Інвестиції в проєкти сонячної енергетики

Компанія Авенстон запрошує до співпраці інвесторів для спільної реалізації проєктів у галузі сонячної енергетики. Мова іде про будівництво комерційних сонячних електростанцій на території України та Східної Європи та подальшу продаж виробленої ними сонячної електроенергії на вільному ринку PPA. Привабливість довгострокових інвестицій у комерційні сонячні електростанції зумовлена їх високою рентабельностю та терміном окупності до 5 років. Це досягається завдяки постійному зростанню тарифів на електроенергію, а також зниженню цін на обладнання для сонячних електростанцій, з одночасним підвищенням його ефективності. Сонячна енергетика є одним з найбільш швидко зростаючих сегментів енергетичного ринку та показує постійні тренди щорічного стабільного збільшення кількості та сумарної встановленої потужності новопобудованих сонячних електростанцій.

Портфель проєктів Авенстон

Наша компанія має багаторічний практичний досвід успішної реалізації сонячних проєктів потужністю від десятків кіловат до десятків мегават. Ми працюємо в цій галузі з 2010 року, а ядро нашої команди професійно займається сонячною енергетикою ще з 2001 року, тобто більше 20 років. Авенстон виконує повний цикл робіт, що включають у себе девелопмент проєктів, розробку проєктної документації, комплектацію та будівництво сонячних електростанцій, реконструкції силових підстанцій, підключення до мереж, експлуатацію та сервісне обслуговування. Ми активно приймаємо участь у девелопменті нових проєктів, постійно моніторим та аналізуємо ринок RTB проєктів, співінвестуємо та фінансуємо будівництво дахових і наземних сонячних електростанцій. Пріоритетним напрямком нашої інвестиційної діяльності є пошук та реалізація проєктів на партнерських умовах.

Якщо вас цікавить ринок сонячної енергетики України і ви готові приймати наявні локальні ризики, розуміючи одночасно великий потенціал для отримання підвищеної ставки дохідності у порівнянні з більш консервативними ринками, ми відкриті для обговорення можливих шляхів співпраці. Успішний досвід участі в будівництві промислових сонячних електростанцій в якості девелопера, інвестора, генерального підрядника та оператора комерційної експлуатації таких обʼєктів, дозволяє компанії Авенстон забезпечувати додану вартість проєктам, в яких ми приймаємо участь як партнер.

Сонячна енергетика для автомобільної галузі

В статті розглянуті питання доцільності та перспективності встановлення сонячних електростанцій для компаній у сфері сервісу автомобільного транспорту на прикладі таких підприємств, як автозаправні комплекси, автомийки або станції технічного обслуговування
Дізнатися більше

ВДЕ та ринок електроенергетики – напередодні 2020 року

Ринок електроенергетики України перебуває в стані важливих змін, що передують глибинним трансформаціям у застосуванні «зеленого» тарифу для галузі ВДЕ в 2020 році. В якому стані наразі перебуває сектор ВДЕ України? Що сприяє та що заважає розвитку цієї галузі енергетики? Чи вповні Україна готова до енергетичної транзиції та декарбонізації енергетики?
Дізнатися більше

1 МВт – за змінним струмом чи постійним? Роз’яснення НКРЕКП

Компанія АВЕНСТОН отримала лист-роз’яснення від НКРЕКП важливого для інвесторів питання щодо механізму обрахунку встановленої потужності для об’єктів, що виробляють електричну енергію з енергії сонця та належать юридичним особам.
Дізнатися більше

Перспективи водневої енергетики

Енергоефективність та стійкість є двома важливими факторами, що сприяють переходу від нинішньої економіки, що базується на викопному паливі, до економіки замкнутого циклу, яка буде застосовувати найпередовіші енергетичні технологічні рішення нинішнього століття.
Дізнатися більше