєкти та обмінюючись досвідом з іншими учасниками форуму. Ця співпраця виявилася важливим елементом під час обговорення та знаходження нових шляхів для вдосконалення сучасного будівництва та впровадження екологічно чистих технологій. Форум-Експозиція “Технології будівництва та автономні рішення” став вдалим заходом для компанії Авенстон, дозволяючи їй продемонструвати свою експертність та відмінність у галузі сонячної енергетики та відновлювальних джерел енергії. Захід підкреслив важливість інноваційних рішень для сталого розвитку будівельного сектора та сприяв розширенню співпраці між ключовими гравцями у цій галузі. 

Компанія Авенстон із нетерпінням очікує на майбутні подібні заходи, де вона матиме змогу поділитися своїм досвідом та думками, аби пришвидшити перехід до чистої енергетики. 

Слідкуйте за нашими новинами!

Нові технології у виробництві фотоелектричних батарей

За останні кілька років технології виробництва фотоелектричних модулів досить сильно змінилися. Тож наразі ми маємо складний ринок, наповнений продукцією з різними параметрами та властивостями. Ми підготували корисний матеріал, який допоможе потенційним інвесторам не зробити помилок.
Дізнатися більше

Варіанти виконання BIPV систем

Зростає кількість власників будинків, які зацікавлені в переході відновлювані джерела енергії. Використання BIPV сонячних систем для заміни традиційних будівельних матеріалів надає нові можливості для поєднання ВДЕ та архітектурних рішень.
Дізнатися більше

Використання діаграми Ганта для проектування і будівництва сонячних електростанцій

Графік проекту - важливий інструмент управління будівництвом об'єкта сонячної енергетики. Він дозволяє менеджеру проекту планувати доставку обладнання та матеріалів на будівельний майданчик, синхронізувати роботу перевізників і субпідрядників. Він важливий для моніторингу процесу будівництва і витрат за проектом, графік дає можливість передбачити і запобігати можливі затримки. Використання графіка проекту набагато ефективніше, ніж просто список-календар заходів
Дізнатися більше

Прогноз обсягів генерації сонячними електростанціями

Прогноз обсягів генерації електроенергії сонячними станціями - це в першу чергу прогнозування кількості сонячної радіації, яку отримають сонячні панелі. У статті розглядаються кілька методів прогнозування генерації електрики сонячними електростанціями.
Дізнатися більше