Сонячні інвертори Steka

Як провідний постачальник продуктів для галузі сонячної електроніки, Steka встановила міжнародний стандарт регулювання та контролю систем сонячної енергії. Бренд Steca є синонімом інновацій та стратегічного бачення у трьох ключових сегментах ринку: мережеві сонячні електростанції, автономні або гібридні сонячні електростанції, термальні геліосистеми. Компанія дотримується найвищих стандартів якості в інжинірингу виробництві та маркетингу. Основна увага приділяється індивідуальним рішенням для ефективного використання сонячного випромінювання. Крім того, Steka постійно вивчає технології, які вони розробили, з огляду на простоту експлуатації та, як наслідок, зручність використання для широких верств населення у всьому світі.

Разом із асортиментом аксесуарів інвертори StecaGrid представляють інноваційне сімейство інверторних рішень для підключених до мережі сонячних енергосистем. Компанія може надати вам найкращий інвертор для вашої системи, будь то невелика сонячна система для односімейного будинку або складне комбіноване рішення для промислового комплексу. Steka зосереджується на найважливіших аспектах: зручність і максимальна продуктивність при мінімально можливих витратах.

Два мільярди людей у сільській місцевості досі не мають доступу до електромережі. Бренд Steka від KATEK Memmingen поставив собі за мету покращити якість життя цих людей. З цією метою компанія розробляє та виробляє продукцію найвищої якості, яка завдяки довгому терміну експлуатації забезпечує надзвичайно низькі витрати. Сучасні та професійні джерела електроенергії необхідні в будь-якій частині світу. Основна увага приділяється високим промисловим вимогам, гнучкості, екологічності та надійності. Технологія Steca для гібридних і автономних систем об’єднує ці аспекти, створюючи таким чином основу для епохи мультимедіа та комунікацій.

Сонячна теплова енергія є поточним стандартом у багатьох домогосподарствах. Сонячна теплова продукція Steka забезпечує безпечну та ефективну роботу систем сонячної енергії для підігріву побутової води та резервного опалення. Центральним елементом сонячної теплової системи є сонячний контролер, який використовує сонце як джерело енергії в поєднанні з сонячними колекторами, накопичувальними баками та циркуляційними насосами. Він також здійснює моніторинг і контроль технічних процедур. Широкий асортимент сонячної теплової продукції виділяється високою ефективністю та простотою експлуатації. Це робить сонце – завдяки Steca – повсякденним джерелом енергії, яке можна сприймати як само собою зрозуміле.

Avenston є імпортером фотоелектричної продукції від німецього бренду Steka. У нас на складі постійно представлені висококласні автономні моделі сонячних інверторів з потужністю до 10 кВт.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.