Ми розширюємось

Авенстон шукає співробітників для роботи в області сонячної енергетики. У нас є кілька класних вакансій як для технарів, так і для менеджерів в напрямках закупівель, продажів і маркетингу. Одна обов’язкова умова – знання англійської мови на рівні не нижче середнього.

Ми розглядаємо кандидатів як з досвідом роботи в сфері відновлюваних джерел енергії, так і тих, хто нещодавно закінчив вуз і шукає свою першу роботу. Якщо ви зацікавлені в працевлаштуванні, сповнені ентузіазму і бажання розвиватися в сфері чистої енергетики, пишіть нам на hr@avenston.com. Буде цікаво.

Більше деталей про роботу в Авенстон.

Работа в солнечной энергетике

Водневі перспективи для відновлюваних джерел енергії

Енергоефективність та стійкість є двома важливими факторами, що сприяють переходу від нинішньої економіки, що базується на викопному паливі, до економіки замкнутого циклу, яка буде застосовувати найпередовіші енергетичні технологічні рішення нинішнього століття.
Дізнатися більше

Сонячне прогнозування в Україні

Погодні системи значно впливають на доступність сонячної радіації. Це означає, що змінюється вихідна потужність сонячної електростанції та кількість виробленої електроенергії протягом дня. Оскільки Україна постачає все більше електрики від сонця у свою національну мережу, все важливішими стають сонячні прогнози.
Дізнатися більше

Інжиніринг в сонячній енергетиці і не тільки

Вашій увазі пропонується інтерв'ю з Сергієм Друзенко, керівником компанії "Авенстон Інжиніринг". Дане підприємство реалізує проекти в сфері сонячної енергетики, а також займається впровадженням сучасних MEP-систем.
Дізнатися більше

Геотермальні електростанції: переваги та недоліки

Деякі дослідники вважають, що геотермальна енергія зрештою буде складати близько 1/6 від світового енергопостачання, інші ж, навпаки, дають їй мінімальний шанс на подальше існування... Чи інвестувати в будівництво геотермальної електростанції – вибір за вами.
Дізнатися більше