Сонячні інвертори Sungrow

Компанія Sungrow Power Supply Co вже більше 20 років є виробником високотехнологічного инверторного обладнання для енергетичних проектів. Широкий асортимент компанії включає в себе інвертори для фотовольтаїчних систем, перетворювачі вітрової енергії,  системи зберігання енергії та системи для плавучих сонячних електростанцій. Компанія активізувала свою увагу на глобальних ринках і міжнародному просуванні, з очікуваним ростом експорту. З центральним інвертором SG2500U, також отримав сертифікацію UL тисяча сімсот сорок одна-SA, компанія Sungrow стала першим постачальником продуктів, які відповідають новітнім галузевим вимогам і стандартам.

солнечный инвертор

В 2019 році компанія представила в Україні свою інноваційну серію інверторів CX&HX, включаючи найновіший асортимент стрінгових інверторів – починаючи з SG33CX, SG40CX, SG50CX і закінчуючи SG110CX та SG250HX. Ці інвертори були розроблені із врахуванням останніх потреб клієнтів та світових високотехнологічних тенденцій.  Крім того, у них є додаткові високоінноваційні функції, такі як анти-PID та PID відновлення, електроживлення пристрою стеження, а також корпус із високою стійкістю до корозії, який застосовано завдяки досвіду роботи з плавучими електростанціями.

Авенстон є давнім партнером Sungrow і рекомендує використання сонячних інверторів цього виробника для комерційних сонячних електростанцій. Мережеві інвертори Sungrow в комбінації з популярними типами сонячних батарей – це стабільна і ефективна генерація електроенергії для власного споживання вашого підприємства або продажу в зовнішню мережу. У нашій компанії ви можете придбати мережеві сонячні інвертори Sungrow, зберігши пряму гарантію виробника і отримавши всі переваги офіційного сервісу.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.