Технології будівництва та автономні рішення

Успішно завершився форум-експозиція “Технології будівництва та автономні рішення”, де відбулася активна участь компанії Авенстон. Захід, який проходив у Mercure Congress Centre, зібрав сотні учасників і професіоналів із сфери будівництва та інженерії, а також представників малого та середнього бізнесу, місцевого самоврядування та керівників комунальних підприємств з усієї України, керівників ОСББ Києва, представників державного сектору та фінансово-банківських інституцій, а також найбільших Телеком операторів. На форумі демонструвалися останні досягнення та інноваційні рішення у сфері будівництва, відновлюваної енергетики, “розумних” технологій та автономних систем.

Наші представники компанії з радістю презентували свої інноваційні рішення та послуги, спрямовані на покращення сектора будівництва та впровадження автономних технологій. Відвідувачі мали змогу ближче ознайомитися з історією нашої компанії, отримати кваліфіковану консультацію, цікаві ідеї та можливості реалізації їх проєктів. Ми висвітлювали проєкти з використання сонячних панелей, енергоефективних систем, а також розповідали про свої досягнення у сфері розвитку відновлюваних джерел енергії для промисловості та бізнесу. Команда Авенстон також активно взаємодіяла зі спеціалістами галузі, викладаючи інформацію про свої проєкти та обмінюючись досвідом з іншими учасниками форуму. Ця співпраця виявилася важливим елементом під час обговорення та знаходження нових шляхів для вдосконалення сучасного будівництва та впровадження екологічно чистих технологій. Форум-Експозиція “Технології будівництва та автономні рішення” став вдалим заходом для компанії Авенстон, дозволяючи їй продемонструвати свою експертність та відмінність у галузі сонячної енергетики та відновлювальних джерел енергії. Захід підкреслив важливість інноваційних рішень для сталого розвитку будівельного сектора та сприяв розширенню співпраці між ключовими гравцями у цій галузі. 

Компанія Авенстон із нетерпінням очікує на майбутні подібні заходи, де вона матиме змогу поділитися своїм досвідом та думками, аби пришвидшити перехід до чистої енергетики. 

Слідкуйте за нашими новинами!

Світові інвестиції у відновлювані джерела енергії

Для скорочення викидів вуглецю й обмеження таким чином глобального потепління потрібно збільшення обсягу світових інвестицій у відновлювані джерела енергії (ВДЕ). Скільки ж вкладається в цей сектор і як ці фінанси розподіляються у всьому світі? Які перспективи інвестування у ВДЕ в Україні?
Дізнатися більше

Європейський парламент оновив цілі щодо ВДЕ

Частка відновлюваної енергії в Європі буде збільшена до 2030 року. Європейський парламент підвищив цілі по розширенню використання відновлюваних джерел енергії. Відтепер цільовий показник по ВДЕ становитиме 45% замість 40%.
Дізнатися більше

Прогноз обсягів генерації сонячними електростанціями

Прогноз обсягів генерації електроенергії сонячними станціями - це в першу чергу прогнозування кількості сонячної радіації, яку отримають сонячні панелі. У статті розглядаються кілька методів прогнозування генерації електрики сонячними електростанціями.
Дізнатися більше

Нетрадиційні ВДЕ: реальність чи фантастика?

Сьогодні спостерігається загальна світова тенденція до екологічної обізнаності, і відновлювані джерела енергії знаходяться під пильною увагою. Компанія АВЕНСТОН представляє огляд нетрадиційних ВДЕ: грозова енергетика, кріоенергетика, гравітаційна енергетика та технології концентрації сонячного світла.
Дізнатися більше