Сонячні інвертори Фроніус

Fronius – це відомий австрійський виробник надійних сонячних інверторів. Компанія має багаторічний досвід роботи на ринку сонячної енергетики, постійно встановлюючи нові стандарти з виходом своїх революційних продуктів і нових технологій. Всі інвертори Fronius характеризуються дуже високим рівнем якості і проходять численні випробування і необхідне тестування.

Інвертори Fronius оснащуються власною системою швидкого монтажу SnapINverter, можуть використовуватися в мережах Smart Grid, мають вбудований Wi-Fi моніторинг. Це легкі і компактні Безтрансформаторні сонячні інвертори з високою ефективністю перетворення енергії. Незаперечною перевагою інверторів Fronius є наявність власної системи моніторингу, яка дозволяє віддалено відслідковувати роботу сонячної електростанції і отримувати всю необхідну статистику за необхідний період. Відсутність трансформаторів підвищує продуктивність обладнання до 98%. Герметичні вологостійкі корпусу дозволяють встановлювати інвертори в будь-яких умовах, в тому числі, і поза приміщеннями.

Якщо ви хочете побудувати вашу сонячну електростанцію на базі сучасних сонячних інверторів Fronius, будь ласка, звертайтеся в компанію Авенстон. Наші фахівці допоможуть вам підібрати найбільш оптимальні продукти з поточної лінійки Fronius, розроблять проектну документацію з урахуванням всіх особливостей даного обладнання, організовують поставку сонячних інверторів на об’єкт, проведуть монтаж і необхідні пусконалагоджувальні роботи. Компанія Авенстон – ваш надійний і перевірений підрядник. Сонячні електростанції Авенстон на базі обладнання Fronius – необхідна база для високої якості фотоелектричної системи і гарантія швидкої окупності ваших інвестицій.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.