Сонячні інвертори Goodwe

Компанія Goodwe спеціалізується на виробництві мережевих та гібридних інверторів для сонячних електростанцій. Призначенням інверторів є перетворення постійного струму від сонячних модулів в змінний струм напругою 220 В (однофазні інвертори) або 380 В (трифазні інвертори). Продукція Goodwe була удостоєна премії Double A та потрапила у топ-рейтинги пристроїв серед побутових та комерційних моделей. Серед лінійки інверторів Goodwe присутні різні серії з широким діапазоном моделей різної потужності. Компанія входить в десятку найкращих світових виробників сонячних інверторів за версією Bloomberg, IHS & Wood Mackenzie.

Інвертори Goodwe базуються на передових технологіях, що забезпечують підвищену генерацію електроенергії та дозволяють отримувати безліч переваг від використання сонячних електростанцій на основі продукції цієї компанії. За допомогою інверторів Goodwe користувачі отримують серед іншого наступні можливості:

  • Продаж надлишків електроенергії в мережу;
  • Зменшення витрат на електроспоживання;
  • Підвищення ефективності роботи та продуктивності сонячної електростанції;
  • Опціональне використання акумуляторніх батарей для інверторів, що мають відповідні характеристики;
  • Робота з масивами сонячних батарей, встановленими у різних площинах;
  • Моніторинг генерації та режимів роботи обладнання з будь-якої точки світу.

Широкий асортимент однофазних і трифазних сонячних інверторів Goodwe дозволяє задовольнити бідь-які потреби щодо надійного та сталого виробництва електроенергії. Легкі, високоефективні та недорогі інвертори Goodwe розроблені таким чином, щоб їх було просто встановити, експлуатувати та обслуговувати, а також щоб забезпечити швидке повернення інвестицій (ROI) власникам сонячних електростанцій. Сонячні інвертори Goodwe широко використовуються в дахах житлових будинків, комерційних системах і системах зберігання енергії в більш ніж 80 країнах світу.

Компанія Goodwe створила інтегровану сервісну систему для передпродажної, внутріпродажной і післяпродажної підтримки і побудувала сервісні центри по всьму світу. Надання глобальної підтримки передбачає проектний консалтинг, технічне навчання, технічну підтримку і післяпродажне обслуговування. Розсудливий, поетапний підхід до стратегічного зростання і консолідації забезпечує компанії надійність, прибутковий ріст і постіне збільшення частки ринку відновлюваної енергії.

Авенстон є безпосереднім імпортером продукції компанії. На нашому складі наявний широкий асортимент мережевих сонячних інверторів Goodwe в діапазоні потужностей від 5 до 60 кВт.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.