Сонячні інвертори (on-grid, off-grid, hybrid)

Сонячні інвертори Фроніус

Fronius - це відомий австрійський виробник надійних сонячних інверторів. Компанія має багаторічний досвід роботи на ринку сонячної енергетики.
Дізнатися більше

Сонячні інвертори KACO

Сонячні фотоелектричні інвертори KACO підходять для малих і великих фотоелектричних систем і відрізняються великим переліком стандартного устаткування. Нові продукти KACO blueplanet - ваш шлях до незалежного і ефективного енергопостачання з використанням ВДЕ.
Дізнатися більше

Сонячні інвертори Sungrow

Компанія Sungrow Power Supply Co вже більше 20 років є виробником високотехнологічного инверторного обладнання для енергетичних проектів.
Дізнатися більше

Трифазні інвертори Solis Ginlong Technologies

Трифазні інвертори Solis підходять для різних PV проектів з трифазним входом, а також є ідеальними моделями для побутових, промислових і комерційних PV-систем, включаючи невеликі і середні розподілені сонячні електростанції.
Дізнатися більше

Трифазні інвертори SMA Solar Technology

Наша група має довгострокову та плідну співпрацю з компанією SMA Solar Technology.
Дізнатися більше

Сонячні інвертори Huawei

Компанія Huawei надає свої послуги і реалізує високоякісні продукти по всьому світу. Одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії є розробка рішень для сонячної енергетики, в тому числі – виробництво високоякісних сонячних інверторів і інтелект
Дізнатися більше

Сонячні інвертори належать до найважливіших елементів будь-якої сонячної електростанції. Мережеві сонячні інвертори перетворюють постійний струм (DC), який генерується сонячними батареями, в змінний струм (AC), і працюють тільки в разі наявності напруги у зовнішній мережі. Резервні та автономні сонячні інвертори можуть працювати без зовнішньої мережі, просто використовуючи акумулюючі батареї. Крім перетворення напруги, сучасні інвертори можуть працювати як інтелектуальна система, яка опікується загальним контролем та операційним управлінням по всій мережі.

Можна виділити три основні види інверторів за типом використання: автономні, мережні і багатофункціональні (гібридні). Автономні (off-grid) інвертори є частиною відокремленої фотоелектричної системи і ніяк не з’єднуються із зовнішнім електричною мережею. Синхронні або мережеві (on-grid) інвертори працюють спільно з централізованою системою електропостачання – якщо у зовнішній мережі спостерігаються зупинки в роботі, то мережевий інвертор автоматично відключається. Для роботи в мережі, де поєднується як споживання «стандартної» електроенергії, так і енергії від сонячних фотоелектричних модулів, можливе використання так званих гібридних сонячних інверторів.

В комерційних сонячних електростанціях залежно від встановленої потужності можливе використання як невеликих стрінгових сонячних інверторів, так й більш потужних центральних інверторів. Вибір того чи іншого типу інвертора відбувається на етапі проектування сонячної електростанції і враховує велику кількість технічних, економічних і інших параметрів.

Багаторічний практичний досвід використання та обслуговування сонячних інверторів дозволив нам накопичувати необхідну статистику та відмовитися від використання моделей та брендів, які виявилися негативними щодо якості, надійності та сервісної підтримки. Ми працюємо тільки з надійними виробниками сонячних інверторів. Це найголовніша перевага співпраці з Авенстон: ми гарантували якість вашого інверторного обладнання від надійних виробників, таких як SMA, Huawei, Solis та інші. Компанія Авенстон – ваш надійний постачальник інверторів для сонячних електростанцій.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.