Ми розширюємось

Авенстон шукає співробітників для роботи в області сонячної енергетики. У нас є кілька класних вакансій як для технарів, так і для менеджерів в напрямках закупівель, продажів і маркетингу. Одна обов’язкова умова – знання англійської мови на рівні не нижче середнього.

Ми розглядаємо кандидатів як з досвідом роботи в сфері відновлюваних джерел енергії, так і тих, хто нещодавно закінчив вуз і шукає свою першу роботу. Якщо ви зацікавлені в працевлаштуванні, сповнені ентузіазму і бажання розвиватися в сфері чистої енергетики, пишіть нам на hr@avenston.com. Буде цікаво.

Більше деталей про роботу в Авенстон.

Работа в солнечной энергетике

Світові потоки інвестицій у відновлювані джерела енергії

Для скорочення викидів вуглецю й обмеження таким чином глобального потепління потрібно збільшення обсягу світових інвестицій у відновлювані джерела енергії (ВДЕ). Скільки ж вкладається в цей сектор і як ці фінанси розподіляються у всьому світі? Які перспективи інвестування у ВДЕ в Україні?
Дізнатися більше

Відновлювані джерела енергії – енергетична незалежність для України

Енергетична безпека та незалежність перейшли на порядок денний в Україні з часів, коли Росія розпочала війну на Донбасі чотири роки тому. До 2014 року Україна покладалася на Росію як постачальника газу.
Дізнатися більше

Інтернет-конференція з сонячної енергетики

У травні 2010 року в рамках проекту "Зелена Хвиля" в Україні пройшла інтернет-конференція на тему сонячної енергетики. У даній статті ми знайомимо вас з коментарями Дмитра Лукомського, експерта в сфері сонячної енергетики.
Дізнатися більше

Як вибрати сонячні фотомодулі (сонячні батареї)?

Сонячна батарея – це найважливіший і, одночасно, найдорожчий компонент в будь-якій фотоелектричній системі. Саме від його надійності, довговічності та ефективності багато в чому залежить успішна і довгострокова прибуткова експлуатація сонячної станції.
Дізнатися більше