Девелопмент промислових сонячних електростанцій

Сонячна енергетика в Україні активно розвивається і привертає все більшу увагу вітчизняних та іноземних інвесторів. Працюючи в галузі відновлювальної енергетики з 2001 року, наша команда фахівців зібрала унікальний практичний досвід по всім етапам реалізації інвестиційних проектів. Ми досконало розуміємо послідовність всіх кроків, які необхідно виконати для успішного завершення проекту, починаючи зі стадії планування і до введення об’єктів в експлуатацію. Саме тому Авенстон не обмежується тільки будівництвом об’єктів відновлювальної енергетики, а також активно займається підготовкою проектів і доведенням їх до стадії готовності до будівництва.

Наша компанія проводить девелопмент проектів в сфері сонячної енергетики. Ми працюємо як з портфелями проектів малої потужності (до 1 МВт), так і з проектами більшої потужності. З 2020 року в Україні найбільш затребуваним варіантом щодо девелопменту проектів у сфері сонячної енергетики є сонячна електростанція 1 МВт під «зелений» тариф. Наша задача полягає в виконанні необхідних дій та отриманні всіх потрібних документів, які дозволяють розпочати будівництво, а саме – відведення земельної ділянки, отримання містобудівних умов та обмежень, отримання технічних умов щодо підключення об’єкту зеленої генерації до мереж, розробка проектної документації та отримання дозволу на початок будівництва. Наша мета полягає не тільки в девелопменті, а також і в подальшому будівництві таких проектів як самостійно, так і разом з партнерами.

Авенстон пропонує потенційними інвесторам залучатися до наших проектів у сфері сонячної енергетики на будь-яких стадіях девелопменту та реалізовувати їх з нами. Ми готові фінансувати проекти разом з партнерами, гарантуючи тим самим нашу максимальну залученість та досягнення найкращого результату з мінімальним ризиком. Також ми розглядаємо співпрацю з компаніями, які шукають інвесторів і пропонують їм свої майданчики, підготовлені до реалізації таких проєктів. Наша компанія активно залучена в цю галузь в якості генерального підрядника, девелопера проєктів і інвестора. Саме тому, в окремих випадках Авенстон розглядає можливість спільних інвестицій в проєкти ВДЕ або може виступити єдиним інвестором в проєкти, що відповідають нашим вимогам.

Ми відкриті до будь-яких форм партнерства, направлених на досягнення взаємовигідних результатів. Давайте розвивати чисту енергетику разом!

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас