Інвестиції в проєкти сонячної енергетики

Компанія Авенстон запрошує до співпраці інвесторів для спільної реалізації проєктів у галузі сонячної енергетики. Мова іде про будівництво комерційних сонячних електростанцій на території України та Східної Європи та подальшу продаж виробленої ними сонячної електроенергії на вільному ринку PPA. Привабливість довгострокових інвестицій у комерційні сонячні електростанції зумовлена їх високою рентабельностю та терміном окупності до 5 років. Це досягається завдяки постійному зростанню тарифів на електроенергію, а також зниженню цін на обладнання для сонячних електростанцій, з одночасним підвищенням його ефективності. Сонячна енергетика є одним з найбільш швидко зростаючих сегментів енергетичного ринку та показує постійні тренди щорічного стабільного збільшення кількості та сумарної встановленої потужності новопобудованих сонячних електростанцій.

Портфель проєктів Авенстон

Наша компанія має багаторічний практичний досвід успішної реалізації сонячних проєктів потужністю від десятків кіловат до десятків мегават. Ми працюємо в цій галузі з 2010 року, а ядро нашої команди професійно займається сонячною енергетикою ще з 2001 року, тобто більше 20 років. Авенстон виконує повний цикл робіт, що включають у себе девелопмент проєктів, розробку проєктної документації, комплектацію та будівництво сонячних електростанцій, реконструкції силових підстанцій, підключення до мереж, експлуатацію та сервісне обслуговування. Ми активно приймаємо участь у девелопменті нових проєктів, постійно моніторим та аналізуємо ринок RTB проєктів, співінвестуємо та фінансуємо будівництво дахових і наземних сонячних електростанцій. Пріоритетним напрямком нашої інвестиційної діяльності є пошук та реалізація проєктів на партнерських умовах.

Якщо вас цікавить ринок сонячної енергетики України і ви готові приймати наявні локальні ризики, розуміючи одночасно великий потенціал для отримання підвищеної ставки дохідності у порівнянні з більш консервативними ринками, ми відкриті для обговорення можливих шляхів співпраці. Успішний досвід участі в будівництві промислових сонячних електростанцій в якості девелопера, інвестора, генерального підрядника та оператора комерційної експлуатації таких обʼєктів, дозволяє компанії Авенстон забезпечувати додану вартість проєктам, в яких ми приймаємо участь як партнер.

Ринок дахових сонячних інсталяцій

Галузь сонячної енергетики наразі активно розвивається в усьому світі. В Україні також прогнозується зростання попиту на дахові сонячні електростанції. Очикується післявоєнний бум "зеленої" генерації електроенергії для власного споживання.
Дізнатися більше

Сонячні симулятори – нові можливості для PV-бізнесу

Розвиток сонячної енергетики, що останнім часом потужно стимульований падінням вартості PV-компонентів, стикається з новим викликом. Досить важко достеменно оцінити привабливість розташування бізнес-проекту з PV-енергетики та обрати перспективну бізнес-модель для нього.
Дізнатися більше

Інвестуйте і торгуйте в Україні

Авенстон аналізує певні перспективи та плани співпраці в галузі альтернативної енергетики України для іноземних компаній та згадує основні проблеми, з якими вони стикаються, співпрацюючи з українськими колегами під час розробки проектів.
Дізнатися більше

Про гібридні енергетичні рішення

Надійні джерела живлення є важливою потребою для кожного бізнесу. Через нестабільність мережевого електропостачання підприємствам доводиться вдаватися до альтернативних джерел енергії для забезпечення нормальної щоденної роботи.
Дізнатися більше