Трифазні інвертори Solis Ginlong Technologies

Другим за важливістю елементом будь-якої сонячної електростанції, після сонячних батарей, є сонячні інвертори (solar PV inverters). Ці пристрої перетворюють постійний струм (DC) в змінний (AC) і дозволяють отримати на виході однофазную або трифазну електроенергію, придатну для безпосереднього використання або передачі в мережу. Серед безлічі брендів і виробників сонячних інверторів Авенстон намагається відбирати та використовувати у власних проєктах тільки ті, які мають найбільш оптимальне співвідношення ціни і якості, а також гарантують оперативне сервісне обслуговування в Україні.

Компанія Авенстон з 2010 року працює з різними виробниками сонячних інверторів і накопичила великий досвід по експлуатації продукції від різних брендів. З 2017 року ми активно використовуємо сонячні інвертори Solis Ginlong Technologies. Це британська компанія з виробничими потужностями в Піднебесній. Продукція Solis активно використовується для домашніх сонячних електростанцій, а також може бути застосована в комерційних ФЕС (наприклад, в сонячних електростанціях під власне споживання елекроенергії). Наш досвід роботи з цим виробником підтверджує непогані технічні характеристики і високу надійність всієї лінійки сонячних інверторів Solis Ginlong Technologies.

Трифазні інвертори Solis підходять для різних PV проектів з трифазним входом, а також є ідеальними моделями для побутових, промислових і комерційних PV-систем, включаючи невеликі і середні розподілені сонячні електростанції. Технічні особливості обладнання забезпечують стабільну і надійну роботу трифазних інверторів Solis.

Solis Ginlong Technologies

Інвертори Solis повністю протестовані і сертифіковані для задоволення регіональних вимог в країнах, де вони просуваються. Хоча Solis Inverters стала одним з найбільш конкурентоспроможних у світі виробників інверторів і підтримує високий рівень інвестицій в R&D і постійне вдосконалення методів виробництва, обслуговування клієнтів залишається основним напрямком і запорукою для успіху компанії. Створивши локальні центри післяпродажного обслуговування та технічної підтримки по всьому світу, компанія Solis змогла надати своїм клієнтам підтримку в режимі реального часу для вирішення будь-яких запитів.

П’яте покоління мережевих інверторів Solis 30 кВт з трьома трекерами MPP, яке було представлене на ринку в 2020 році, має безліч переваг. Такі інвертори не потребують встановлення плавких запобіжників, мають вбудований захист від ударів блискавки та перенавантажень з боку зовнішньої мережі, забезпечують відмінну сумісність із широкою лінійкою сучасних сонячних батарей від різноманітних виробників, що представлені на ринку сонячної енергетики України.

Штаб-квартира компанії Ningbo Ginlong Technologies World знаходиться в Чжецзяне (Китай). Виробничі потужності також розташовані в Ningbo та обладнані найсучаснішим промисловим устаткуванням на одному з найбільших заводів з виробництва обладнання для відновлюваних джерел енергії в Азії. Ginlong Solis є одним з найстраіших і найбільших виробників мережевих інверторів для перетворення постійного струму в змінний струм. Якість, надійність та популярність інверторів Solis давно підтверджена в сотнях проєктів сонячних електростанцій, що успішно працюють в Україні протягом багатьох років.

Якщо ви зацікавлені в будівництві комерційної сонячної електростанції на основі обладнання Solis, ласкаво просимо звертатись в компанію Авенстон. Наші фахівці проконсультують вас з приваду усіх технічних та комерційних питань, допоможуть підібрати фотоелектричне обладнання, яке максимально відповідатиме вашим задачам та вимогам, супроводять ваш проєкт на всіх етапах – від початкової ідеї і до безпроблемної експлуатації впродовж щонайменше 30 років.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.