Трифазні інвертори SMA Solar Technology

Наша група підтримує довгострокову та плідну співпрацю з компанією SMA Solar Technology. Ми використовуємо їх устаткування у багатьох проектах з 2012 року, тому наші співробітники отримали необхідну освіту та навчання, а також накопичили великий практичний досвід експлуатації інверторів SMA. Замовляючи наші послуги “під ключ”, ви можете включити вимогу щодо використання обладнання цього конкретного виробника у технічні характеристики проекту, і ви отримаєте найбільш детальні технічні консультації щодо його використання. Крім того, ви можете просто купити це обладнання для ваших проектів з нами. Ми запропонуємо вам справедливу ціну, а також ми будемо керувати всіма питаннями, пов’язаними з логістикою та митним оформленням.

Мережеві інвертори SUNNY TRIPOWER – інвертори бестрансформаторного типу, з трифазним входом, служать для перетворення постійного струму, які виробляється сонячними панелями, в змінний струм для живлення мережі споживача або передачі електроенергії в загальну електромережу. Мережеві інвертори SUNNY TRIPOWER 60 забезпечують високу продуктивність в поєднанні з максимальною гнучкістю проектування всієї фотоелектричної системи в цілому. У ньому конструктивно об’єднані переваги централізованої концепції інвертора і децентралізованого принципу установки.

SMA Solar Technology

Нове системне рішення SMA, реалізоване в SUNNY TRIPOWER 60 – це поєднання декількох переваг:

  • Високоефективний інвертор – коефіцієнт корисної дії може досягати 98%).
  • Центральний диспетчер інверторів SMA може виконувати роль центрального елемента і єдиного інтерфейсу, що забезпечує збір і обробку інформації, що надходить від 42 інверторів (максимальна потужність – 2,5 МВт), а також управління всією системою сонячної електростанції.
  • Конструкція блоку, в якому знаходиться інвертор, максимально спрощує процес монтажу, забезпечуючи при цьому надійний і довговічний захист від несприятливих зовнішніх чинників.
  • Мінімальний рівень технічного обслуговування.
  • Простота введення в експлуатацію і низькі експлуатаційні витрати.
  • Оновлений дизайн спрощує установку інвертора.

Захисний пристрій включає в себе роз’єднувач з боку входу, вбудований розрядник, що захищає від перенапруги а мережах постійного і змінного струму, контроль мережі і контроль замикання на землю. Крім того, інвертор оснащений пристроєм, що контролює струм витоку в ланцюгах змінного і постійного струму.

Мережеві інвертори SUNNY TRIPOWER 60 – якісне і надійне рішення для промислових і комерційних сонячних електростанцій.

sma avenston
 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.